Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy napos kisműtét alkalmával, mennyit kell adni az altatóorvosnak, amikor bejelentkezik? fórum

Egy napos kisműtét alkalmával, mennyit kell adni az altatóorvosnak, amikor bejelentkezik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 14. 14:09
Akkor ezért keresnek a legjobban amerikában az anaesthesiológusok? Mert állítólag így van...
2008. dec. 14. 14:01
én is így gondoltam, de most hogy megyek felvilágosítottak, hogy bejelentkezik és illik adni. Hát...nem tudom.....még nem voltam ilyen helyzetben, ezért kérdem tőletek.....
2008. dec. 14. 13:55
én is meglepődve olvasom jó párszor átolvastam jól értettem-e, hogy az altatódokinak pénzt, nem is értem engem is altattak már kétszer is de én egy fillért sem adtam egyszer se, én most utobbi műtétemnél még a műtő dokinak sem adtam, munkanélküli vagyok úgyhogy nekem nem telik hogy csak úgy 10000- reket adjak egy dokinak csak azért mert ez őneki kötelessége pénz nélkül is elvégezni.Sajnos a mai világba ez a szomorú hogy most már az egészségügy minden megmozdulásért a zsebét tartja lassan már a takaritónő is a zsebét tartja egy kis plussz pénzért.Visszatérve arra hogy nem adtam pénzt a dokinak , attól függetlenül nagyon rendes volt velem , még meg is lepődtem a mai világban ritka az ilyen doki.
2008. dec. 14. 13:45
Miért KELL adni? Hol van kifüggesztve az ártáblázat. Én láttam olyat hogy valaki beleerőszakolta az orvos zsebébe a pénzt pedig az egyáltalán nem akarta elfogadni többször is szabadkozott hogy nem. Utána ez a szemét tróger mindenkinek azt terjesztette hogy 30 ezer Ft-ot KELLETT az orvosnak adnia.
2008. dec. 14. 13:26
úristen milyen világban élünk?!
2008. dec. 14. 13:22
Nekem a fiamat műtötték, de csak a műtődokinak adtam pénzt, az altatónak nem!
2008. dec. 14. 13:21

Nekem volt nőgyógyászati műtétem, nem tartott sokáig. Altattak.


Egy fillért sem adtam.

2008. dec. 14. 13:09
Kisműtét, egy napos alkalmával mennyit kell adni az altatóorvosnak, amikor bejelentkezik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook