Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy ilyen kapcsolatot meg lehet még menteni? fórum

Egy ilyen kapcsolatot meg lehet még menteni? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 24. 12:42
Öszinte beszélgetéssel talán még menthető.Meg valamelyiküknek el kell kezdeni a beszélgetést mert igy csak azt fogják észre venni hogy megöregedtek és még csak boldogok se voltak.A barátnőd kezdjen el közeledni a férje felé.Romantikus vacsira stb.
14. era06 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. szept. 23. 13:06

Ez nem házasság. Élnek egymás mellett mint a jóbarátok. Ha nekik megfelel, akkor neked is.

Igazából, talán soha nem is voltak házasok. Az együtt alvás nem jelent semmit. A szerelmet nem lehet kikényszeríteni, " Olyan szép pár vagytok" nagyon kevés . Márt megszokták, így kényelmes nekik, félnek változtatni , kalapot emelni egymásnak.

13. f799cac10e (válaszként erre: 12. - Myra)
2012. szept. 23. 12:22
igen ezt fogom neki mondani. persze ezt csak ők oldhatják meg de olyan szép pár stb. hát ha még megoldható. köszi
12. Myra
2012. szept. 23. 11:14
Mivel írtad se gyerekük, se senkijük, így úgy tűnik, megkopott a kapcsolatuk, szürkévé vált, megfogalmazva: megunták egymást,elmúlt a szerelem. Elmúlt az a láthatatlan vibrálás ami korábban ha egymás mellett voltak, jelen volt. De úgy tűnik az írásodból hogy viszont megmaradt az egymás iránt érzett megbecsülés és szeretet. És ez igen fontos dolog. Mintha egy mély barátság alakult volna ki közöttük a szerelem múltával. Én azt gondolom ,nem kell "mindenáron" megmenteni a házasságukat. Mert ha erőltetik akkor annyira elegük lesz később egymásból , hogy a mostani barátság és megbecsülés akár utálattá is változhat. Szerintem azzal kellene kezdeni hogy üljenek le és őszintén beszéljék meg ezt a fennálló problémát, akkor kiderül hogy menthető e még a kapcsolatuk vagy sem. Tehát kendőzés nélkül őszintén mint 2 barát, akik fontosak egymásnak. Ha menthető akkor próbáljanakmeg változatosabban élni, valóban elmenni nyaralni, kikapcsolódni valahová. Menjenek sokat kirándulni, társaságba.Tegyék változatossá a szürke hétköznapokat. És még egy lényeges dolog. Beszélgessenek sokat.Meséljék el a napközben történteket. Ha ezek sem segítenek akkor sajnos menthetetlen a kapcsolatuk.
2012. szept. 23. 09:37

próbálok neki neki segíteni de csak finoman.én nekem nem volt még ilyen helyzetem így nem igazán tudom de gondoltam hát ha volt van itt valaki hasonló aki ebben jár. sajnos.


én mondtam neki hogy menjenek el pár napra valahová egy kicsit kettesben már nincs gyerekük még de még is más környezet stb... 32 éves a barátnőm férje 34 éves.

10. f799cac10e (válaszként erre: 8. - 5b49e589d2)
2012. szept. 23. 09:34
nekem csak barátom van 2 hónapja tart a kapcsolatunk így maradnak ők mivel nekik van problémájuk
9. Jupim (válaszként erre: 8. - 5b49e589d2)
2012. szept. 23. 09:27
:))
2012. szept. 23. 09:20
Hát, igen:) Ezek mindig a barátokkal, barátnőkkel történnek meg, véletlenül sem velünk:) Beszélgessetek többet!!!
2012. szept. 23. 09:20

Ezt nekik kell/ene megoldani.

Kívülálló barátnő szinten aligha tud segíteni... vagy szakember. Már ha egyáltalán akarják menteni, ami menthető.

2012. szept. 23. 09:18
Nem szeretik egymást, ennyi.
2012. szept. 23. 09:15
kezdjen megint hozzá bújni, érintse meg ismét... ha erre mindkettejünek igénye volt kezdetben, akkor ha minden rendben, most is lesz, csak eltávolodtak. Ha nincs igénye az egyiküknek erre,abból szenvedés vagy kopott szürkeség lesz:(
2012. szept. 23. 08:56
Aludjanak együtt, aztán hátha a többi alakul majd. Milyen házasság az, ahol 5 éve házasok és csak 1 évig aludtak együtt??? Fura!
3. jork
2012. szept. 23. 08:42
Mennyi idősek ők?
2012. szept. 23. 08:42
Ha nekik ez probléma, akkor nekik is kell megoldani. Jobb, ha te nem szólsz bele.
2012. szept. 23. 08:40

van egy barátnőm 5 éve van férjnél, de már 4 éve külön alszanak mindent együtt oldanak meg de valami n nincs rendben köztük.Beszélnek meg ilyenek de valahol elmentek egymás mellett.tegnap este is beszéltek, mondta reggel, de nem tudja mitévő legyen én próbálok neki segíteni de nem akarok belemélyülni csak valami ötlet kéne hogy tudnák megmenteni a kapcsolatukat. mind ketten tudják nem a szexsen múlik minden de már azok az apró dolgok is hiányoznak a kapcsolatukból. pl. hozzá bújás, apró simi, meg ilyesmik. próbálják rendbe hozni a kapcsolatukat de nem tudják hogy hogy kéne. nincs egyik félnek se senkije.

nem tudom sikerül-e nekik még.


ha van valami ötletetek kérlek írjátok meg. köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook