Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy eredeti Nike cipőnél kell, hogy a nyelv belső felén lévő címkén legyen pipa? fórum

Egy eredeti Nike cipőnél kell, hogy a nyelv belső felén lévő címkén legyen pipa? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 18. 14:46

A fene bánja, csak kényelmes legyen.

Úgyis minden kínában készü. direkt kisbetű.

2014. márc. 9. 15:40

Mindet megnéztem:

gyerekcipőkből az egyiken van a belső címkén pipa,a másikon nincs.

Felnőtt cipőn a belső címkén nincs,de a nyelven kívül is csak felirat,viszont az orrára felhajló talpon van.

Szerintem ez attól is függ,mikori a cipő. Mindet márkaboltban vettük.

17. emagdi
2014. márc. 9. 15:39
mindamellett egy használt cipőnél engem pl jobban zavarna az, hogy használt, mint hogy esetleg nem eredeti.
16. emagdi
2014. márc. 9. 15:32
amúgy miből gondoljátok, hogy ha lemásolnak komplett egy cipőt, akkor pont a címkéjét nem fogják tudni legyártani ugyanolyanra? :)
2014. márc. 9. 15:27
A nyelven belül a címkén van egy számsor. Ha azt beírod a gugliba és rákattintasz a képekre, kiadja a cipőd képét - ha eredeti.
2014. márc. 9. 15:16

A kis cimkén nincs pipa, egyik nike cipőnkön sem, de a nyelvükön van pipa, illetve kívül és a talpbetéten is.


Én is megnéztem direkt mindet és a kis cimkén egyiken sincs pipa. Szerintem ezek az eredeti nike cipők. Mi rendes sportboltkban vettük ezeket, nem kínaiban és jó drágán.

13. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2014. márc. 9. 15:14
Én nem tudtam, köszi!
12. emagdi
2014. márc. 9. 15:08

megnéztem a cipőimet, azokban is mindben van a belső címkén pipa.


de amúgy nem értem a problémát... ha tetszik a cipő, jó a mérete, nem túl lestrapált, és jó áron is van akkor nem tök mindegy, hogy az most eredeti nike vagy koppincs? :))


(amúgy a háda egy használtruha bolt hálózat, aki nem tudná)

11. 6fef80bd7d (válaszként erre: 9. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 9. 15:04
angol bolt ha jól tudom :-D
2014. márc. 9. 15:02
az enyémen: nyelv külsö részén, talpbetéten, alul a talpon, oldalán hátulján
2014. márc. 9. 14:59

Tájékozatlan vagyok. Az Háda, mi?


bolt, piac,egyebek? Ne röhgjetek ki, nálunk nincs, és szeretnék okosodni :))

2014. márc. 9. 14:45

Nike szaküzletbe vettem az enyém. Nike Capri..

A külső részén van csak, mert a tájékoztató címke belül van és ahhoz van hozzá varva a külső Nike címke. Lányomén belül és kívül is van.

Kérdés hol vetted..


Hádába tuti nem vennék cipőt... Meg Nike...? Gondolj bele... Enyém 18 ezer volt 1 éve, másik 26, lányomé 8.000. Mind szaküzletbe.

2014. márc. 9. 14:39
Megnéztem, a miénken is van a nyelven, belül.
2014. márc. 9. 14:36

A talpbetéten tényleg van,de a nyelven nincs:(((

Ezek Madridban vásárolt cipők.Lehet,h nem is igaziak:)))))Az se baj,mert nagyon kényelmesek,szeretem őket.

2014. márc. 9. 14:30
igen. Meg a talpbetét alatt is. Nekem van egy itthon vásárolt meg egy az new yorkból is és van pipa rajta.
2014. márc. 9. 14:21

A gyerekcipőket nem ismerem.

Az enyéimet ajándékba kaptam ugyan,de biztosan eredetiek.Az ajándékozó személye miatt állítom biztosra.De most már kíváncsi lennék más véleményére is:)))

2014. márc. 9. 14:17

Csak, mert a gyerekcipőknél van. Én meg a Hádába láttam egy tutit, de pipa nélkül.

Féltem nem eredeti.:-S

2014. márc. 9. 14:14
Direkt megnéztem most az enyémet.Egyiknél sincs belül,csak a nyelv külsején.
2014. márc. 9. 14:12
Egy eredeti Nike cipőnél kell, hogy a nyelv belső felén lévő címkén legyen pipa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook