Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Egy igazán szerelmes férfi soha nem lépne félre". Ki mit gondol erről az állításról? fórum

"Egy igazán szerelmes férfi soha nem lépne félre". Ki mit gondol erről az állításról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
345. 130454e42d (válaszként erre: 344. - 2caf8744b6)
2012. dec. 26. 19:03
Az a pasi aki prostihoz jár igénytelen. Zsák a foltját.
2012. dec. 26. 19:00

Biztos igazad van!!!!

Én csak abból indulok ki, hogy nagyon sok prosti jól meg él a munkájából.

343. 130454e42d (válaszként erre: 342. - 2caf8744b6)
2012. dec. 26. 18:41

Ha te ezt látos magad körül nem irigyellek.

Elmondom: a nőknek is fontos a szex, nem is kicsit. Aki meg anyagiak miatt szexel, az p.rosti, akkor is ha előtte templomban hazudozott.

2012. dec. 26. 18:35

Dehogynem!!!! A férfi a szexuális igényei kielégítésért teszi, A nő meg álltalába anyagi javakárt.

De persze vannak külömbözö esetek.

341. 4244093cd0 (válaszként erre: 340. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 18:17

Minden nőkkel kapcsolatos és anyagi *** problémád megoldódna.


...így teljes:))

340. 4244093cd0 (válaszként erre: 339. - A9e26193e7)
2012. dec. 26. 18:12

Na lassan felveszel engem is a gyűlöletes csajok listájára olybá tűnik!:)))


Kedves Caviár L.!:))


Ma nem "meditáltam" délután,de ha megtettem volna sem szoktam olvasással fecsérelni drága időmet,egyetlen Műller P-s könyvem nincs és jobban szeretem sorozatokkal bombázni az agyamat.:))

Úgyhogy ezt az ezós vonulatot meg te nézted be nagyon :))


"Tényleg tetűnek kell lennem, hogy megbecsüljenek?"


Nem ,egyszerűen csak válogasd meg a csajaidat,és ne légy balek.

Minden nőkkel kapcsolatos problémád megoldódna.

:)))

339. a9e26193e7 (válaszként erre: 337. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 17:43

Én azt hiszem érdemes lenne megnézetni az áramköreidet C-3PO...valami forrasztás leválhatott:):D vagy ráfeküdtél egy Müller Péter könyvre a délutáni lustálkodás közben:)


Ismerek egy hozzád hasonló csajt,a mesterem volt ezoterikus koromba - az ő álláspontja is az, hogy egy lakás elvesztése, "csak" anyagi veszteség és nem is kell vele törődni.


Persze ő is sikítófrászt kapna egy kilakoltatási végzést kézhez véve, őrült lánggal a szemében, tébolyodottan bolyongana a mocsárban élete hátralévő végéig...


Az a paradoxon, hogy azt írod, hogy "esz még pár ilyen nőd,ameddig nem tanulsz a hibáidból."


Szerinted nem gondolkodtam el ezen? Hol a hiba? Vagy az első randin... belemarkolni a hajába, guminélkülszárazon, aztán marsakonyhábamosogatni! Addig én leöblítem egy kis pilsenivel az ízét...


Tényleg tetűnek kell lennem, hogy megbecsüljenek?


Végül is az ítélkezési gyakorlat is átalakításra szorul, hiszen ha valakit a kölke nagykorában szitává lyuggat egy negyvenötössel és arra hivatkozik, hogy az anyja elkényeztette - csoki-fagyi-duplahambi - akkor simán igazat lehet neki adni és fel kell menteni.


Úgy kell annak a süket anyjának, minek járt a kedvében, nemigaz?


Az exsógornőm mondta, hogy én vagyok a lipót miért hagytam...Miért, miért? A franc gondolja először, hogy egy ártatlannak tűnő, szempiollarebegtető kislány valójában számító és "velejéig romlott"( Sajnos az nem:):D) perszóna...


Mindegyiken túlléptem, a legutolsó másfél éve lezárult kapcsolatom az egyetlen amelyet azért nem elemzek, mert indulatok nélkül nem tudok nyilatkozni róla.


Ezért remekül érzem magam, mikor elmerülök a pesti éjszakában és huszon-harmincévesekkel múlatom az időt, megjegyzem tartalmasan és még józanul is:)


Szép estét!

CL

2012. dec. 26. 17:23

"Ma még együtt, és nincs tovább,

Átkozottul kemény a világ,

Lenyúztunk egymás agyából éveket,

Szél fújja már az érzelmeket.


Úgy éreztem kevés, amit adhatok,

Pedig dehogy ... "

337. 4244093cd0 (válaszként erre: 336. - A9e26193e7)
2012. dec. 26. 17:18

Ezek nem érdekesek,részlet dolgok ,jelentéktelenek igazából.

Semmi más nem jön le ebből,mint az ,hogy volt pár rossz kapcsolatod pont azért,mert nem léptél túl az előbbin,nem dolgoztad fel,nem jutottál el a tanulságokig ,és nem tanultál belőle .Így simán jött a következő csaj,és ide a rozsdást,lesz még pár ilyen nőd,ameddig nem tanulsz a hibáidból.


Ennyi ,nem több.

336. a9e26193e7 (válaszként erre: 333. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 17:02

Kedves ...Fata...!


Szerintem valamit benéztél, mert sem görcsös sem pedig dühös nem vagyok. A megbántott az okés,de ennyi - a merev is okés:)szerencsére más értelemben és más testtájon:)


Persze nem ismered a felsorolt körülményeket és a stílusomat sem - én mindig így írok, ha esik, ha fúj - sokszor markánsabban kezelek pár felvetett kérdést, mint sok bólogató János.


Amit leírtál, ugyanaz amit én írtam - kissé Joshi Barathos feldolgozásban...


Itt kívánom megkérdezni, hogyha egyik napon arra ébredsz, hogy abból a lakásból költöztetnek ki éppen hatósági kényszerrel, amelyet a "kedvesed" szó szerint eljátszott a kecskeméti éjszakában és amelyért egyébként te magad dolgoztál meg és raktad össze az árát éveken át tartó lemondással, kápéban, az utolsó fillérig...


Majd megismerted ezt a tündéri teremtést, fél év múlva mikor megvetted az addig csak bérelt első emeleti kétésfészobást, amit felújítottál fullosan és mivel a vállalkozásod kissé nyűglődött az adóhivatallal a hölgy "nevére írattad" úgy a bizalom jegyében...


És egyszercsak kiderült, hogy a csajnak van kéttucat balhéja a megyei kapitányságon, meg egy csomó hitelezője akik egyetlen "vagyonán" marakodnak - ami igaz a tiéd, de nem is ugye:)


Akkor vajon görcsbe rándulna a gyomrod?


Én leültem vele tavaly, mikor összefutottunk így 5 év után.Nem, nem öltem meg - ittunk egy jegeskávét és elköszöntünk.


Úgyhogy ne magyarázd félre amit írok és ne keress mögöttes tartalmat, mert kinőttem az ezoterikus korszakomat:)


Tsók

CL

335. 4244093cd0 (válaszként erre: 322. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 16:22

Már megbocsáss,te is baromira félreértelmezed a dolgokat.

Senki nem hülyézett le senkit.

2012. dec. 26. 16:19
semmilyen ....áááá,de ciki!:DDDDD
333. 4244093cd0 (válaszként erre: 321. - A9e26193e7)
2012. dec. 26. 16:19

Kicsit nagyon félreértetted amit mondani szeretnék azt hiszem.

Egyszerűen görcsös vagy,és dühös,megbántott,és merev....amit megértek persze,de tudod,ez azt jelenti ,hogy már a D,E delikvensen kellene túl lenned,,de még az A-n sem léptél túl ,és mai napig görcsbe rándul a gyomrod tőle ?!Ez így nem kóser.

Újabb jótanács,vagy tipp....oké,légy laza,laza szingli!:DDD

Addig ne kezdj semmijen komoly kapcsolatba,amíg fel nem dolgozod ezeket a kapcsolatokat,és tovább nem lépsz.


Onnan tudod majd ,hogy ez megtörtént,hogy ha visszagondolsz rájuk ,akkor nem érzel semmilyen indulatot ,haragot ,görcsöt,és efféléket,amiket most érzel.:)))

332. 130454e42d (válaszként erre: 329. - 1dc16653d6)
2012. dec. 26. 16:12

34 voltam :)

Elfogadja, szereti őket, jól kijönnek. A nagylány már kamasz, nem könnyú eset, vele is jó a kapcsolat. Mázlim van, tudom :) De nem akar az apjuk helyébe lépni, azt nem is hagynám, van apjuk. De tudja a nagy, hogy rá is számíthat bármiben.

331. 1dc16653d6 (válaszként erre: 330. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 16:11

Nem tudom,hogy élettapasztalatból beszélsz vagy csak alapvetően így gondokodsz,de nagyon tetszik.

Abszolút igaz és fájó is tud lenni.Mikor tényleg az ember sokat beletsz és sokat ad,de nem elég mert a másik nem szereti igazán csak vonzódik csak szexuális vágy csak érdeklődés vagy ki tudja mi...stb....

330. 4244093cd0 (válaszként erre: 318. - 88b7828ca9)
2012. dec. 26. 16:07
Ez egy másik történet.Most itt a fiúk azért hepciáskodnak,hogy miért lépnek annyira könnyen tovább a nők ,pl,és miért szakítanak velük egyáltalán,mikor mindent megtesznek értük ...stb.....egy okból,mert nem szeretik őket.És ez igenis tisztességes ok,és döntés,bárhogy is fáj a "elhagyottnak".
329. 1dc16653d6 (válaszként erre: 328. - 130454e42d)
2012. dec. 26. 16:07

Megkérdezhetem,hogy ezt hány évesen érzeted így?

A gyerekeidhez hogy viszonyul?

328. 130454e42d (válaszként erre: 326. - 1dc16653d6)
2012. dec. 26. 16:04
Igen, van, amit nem lehet megmagyarázni, nem is kell. Megtaláltuk egymásban azt, amire szükségünk van, és úgy, hogy nem akarjuk a másikat megváltoztatni. "Ez a szabadság: veled mindent lehet." Sokáig nem értettem ezt, ma már érzem.
327. 1dc16653d6 (válaszként erre: 322. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 16:00

Te most mindenáron a nők ellenében akarsz menni??!!

Tudod nem lesz könnyű dolga annak a nőnek aki elakarja majd veled érni,hogy egy nő képes boldoggá tenni.

326. 1dc16653d6 (válaszként erre: 319. - 130454e42d)
2012. dec. 26. 15:57

Ez így van,ezt hivják erős vonzalomnak,kötődésnek,szerelemnek.Amit nem lehet ész érvekkel magyarázni.Te kiváltottál belőle olyan érzelmeket...és ezt logikával nem lehet kilogikázni,meg minta szerepekkel.


Nekem a volt párom elég előítéletes személyiség volt,én ez ellen mindig is tiltakoztam...mert nekem alapvetően más a nézőpontom,de ezt benne még ezt is tudtam szeretni.

325. 130454e42d (válaszként erre: 324. - Kukacc)
2012. dec. 26. 15:32
4 éve léptem ki egy hosszú kapcsolatból, 2 közös gyerek is van. És mielőtt az itteni pasik támadnának: azóta sem jutottam a pénzemhez, én éltem albérletben, az ex maradt a közös lakásban. De amikor már nem köt össze semmi lépni kell. Sokáig húztam, tovább, mint gyerekek nélkül tettem volna. Ma azt mondom: kár volt.
324. Kukacc (válaszként erre: 313. - 130454e42d)
2012. dec. 26. 15:21

Minden kötekedés nélkül kérdezem, hogy van közös gyerek, érdek, vagyon, stb a jelenlegi pároddal?

Mert hidd el nekem, mikor már ezek összekötnek, "alábbhagysz" ezzel a "számomra megbocsáthatatlan a hazugság, meg szakítóok a megcsalás"-féle megnyilvánulásokkal.

Tényleg nem akarok kötekedni.

Az én házasságom a maga nemében tökéletes, bár van, amikor összeveszünk, vitázunk, de mindig van egy határ, amit nem lépünk át és sosem fekszünk le seggel egymásnak.

Szeretem, tisztelem, féltem Őt, fantasztikus apa, férj, családfő.

Annak idején én is ilyen elveket vallottam, mint te. És itt nem a korról van szó.Összeházasodtunk, jött a Kisfiunk. Innentől sok minden átértékelődik az emberben, mert nem egyedül felelsz a saját döntésedért. Ha van egy gyerek, közös vagyon, stb., akkor az ember nem mondhatja egy veszekedés után, hogy na, én lelépek, mert hazudtál, ez meg nálam megbocsáthatatlan.

Persze, ez nem jelenti, hogy mindent tűrni kell, mert dehogyis, de azért nem lehet ilyen magasröptű megjegyzéseket tenni.

A megcsalás valószínűleg nálam is szakítóok lenne, bár véleményem szerint nem kell tartanom ettől. Aztán ki tudja?

DE! Ha én lépek, akkor már nem csak engem és a férjemet érinti, hanem a Családunkat, a Kisfiunkat is. És ilyenkor tetszik, nem tetszik, hideg fejjel, komolyan, felelősségteljesen át kell gondolni, minek mik lehetnek a következményei.

323. 130454e42d (válaszként erre: 322. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 15:18
Félreértesz, nem fogadkozom, a tapasztalataimról beszélek. Attól, hogy mások, mint a tieid, még valósak, bármilyen hihetetlen ez neked.
322. 3f2a864951 (válaszként erre: 321. - A9e26193e7)
2012. dec. 26. 15:09

Mit is mondhatnék erre? Mondjam, hogy egyetértek?


Viszont nem látod, hogy ezen a fórumon is minden nő fogadkozik és lehülyéz minket....


...viszont "élesben" mindig ott van az a bűvös szócska, a "de"...

321. a9e26193e7 (válaszként erre: 314. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 14:43

Módfelett "lazán" venni egyetlen kapcsolatot sem lehet, ugyanis egy-egy emberi élet válik részben közössé, amikor valakivel összemelegszünk ugye.


Képzeld, ha úgy közlekednénk, hogy a jobbkéz-szabályt, vagy az egyirányú utca táblát lazábban vennénk...Mert a közlekedésben résztvevők is esetében is közössé válik az élet, sokszor a halál is.


Sajnos erre a pár évre nem fogok megváltozni, harminckilenc elmúltam és nehezen hiszem, hogy képes leszek úgy belefogni egy új "viszonyba", hogy nem igyekszem imponálni és odaadó lenni.


Ha az ember úgy nyitna, ahogyan befejezi:) akkor el sem indulna semmi.


Az udvarlás(Kölcsönös, mert valljuk be az!)sem arról szól, hogy szellentésparádét tartunk szívünk választottjának, vagy a menstruációnkkor bugyinkba buggyanó váladék plasztikus színképelemzésével próbáljuk empátiára sarkallni a hódolót ugye?


Gyorsaság? Én csak udvarolgattam szorgosan a múltkor is, aztán csak azon kaptam magam, hogy svéd legobútorokat csavarozok össze egy nagyszobában - egy fél év sem telt el, máris a leendő gyermekek, leendő apukája víziót tárta elém a hölgyike, miután mint véres kardot máris végighordozott a család színe-java előtt.


Nem sietek én, dehogy - eddig sem siettem, de valahogy mindig nagyon rámenőssé váltak az újdonsült barátnőim.


Az, hogy érdek volt-e az egyik részéről, hogy elköltözhessen végre a lakótársától - hozzám - és a másiknak az, hogy a költözése és lakásfelújítása során, amely egybeesett a főiskolai vizsgákkal legyen kire támaszkodni véletlen volt-e. Nem tudom.

Azt sem, hogy a harmadik, mikor megmondtam, hogy nem költözöm vele Angliába, mert olyan feladataim vannak és olyan teljesítendő vállalásaim határidősek, hogy nem hagyhatok itt csapot-papot ok volt az azonnali válópörre.Válópörre, ugyan...összesen 168 órát, ha együtt töltöttünk összesítve.De ott is megvolt a tartalék hapsi három napon belül.


Egyszóval azt tapasztaltam, hogy a csajoknak jobban megy a melegváltás...Ez van:)

320. 88b7828ca9 (válaszként erre: 319. - 130454e42d)
2012. dec. 26. 13:43

:)megmagyarázni tényleg nem. Egyébként most én is szerelmes lettem :) és úgy érzem, Ő is szeret, pedig eleinte én voltam, aki megmondtam, nem tudom, mit akarok, vegyen vissza, ne tervezzünk stb.

Konyhatündér sem vagyok :)

Ő meg éppen az ellenkezője annak a típusnak, amiről gondoltam, hogy nálam a favorit. És mégis.


A lényeg csak az, hogy az ember tudja, mit érez és vállalja fel. Akkor is, ha nem érez szerelmet. Merje megmondani, ne húzza a másik idejét, főleg ne úgy, hogy még együtt vannak és úgy keresgél, vagy akár nyitott mások felé. Senkinek nincs joga a másik idejét rabolni és már az is hazugság, ha nem közli vele, hogy nem szereti.

319. 130454e42d (válaszként erre: 318. - 88b7828ca9)
2012. dec. 26. 13:33

A párom az előző barátnőjével azért szakított, mert nem volt szerelmes belé. Pedig a csaj mindent megtett, szerette, és mégse...

A csajhoz képest én idősebb vagyok, tele problémával, nagyszájú, időnként hisztis... Szerintem ez az amit nem lehet megmagyarázni.

318. 88b7828ca9 (válaszként erre: 316. - 4244093cd0)
2012. dec. 26. 13:27

Sokan nem várnánk el, hogy tartson ki, ha nem szeret. Sőt. Azt várnánk el, amit írsz, hogy ha nem szeret, szakítson. Merje felvállalni, hogy nem szeret!

Csakhogy nem merik, meg nem akarják. Mert kényelmes. Amíg nem jön más, akit szeretnek.

317. 88b7828ca9 (válaszként erre: 312. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:21

Számomra nem az jelenti egy férfiben az izgalmat, hogy jön - megy egyik nőtől a másikig, és úgymond nem érzem biztos talajon magamat a kapcsolatunkban emiatt, ettől inkább kiszámíthatatlannak, megbízhatatlannak tartom és gyávának is, mert nem mer bevállalni egy valóban normális kapcsolatot. Amikor komolyra fordulhatna, menekül. Mindig tart egy bizonyos távolságot,hogy mehessen tovább, amikor csak szeretne.

Nem ettől lesz izgalmas egy kapcsolat és egy férfi... számomra ettől inkább szánalmas az illető.

Persze csak akkor, ha ezt titokban teszi, mert ha korrekt és nyílt lapokkal játszik, és én belemegyek, akkor semmi gond.

Én mindig nyílt lapokkal játszom és játszottam.

Volt, akinek megmondtam az első randin, hogy csak akkor keressen, ha egy valóban monogám kapcsolatot szeretne, mert én azt.

A másik dolog meg... beleugrani rögtön egy kapcsolatba... nekem ahhoz, hogy valóban kapcsolatról beszéljünk, meg kell ismernem a másikat, ahhoz el kell telni egy kis időnek. Nyilván ha Őt szeretném megismerni, azalatt az idő alatt mást nem.

De ha egy találka után azt írja, hiányzol... nah azt nem tudom elhinni.

A pasik között is van, aki más tempót diktálna, gyorsabbat. A lényeg a fokozatosság.

316. 4244093cd0 (válaszként erre: 312. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:15

És még valami.

Ha nem szeretsz egy nőt igazán,olyan szerelemfélével,akkor vajon minek az időt húzni?

Miért várható el bárkitől az,hogy ,ha belekezd egy kapcsolatba,akkor ki is tartson a pasi,vagy a nő mellett,ha érzi,hogy nem szereti úgy mint egy társat?!

Az embererek próbálkoznak ,társat keresnek,hogy megtalálják a megfelelőt,aki hosszú távon,vagy akár egy életre megfelelő számukra.

Baromi nagy hiba ,erkölcsi,meg tisztességi,meg lelkiismereti kérdést csinálni a szakításból.

Többet kellene gyakorolnia az embereknek,és akkor talán valóban megtalálnák az igazit,és nem langyi kapcsolatokat fixálnának le az oltár előtt egy életre,ami kb 3-7 év között pár gyerek és kölcsön után kudarcba fullad.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook