Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy autós ma reggel derékig lefröcskölt vízzel (szakadt az... fórum

Egy autós ma reggel derékig lefröcskölt vízzel (szakadt az... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 14. 07:14
sok vezetot sajnos ez nem erdekli.
nov. 17. 01:59
ilyen sajnos elofordul neha.
21. Imisz (válaszként erre: 18. - Zakariás napja van)
2023. okt. 28. 07:14
Lassítani-t írtam. De amúgy jah, zebránál sem állnak meg. Tisztelet a kivételnek.
20. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 07:05

Én is jártam így. Volt munkahelyem előtt, még a hajamról is csöpögött a sáros víz. Forgalmas út, direkt csinálják, nincs menekülési lehetőség.

Szüleim utcájában meg a buszok csinálják direkt. A házfalig ér sokszor a vízsugár.

2023. okt. 27. 21:59
Azt is szoktam mondani, hogy az első oszlopig meg se állj!
18. Zakariás napja van (válaszként erre: 8. - Imisz)
2023. okt. 27. 21:58
Megállni?? Hol élsz?? Zebrán nem állnak meg, majdnem elcsapnak, a sártengerbe meg úgy hajtanak bele mintha Rally-n lennének!
2023. okt. 27. 21:54
Na az ilyen egy büdös paraszt (ez a legkedvesebb jelző amivel tudom illetni), az ilyenek után szoktam K*RVA ANY*ZNI és hogy R*HADJ MEG, azt se felejtem ki!
16. Myra
2023. okt. 27. 21:11
Megértelek. Egyszer én is , nem figyeltem, nem gondoltam rá és lefröcsköltem valakit ugyan így, egész nap bántott a lelkiismeret , hiszen velem is előfordult már és tudom milyen rossz, amikor kiszállunk az autóból , mind gyalogosok vagyunk.
15. Imisz (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 17:15
Pont ezért kellett volna lassan mennie melletted. Tényleg igazi bunkó volt!
14. jozsi.38 (válaszként erre: 12. - ,zumba)
2023. okt. 27. 16:17
azért az autóig, meg onnan is el kell jutni valahogy, a boltba nem tud bemenni vele azért például. Meg nem lehet mindenhol közvetlen az ajtóban megállni, gyalogolni kell a kocsitól a célállomásig
13. globus (válaszként erre: 5. - ,zumba)
2023. okt. 27. 15:35
Amíg ezt alkalmaztam, többet jártam esernyő nélkül, mint esernyő alatt :D
12. ,zumba (válaszként erre: 8. - Imisz)
2023. okt. 27. 14:48
Mert ő nem jár gyalog, így nem jut el a tudatáig a gyalogos közelében lassítani.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Imisz)
2023. okt. 27. 14:42
Olyan környéken lakunk, hogy minden út lejt valamerre, vagy "hegyet mászol" vagy lefelé visz a gravitáció, az út egyik oldala vagy 30 centivel lejjebb mint a másik, se perc alatt megáll a víz mindenhol vagy épp "patakként" ömlik lefelé a főutcán. Pont ezért kéne ésszel közlekedni. Ráadásul olyan járdán mentünk a gyerekkel (ő nem lett vizes szerencsére) ahol ha akarsz se tudsz egy méternél távolabb menni az autóstól.
2023. okt. 27. 14:39
Ez nettó bunkóság az autós részéről. Lakott területen igenis látszik, hol van nagyobb pocsolya az úton, amiért lassítani érdemes. Nem csak a gyalogos miatt, hanem mert a felcsapódó víztől sem lehet látni az autóból sem. Plusz nem hiszem, hogy jót tenne az autónak
2023. okt. 27. 14:11
Féltégla a kézbe dobó mozdulatot imitálva. Hasznos.
2023. okt. 27. 13:48
Bosszantó! De ami még bosszantóbb, hogy miért olyanok az utak, hogy megáll a víz rajtuk? És ha már ilyen elcseszett az úthálózat tényleg, miért nem tud lassítani a sofőr? Csak én veszem észre vezetés közben ha áll a víz az úton?
2023. okt. 27. 13:27
Bosszantó.
2023. okt. 27. 13:22
Elozo telen engem ugy beteritett egy auto, hogy szo szerint a fejem bubjaig vizes lettem. Mintha ket vodor vizzel pofan ontottek volna. Ritka gusztustalan volt a pocsolya vizet a kepembe kapni, raadasul hosszu, vastag szovetkbatban voltam, ami jol meg tudja szivni magat. Es epp az allomasra mentem, csak fel nap mulva keveredtem haza.
5. ,zumba (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. okt. 27. 12:43
Ezt az esernyős védekezést én is használtam már. Volt, amikor hajnali 5 óra után mentem a buszhoz és beterített a nem ember, hideg volt már az idő és a vizes nadrágban vártam a buszt....kívántam neki ugyanilyet.
2023. okt. 27. 12:41
Én a felmenőit is szoktam emlegetni.
2023. okt. 27. 12:32
Én is szoktam mutogatni, szitkozódni! Sőt ha látom, hogy jönnek, lehajtom az esernyőt magam elé, a többség kapcsol és lassít, de van akit semmi nem érdekel.....
2023. okt. 27. 11:57
A töke száradjon le! Engem egy kamion terített be térdig, pedig elhúzott a másik sávba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook