Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor szakadt el a cérna? fórum

Mikor szakadt el a cérna? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 1. 21:09
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nem lenne rossz ez a munkahely, csak nem látom már benne a fejlődést. A fizetés se egy nagy szám. Eddig jól éreztem magam, de most ráadásul a kolléganőm és a főnököm is megkeseríti az életemet. És már kezd elegem lenni. Valami jobbat szeretnék. De állandóan azt hallgatom mindenkitől, hogy ennél csak rosszabbat találhatok. Ezért szeretnék itt megerősítést kapni. Tudom, hogy nem így van, de mégse érzem magam erősnek ahhoz, hogy tudjak hinni valami pozitív dologban is.
21. katus3
2020. jún. 30. 17:55
Ilyen
20. katus3
2020. jún. 30. 17:54
Túl későn. IBS, reflux, kezdődő gyomorfekély után, nem részletezem hogy mi volt ott, de már nem várnék ilyes sokáig.
19. Ildi
2020. jún. 30. 10:43
Türelmes vagyok,egy dbig:)
2020. jún. 30. 10:16
Még sosem. Birka türelmem van.
2020. jún. 30. 10:03
Változó
16. globus
2020. jún. 30. 09:03

Velem még nem fordult elő, végtelen türelmem van minden vonatkozásban 🙂

Azt tudom tanácsolni, hogy hirtelen felindulásból ne dönts.

15. Réki2
2020. jún. 30. 08:59
Amikor eldöntöttem, hogy megyek, én mindig gőzerővel elkezdtem nézni az új munkát. Aztán amikor találtam ígéretesebbet, felmondtam. Én mindig csak biztosra váltottam, sosem bántam meg, anyagilag is jobban jártam minden alkalommal. Nem várnám meg a helyedben amíg annyira eldurvulnak a dolgok, hogy már semmi nem érdekel, csak szabadulni. Szerintem kezdj el nézelődni, ha már fontolgatod ;)
2020. jún. 30. 07:26
A cérna sokszor. De csak akkor mondtam fel, mikor más lehetőséget kaptam. Életem egyik legszebb napja volt.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 30. 06:58
Amikor rájöttem, hogy a srác, akivel összejöttem, életem párja lesz örökre.
2020. jún. 29. 22:21

Ez érdekes, mert hónapokig terveztem. A világ legkêtszínűbb csoportvezetője, a hetente új főnök, és hatalmas felelősséggel járó munkám, na meg az állandó, hónapokig tartó mandulagyulladásom (gyanítom lelki eredetű volt, mert hála az égnek azóta sem jött vissza) szóval fel akartam mondani, de megtettêk helyettem 1 héttel előtte. Szuper érzés volt. Boldog voltam. :)

Pedig nem ezt a célt akarták elêrni. Gondolom azt hitték majd sírok vagy ilyesmi. :)

2020. jún. 29. 22:18

Amikor már a szervezetem tiltakozott, monden reggel hánytam, ebédre 3 cigi ment el csak, egyre több túlóra volt, egyre kevesebb penzért. A 'vakok javára' nem akartam többet dolgozni, míg más 3x annyit keresett ugyanolyan pozícioban, csak sokkal hosszabb nyelvvel.

Előtte meg belefáradtam a rengeteg cipekedésbe, és, hogy 2 egész télen netto 7 fok volt bent, pedig nem hűtőházba szerződtem. Nehezen találtam új helyet, de nagyon jól döntöttem!

2020. jún. 29. 22:15
Isten/sors/blablabla szeret. Akkor lépj, ha egyedüt élsz egy rakás halangyaval.
9. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 29. 22:13
Ha másoktól várod a megerősítést, nincs itt az ideje.
2020. jún. 29. 21:59

3x mondtam fel.

Egy nagy multinál dolgoztam raktárosként már 2.5 éve.

Először mikor zsínórban kellett mennem 6 nap 12 órás éjszakásban amit ki se akartak fizetni,helyette majd megkapjuk valamikor csúszónak.. Az eredeti műszakjaink 12 ósak voltak 2 éjjel , 2 nap pihenő, 2 nap reggel majd 2 nap pihenő. Az is közre játszott hogy minden rohadt hétvégén is dolgoztam mikor mindenki pihen, szórakozik, kikapcsolódik.


2. Alkalommal Németországban dolgoztam 24 órás ápoló/házvezetőként és az alkoholista alzheimeres bácsika majdnem megütőtt.


3.alkalommal szintén Németország 24 órás ápoló/házvezetőként egy ritka fura családnál. Apukámnál rákot diagnosztizáltak pont karácsony előtt. A család húzta a száját mit képzelek én, hogy elszúrom az ő karácsonyukat (a váltás pont karácsony után és szilveszter előtt lett volna) mire közöltem, hogy nagy ívben leszarom a karácsonyukat, nem fogok vadidegent ápolni,se körbe ugrálni karácsonykor mikor a saját apám beteg és a családom mellett a helyem.

7. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 29. 21:56

Akkor, amikor megtalaltam a kovetkezot.


4x mondtam mar fel, mindig jobb helyre mentem, több penzert.


Akarmennyire is elegem volt, a megszokott eletemhez kellett az az anyagi biztonsag, amit a havi fizum nyujtott es nem szerettem volna az allaskereses honapjai alatt a tartalekaimat pazarolni.

6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 29. 21:53
Mikor már úgy éreztem, hogy néhány hónap és úgy visznek el tepsiben. Ekkor azt mondtam, hogy vége. Az életem legjobb döntését hoztam. Igaz, akkor még nem volt ez a vírusmizéria.
2020. jún. 29. 21:49
Én munkahelyen semmi miatt nem fogok stresszelni, hiszen az nem old meg semmit, csak beteggé tesz! Sokszor szóltak már, hogy telefonozok...ez van, attól függetlenül túlságosan is hatékony vagyok, dupla melót csinálok, mint a két kollégám együtt.😁
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 29. 21:41
Amikor már az egészségemet veszélyeztette a stressz. Amikor megesett, hogy elsírtam magam, akkor azt mondtam nem érdekel találok munkát vagy sem. Jól döntöttem. Egy hónap sem telt el találtam másik munkát.
2020. jún. 29. 21:41

1x mondtam fel.

Jeleztem a műszak vezetőnek, hogy az adott feladadot ennél jobban képtelenség megcsinálni.

Azt mondta ez így rendben van, ne hergeljem magam.

10 perc múlva mikor arra járt, lecseszett, hogy nincs rendesen megcsinálva.

Közöltem, jövök mindjárt.

Felmondtam. Ő tudta meg utoljára, hogy a felmondási időmet töltöm.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 29. 21:37

2x mondtam fel.

Egyszer mikor már gyomorideggel mentem be.

Egyszer pedig idegösszeomlást kaptam...

Miután a férjem a műszak közepén hazahozott, utána kb egy hétre nem emlékszem...

2020. jún. 29. 21:27

Nálatok mikor jött el az a pont, amikor beadtátok a felmondásotokat a munkahelyeteken?


Nem érzem jól magam a munkahelyemen, de a járvány miatt nem merek lépni. Mondhatni itt ragadtam. Csak erőt akarok gyűjteni, mert már tervezgetem a felmondást egy ideje. Ez a vírustól is függ, de ki tudja, mikor szakad el nálam a cérna annyira, hogy az se érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook