Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségügyi modul képzés lehendő természetgyógyászok számára fórum

Egészségügyi modul képzés lehendő természetgyógyászok számára (beszélgetős fórum)


2009. márc. 14. 15:08

Én természetgyógyász tanfolyamra szeretnék járni, van egészségügyi végzettségem, de nem tudom, hol érdemes vagy csak az árban van-e különbség?Tanácsokat kérnék. Ja, Bp.-en vagyok.

Köszönöm.

2009. febr. 9. 22:46

Szia Pirosalma! :)



Az ETI honlapján megtalálod a tantárgyakat, hadd ne írjam le. A tankönyveket is megtalálod az ETI könyvesboltban, gondolom, bejáratos vagy oda.


Egészségügyi alapismeretek a természetgyógyászati képzéshez - Szerkesztette Marosán Miklósné


Dr. Donáth Tibor: Anatómia- Élettan


És még jegyzetek, Anatómia Atlasz volt.


Megfelel?

7. Pirosalma (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2009. febr. 9. 21:58

Szia, Zsuka!:-)


Kíváncsi lennék, pontosan milyen tárgyakat oktatnak, és mennyi ideig. Esetleg van valami anyagod a gépen, amit át tudnál küldeni?

(Persze csak ha szabad.)

6. Cszsuka (válaszként erre: 5. - Pirosalma)
2009. febr. 9. 15:13

Az egészségügyi modulon pont ezeket tanítják meg:)

Képzeld, én beszereztem őket, de nem igazán tudtam hasznát venni a vizsgához, csupán az anatómia atlasz volt ugyanaz. Persze, a szervek még mindig ugyanott vannak, meg ugyanúgy működnek, de sokkal többet várnak el tőlünk a vizsgán, mint ami ezekben a tankönyvekben benne van. De azért köszi, még a nevében is (talán nem orrol meg rám ha elárulom: együtt vizsgáztunk szeptemberben:)

5. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Zsikee)
2009. febr. 9. 10:07

Szia!


Szerintem legelébb is egy jó gimnáziumi biológia-, fizika és kémiakönyvet kellene beszerezned, azokat tanulményoznod, aztán jöhet a többi.

4. Cszsuka (válaszként erre: 3. - Zsikee)
2008. febr. 28. 07:09
Ment priviben :)
3. Zsikee (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2008. febr. 27. 21:44

Szio Cszsuka. Jaj úgy megörültem a válaszodnak!!

Nagyon érdekelnének a részletek. Irj nekem bővebben..

2008. febr. 26. 08:56

Szia Zsikee!

Én itt járok Fehérváron, ápr. 11-én indul a köv. Eü. tanfolyam, ha érdekelnek a részletek, priviben megírom!

Üdv: Zsu

2008. febr. 23. 20:15
Szeretnék természetgyógyászatot tanulni, de nincs egészségügyi képzettségem , igy először el kell végeznem egy egészségügyi modul tanfolyamot. Viszonylag nagy a kínálat e témában a képzési piacon , de szeretnék segítséget kérni: Hol érdemes tanulni? Van valaki aki szintén ezt tanulta a közelmúltban és tud nekem segíteni a képzőközpont kiválasztásában? Irjatok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook