Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újra előjövő kíváncsiság vagy biszexualitás? fórum

Újra előjövő kíváncsiság vagy biszexualitás? (beszélgetős fórum)


16. 1be3c46e4c (válaszként erre: 15. - Dvd31)
2011. jan. 10. 00:36

Vagy csak egyszerűen előjött valami az életükben, ami (akaratukon kívül) ilyen változást hozott.


Én, és, akikkel eddig beszéltem erről boldog párkapcsolatban élünk. Van, akinél egy terhességgel jött elő, hogy alkalmanként szeretkezne a saját nemével, volt akinél egy vetélés hozta a változást, de pl. volt olyan is, akinél a fogamzásgátló szedése kavarta meg a hormonokat. Mindannyian boldog párkapcsolatban élünk, de jött valami és előjött a vágy. Nem, nem akartuk, csak jött és kész. Akikkel eddig erről beszélgettem mind azt mondták, hogy volt idő, amikor ezt nem, hogy elképzelni sem tudták volna, de undorítónak találták. Viszont mindannyiunkban (már, akikkel én beszélhettem erről) közös volt, hogy boldog párkapcsolatban élnek és ezt el merik mondani a párjuknak. Van aki meg is valósítja, együtt keresgélnek, van akinél ez kimerül egy-egy biszex film közös nézésében.


Nem feltétlenül boldogtalanságunkban vágyunk erre, pláne nem divatból.

Ez csak jött és kész.

15. dvd31
2011. jan. 8. 09:38
vagy csak 1szerüen nem szerencsések párkapcsolatban némelyik bisziex és ezért tudná elképzelni a kapcsolatott az azonos nemével...
14. Egzotikum (válaszként erre: 1. - 1445a9c4bc)
2011. jan. 6. 16:18

A nők többsége (vagy csak az ismerőseim körében?) kipróbálta / kipróbálná másik nővel. A szó szoros értelmében ez biszexualitás.


Viszont szerintem az az igazi biszexuális, aki hosszabb távú párkapcsolatot is el tudna képzelni azonos neművel (és persze ellenkező neművel is).

13. dvd31
2011. jan. 6. 16:03
ki eszt ki aszt irja olvastam forumokban szintén amerikai orvosok tagagyák hogy lenne biszexualitás több emberen tesztelték fele binek fele homonak tarotta magát.és a végeredmény aki biszexnek tartotta magát hetoro szexuális vizsgálat után.
12. rykoo
2011. jan. 6. 15:02

Ezt cikket találtam a témában :


Az Amerikai Pszichológiai Társaság kutatásai szerint a női biszexualitás stabil és állandó állapot, és nem csupán átmenet a heteroszexualitásból a leszbikusság felé.


A 79 leszbikus és biszexuális nő részvételével készült közel 10 évig tartó kutatás eredményei szerint a biszexuális nők az évek folyamán megőrizték mindkét nemhez való vonzódásukat. Emellett kiderült az is, hogy ezek a nők gyakran tartós és harmonikus párkapcsolatban élnek, akár férfival akár nővel.


"Eddig azt hittük, a biszexualitás csupán átmenet a heteroszexualitás és a leszbikusság között, a mostani kutatás azonban rácáfolt erre - nyilatkozta Dr. Lisa M. Diamond, a kutatás vezetője - A biszexuális nők mindkét nemhez vonzódnak, és ez az állapotuk tartós".


A kutatás részletes leírása a 'Developmental Psychology' című szaklap januári számában olvasható. Dr. Diamond 79, 18 és 25 év közötti nő adatait használta fel a cikk megírásakor. Az adatok szerint a harmonikus monogám kapcsolatban élők legtöbbje is a biszexuálisok közül kerül ki.


"A mostani kutatás is azt bizonyítja, hogy a női szexualitás meglehetősen összetett dolog, és hogy továbbra is fontos, hogy ilyen dolgokkal foglalkozzunk."

11. dvd31
2011. jan. 6. 14:26
hm kinek mi a jo? de szerintem valki jodolgába nemtugya hogy mitcsináljon,
10. 68cdf054fc (válaszként erre: 9. - Zzmm)
2010. nov. 11. 15:20
Hat igen...eleg gyakran latok csokolozni , nyalakodni lanyokat es hozza teszem nem tobb mint 17evesek:)
9. zzmm (válaszként erre: 8. - 68cdf054fc)
2010. nov. 11. 15:16
Tényleg ez a divat?? :D ezer éve nem voltam diszkóban ))
2010. nov. 11. 15:07
Viszont azzal mar nem ertek eggyet hogy a diszkokba a tini lanyok nyalakodnak mert ez most divat...ez mar szanalmas:)
2010. nov. 11. 15:05
Eggyetertek ...szerintem nincs semmi rossz benne:)sőt...:)
2010. nov. 11. 14:58
ennyi? Pedig erről a témáról mindenkinek lehetne véleménye...
5. Bcicus (válaszként erre: 1. - 1445a9c4bc)
2010. nov. 5. 17:30
Teljesen természetes alapból minden egyes emberben benne van a biszexualitás.
4. d0b7178f40 (válaszként erre: 3. - Ebf2510f25)
2010. nov. 5. 12:15
osztom a véleményt.
2010. nov. 5. 11:59

Szerintem minden nőben benne van a vágy...legalább is jelentős részében. És ez manapság már divat is.

Én speciel nem látok benne rosszat. Ha biszex vagy, és neked úgy jó, vállald be. Ha meg kielégíted csak a kíváncsiságodat, azzal sincs baj.

2010. nov. 5. 11:58
Ha jó volt az élmény, akkor érthető... :)
2010. nov. 5. 11:55
Véleményed szerint melyik áll fenn abban az esetben, ha valaki tizenéves kora elején már kipróbálta nővel, utána sokáig nem is foglalkozott a témával, de 19-20 éves korára újra vágyat érez a saját nemével kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook