Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy férfi néz pusztán kíváncsiságból szexpartner kereső oldalt? fórum

Egy férfi néz pusztán kíváncsiságból szexpartner kereső oldalt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
102. oneman (válaszként erre: 91. - Tuksika)
2015. dec. 23. 17:41

Én ha ilyen helyzetben lennék nemhogy nyíltszíni vallomás nem lenne, de mindent elkövetnék hogy soha senki ne tudja meg mi történt. A probléma csak az ezzel, hogy ha valaki szexpartnert keres akkor ott a másik nő. Könnyen elképzelhető, hogy az első dolga az lesz hogy a másik nő tudomására hozza mi történt. Ez ellen pedig elég nehéz védekezni, maximum úgy ha az ember olyannal kezd akivel az egymás környezetéből senkit nem ismernek, vagy teljesen anonim módon történik a dolog. Így működhet a lebukás minimális esélye nélkül. Vagy a partner nélküli dolgokról szintén nem kell tudni senkinek, csak ügyelni kell hogy mindig minden rendesen eltűnjön a gépről, előzmények, stb.

A másik egyébként az, hogy szerencsére nem minden nő olyan, hogy ha meg is tud valamit, rögtön akkor balhét csinál.

101. Tuksika (válaszként erre: 99. - 76c87e32e1)
2015. dec. 23. 16:11
Ha nem rögtön három. :D
100. 76c87e32e1 (válaszként erre: 98. - 73212b3780)
2015. dec. 23. 15:53
Te komolyan azt gondolod, hogy aki például felregisztrál, fent tölti az idejét a Facebookon, az ugyanolyan, mint aki felregisztrál, fent tölti az idejét egy szexpartnerkereső oldalon? Érdekes dolgokra használod a közösségi oldalakat, de ez azért nem jellemző, nem általános, még ha neked az is. :)
99. 76c87e32e1 (válaszként erre: 97. - Tuksika)
2015. dec. 23. 15:51
Az ilyen őszinteségért lehet, hogy járna egy-két testrész veszítése. :)
98. 73212b3780 (válaszként erre: 93. - 2c5f60da64)
2015. dec. 23. 13:44
miért ne lehetne párhuzamot vonni?igazi naivitás kellene, pont azokat számításon kívül hagyni. nézd, ha a kérdező nem bízik már benne jobb ha otthagyja és megszűntet mindenféle kapcsolatot vele.
97. Tuksika (válaszként erre: 96. - 76c87e32e1)
2015. dec. 23. 12:07

Félreértettél, bocsánat, nem voltam egyértelmű. Én arra gondolok, hogy ha valaki kapcsolatban él már, de nyíltan közli, hogy mi lenne, ha elkezdenének (vagy csak ő) másokkal is szexelni? Hiába őszinte, szerintem ez is gáz. :)


De igazad van abban, amit írsz, így kellene működnie.

96. 76c87e32e1 (válaszként erre: 95. - Tuksika)
2015. dec. 23. 12:00
Értem, mire gondolsz, de szerintem bizonyos szempontból jól szokott elsülni. Arra gondolok, ha valaki az elején sem érzi úgy, hogy komoly kapcsolatot akarna, meg lehet mondani. Lehet, hogy a másik is ugyanezt érzi, vagy ha nem, akkor tudja, hányadán állnak és tovább lép rögtön. De amikor már kialakul egy kapcsolat, és a másik háta mögött randizgat valaki, az már átvágás. Egyszerűbb szakítani és függetlenként azt csinálni, amit akar, hazudozás nélkül.
95. Tuksika (válaszként erre: 92. - 76c87e32e1)
2015. dec. 23. 11:52
Ez így van. Inkább arra gondoltam, hogy ha valaki nyílt és őszinte, az sem szokott jól elsülni :)
94. 2c5f60da64 (válaszként erre: 92. - 76c87e32e1)
2015. dec. 23. 11:50

Igen, sőt még akkor is fel vannak háborodva a csalfa hímek a nő félrelépésén, ha ők notórius hazudozó félrelépők.


Annyira jó lenne, ha tele lenne a világ ilyen egyenes, jellemes emberekkel, de sajnos ennek az ellenkezője a nagy többség.


Persze, mindig megindokolják, miért lépnek félre... otthon minden borzasztó, szörnyű... szinte terrorban élnek szerencsétlenek :D ráadásul a feleségük igénytelen, stb... jön a duma. Közben meg :) borzalom.

93. 2c5f60da64 (válaszként erre: 84. - 73212b3780)
2015. dec. 23. 11:47

Jaj, hát azért nem vonnék párhuzamot egy közösségi oldal és egy szerető kereső között :) az lenne az igazi naivitás, így hozzáállni. Persze, higgyük el, csak nézelődik és semmi több, talán ez csak annyi, mintha híreket olvasna a neten :D


Mi húzódik a háttérben? Egy nagy hazugság, kőkemény átverés egy gyáva "pasikától" (direktbe a kicsinyítő képző, mielőtt bárki becézésnek gondolná) aki azt gondolja, mindent megtehet a kedvesével. Gerinctelen, jellemtelen.


Biztos van ilyen aspektusa is egy közösségi oldalnak, de azért az nem szeretőkereső :) ennek még a neve is az. Tök egyértelmű.

92. 76c87e32e1 (válaszként erre: 90. - Tuksika)
2015. dec. 23. 11:31

Szerintem a nők és a férfiak sem viselik jól, ha megcsalják őket, átvágják. Mert ez erről szól. Ha valaki inkább kalandozni akar, szexelni másokkal, az ne vágja át a partnernét. Szakítson, vagy mondja meg, mit akar, és a másik eldöntheti, hogy ez számára megfelel-e.

A félremenő férfiak is felháborodnak, ha kiderül a feleségükről vagy barátnőjükről, hogy az megcsalta őket.

91. Tuksika (válaszként erre: 87. - Oneman)
2015. dec. 23. 11:30

"Egy szórakozóhelyen 1 nő odament 10 találomra kiválasztott férfihez és szexuális ajánlatot tett nekik. 10 közül állítólag 1 utasította el. Ugyanezt megcsinálták fordítva, amikor férfi tett ajánlatot nőknek. Kivétel nélkül mindenki visszautasította. Tudomásul kell venni, többek között ez a különbség nők és férfiak között."


Semmi gond ezzel, egészen addig, amíg az egyik meg nem bántja a másikat. Márpedig sajnos a megcsalással, de akár a nyíltszíni vallomással is, miszerint "Drágám, mivel férfiból vagyok, szeretnék más nőkkel is kufircolni, nem baj?", akarva akaratlanul megbántod a másikat, persze, kinek milyen szinten esik rosszul a dolog. De jól csak nagyon kevés esetben lehet ebből kijönni, szerintem.

90. Tuksika (válaszként erre: 88. - Oneman)
2015. dec. 23. 11:26
Én sem állítottam, hogy nincs ilyen, Te is azt írod, hogy "kis hányad". :) Szóval akkor úgy fogalmaznék, hogy a nők 90%-a monogámiára vágyik. :)
89. 76c87e32e1 (válaszként erre: 87. - Oneman)
2015. dec. 23. 11:03

Ez szerintem azon múlik, hogy nyilván egy csinosabb nő ha csak szexelni akarna valakivel, megválogathatja azt, hogy kivel, és bármikor szerezhet magának férfit, nem kényszerül rá 10 szembejövővel. :) És nemcsak a látvány számít a nőknek, ellenben a férfiakkal, akiknél ez a legfontosabb puszta szexnél.

Ezért van az, hogy ilyen oldalakon is a nők azok, akik válogathatnak sok ajánlat közül, a férfiak pedig arról panaszkodnak, hogy még választ sem kapnak sokszor egy megkeresésre.

88. oneman (válaszként erre: 86. - Tuksika)
2015. dec. 23. 11:01
Kivéve a nőknek azt a kis hányadát aki például swingerbe jár a férjével, barátjával, vagy egyszerűen csak van más pasija is a párja mellett. Ne mondja senki hogy nincs ilyen, van csak jóval kisebb rá az igény mint férfiak esetében.
87. oneman (válaszként erre: 80. - A360345bdd)
2015. dec. 23. 10:57
Állítólag végeztek egy tesztet. Egy szórakozóhelyen 1 nő odament 10 találomra kiválasztott férfihez és szexuális ajánlatot tett nekik. 10 közül állítólag 1 utasította el. Ugyanezt megcsinálták fordítva, amikor férfi tett ajánlatot nőknek. Kivétel nélkül mindenki visszautasította. Tudomásul kell venni, többek között ez a különbség nők és férfiak között. Erre utal a szexpartnerkeresők nem összetétele is. Vagyis attól hogy valaki ott van és partnert akar, korántsem biztos hogy talál is. Sok férfi mondja az ilyen oldalakon, hogy szóba sem áll velük senki. Félrelépni csak akkor lehet ha van kivel.
86. Tuksika (válaszként erre: 77. - 1c9173ec8e)
2015. dec. 23. 10:52
Tudod a nők alapvetően arra vágynak hogy igenis kizárólagosság legyen a kapcsolatukban. Nem, nem kell mást dugni ha komoly kapcsolatban élsz. Ha ez neked nem pálya, akkor ne keveredj komoly kapcsolatba egy nővel sem. Ha szingli vagy, naponta 5 partnered is lehet, és nem bántasz meg senkit. Ilyen egyszerű.
85. 76c87e32e1 (válaszként erre: 84. - 73212b3780)
2015. dec. 23. 10:31
Szerinted aki szexpartner-kereső oldalra jár, az miért jár oda? Van annak bármi más oka? Főleg, ha hosszú hónapok, évek óta?
84. 73212b3780 (válaszként erre: 83. - 2c5f60da64)
2015. dec. 23. 10:03
Sajátos elképzelésed van róla. Belebotlottál ilyenbe és ezáltal mindenki egy kalap alá kerül. Nem tudni, mi húzódik a háttérben és a másik ember elmondhatná a saját szájából minek jár ott. Nézőpont kérdése...mint az, hogy megcsalta vagy nem. ott dől el minden. szerinted a közösségi oldalak, hány százaléka a színlelt formája ennek? azt bonyolultabb nyomon követni, mint aminek hivatalos elnevezése van.
83. 2c5f60da64 (válaszként erre: 81. - 73212b3780)
2015. dec. 23. 09:37
Sajnos tapasztalatból beszélek. 100%-ra nyilván nem tudhatom, de a tapasztalatom az, hogy aki ott van, az valamilyen szándékkal van ott, és nyilván nem azzal, hogy a mákos bejgli receptjét kölcsönkérje karácsonyra.
82. 2c5f60da64 (válaszként erre: 77. - 1c9173ec8e)
2015. dec. 23. 09:36

Hááát ha szegény nőnek annak kell örülni, hogy a "párja" párokat hív hozzájuk szexelni, akkor az a pasi, az a hímenmű, akivel elvileg PÁRkapcsolatban van (azaz sokszereplős szexuális viszonyulásban) valamit nagyon nem tud neki nyújtani az ágyban :)


Elég sajátos elképzelés, persze, ha ehy Hölgynek ez a szíve-vágya, hogy swinger klubba járjon élete szerelmével, ám legyen... de ha meg monogám kapcsolatot szeretne, akkor a swinger klubba vágyakozó kedves úriember jobb, ha békén hagyja, őszintén feltárva azon vágyakozását, hogy egy nyilvános szex klubban 2 - X számú hölgyet tegyen magáévá.

81. 73212b3780 (válaszként erre: 69. - 2c5f60da64)
2015. dec. 23. 09:32
az anyját, a nyakadat tennéd rá, mert úgy mondod mintha az ő életét élnéd, de nem, vagy igen? :O
80. a360345bdd (válaszként erre: 77. - 1c9173ec8e)
2015. dec. 23. 08:30

És aki nem akar fűvel fával az beteg???? Aki nem kufircol minden szembejövővel válogatás nélkül az nem is szereti a kedvesét, inkább uralja és kínozza? Van olyan férfi amlyik képes nemet mindani a kísértésre, sőt neki nem is kísértés ;)


De gondolom ez is csak egy tipikus női sértődés! Ahogy az írásod alapján azt is gondilom, hogy nem sok közöd volt valódi nőhöz!

79. unom (válaszként erre: 77. - 1c9173ec8e)
2015. dec. 23. 06:39

Semmi rossz nincs a szabad szexben, a másik átverésében annál inkább. Ha valaki nyitott kapcsolatot akar legyen annyira becsületes, hogy megmondja, és a másik szabadon dönthet, elfogadja-e.

"komolyabb pároknál " :D Mesélték?

2015. dec. 23. 03:40

Ez a dal hihetetlenül idevág.


[link]

ÁKOS - ÚJRAKEZDHETNÉNK :: dalszöveg

2015. dec. 23. 03:38

Amúgy miért nem hívod meg őt is a fórumra?

Úgy legalább elmondhatná a véleményét ő is.

Lehet neki? Mármint véleménye.

Nem úgy látom.

Ilyen nővel én speciel nem is kezdenék, aki a hátam mögött írogat egy fórumon vadidegen emberekkel.

Szerintem egy kapcsolatot kapcsolaton belül kell megoldani. Sosem értettem nőknél miért mumus ez a szabad szex. Annyira kiábrándító az az önteltség, minden a nőről szól felfogás, hogy a nő ilyen- olyan módszerekkel rávesz másokat arra, hogy ne próbáljanak szabad nemi életet élni.

Semmi rossz nincs a szabad szexben.

A komolyabb pároknál ez megbeszélhető. Elmehetnek együtt swingerbe, night clubba, vagy csak úgy ahhoz akihez jól esik, hívhatnak párokat és a nő is örülhet egy kicsit.

76. 1c9173ec8e (válaszként erre: 73. - 2f7e180b49)
2015. dec. 23. 03:24

De furcsa.

Ez egyébként teljesen női reakció.

Mármint a sértődés.

Bezzeg a nőknek lehet. Azt nem teszik ki fórumokra.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy mi az a vicc, amit ő nem vesz annak. Írhatnál pár konkrét szituációt.

2015. dec. 22. 23:25
Azt mondja, hogy pusztán…, de nem! :)
74. 76c87e32e1 (válaszként erre: 73. - 2f7e180b49)
2015. dec. 21. 15:26

Érthető. Szegénynek önértékelési problémái vannak, ezért másokkal szexel melletted, te megérted és sajnálod.

Kinek nincsenek néha vagy mindig önértékelési problémái? Ha neked belefér ez, amit csinál, akkor ne rágódj. Ha pedig nem, akkor ne mentegesd, döntsd el, hogy te mit szeretnél, milyen férfit, kapcsolatot. :)

2015. dec. 21. 13:12
Az témy és való h vannak önértékelési problémái..ha vmivel viccelek egyből ugy fogja fel h bántom..lenézem...és megsértődik mint egy 10 éves..nost kezdek rájönni miután szétköltöztünk hogy ez a kapcsolat amúgyis élet képtelen kezd lenni..nem egy normális felnőtt kapcsolat..és igy bizzak meg benne h megfejeli ezé ..
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook