Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Éden Hotel 2 fórum

Éden Hotel 2 (beszélgetős fórum)


109. jeva (válaszként erre: 108. - Álommanó)
2012. márc. 22. 21:11
Ja tényleg.. hoppsz.. akkor passz.. kiderült mindjárt:-)
108. álommanó (válaszként erre: 107. - Jeva)
2012. márc. 22. 21:10
az új csaj nem mehet, védett.
107. jeva (válaszként erre: 106. - Álommanó)
2012. márc. 22. 21:03
Hát ja, végülis igaz, lesz ebben még csavar... Én a Nikit küldeném, vagy az új csajt..
2012. márc. 22. 17:27

Nem vagyok benne biztos, hogy Kíra esik ki, túl egyértelmű, biztos tesznek bele valami csavart :S

A legjobban annak örülnék, ha Noémi menne...

105. jeva
2012. márc. 21. 21:57
Nnnnna szerintem a Kirának harangoztak...
104. 111e183830 (válaszként erre: 103. - Álommanó)
2012. márc. 21. 19:45

ühüm,tényleg:-)


nyálas és kétszínű

nyalja Noémi seggét,a háta mögött meg nyavalyog,hogy nem bírja vele


a mai nap szégyene:Krisztián tanítja viselkedni Petit

szánalmas

2012. márc. 21. 18:48

Petike :((


Tudtam én, hogy hasonlít valakire ez a Pít, sztem totál olyan, mint a Váratlan utazásban volt Gus Pike :D


Mi a véleményetek az új pasiról?

102. kattyus (válaszként erre: 101. - Jeva)
2012. márc. 20. 21:32
Úgy rendesen....
101. jeva
2012. márc. 20. 21:30
Hát Peti ezt elcseszted...:-(
2012. márc. 20. 17:09
Az Éden facebookján van jó néhány aranyköpés :) nézzétek meg, én végig röhögtem az egészet.
2012. márc. 20. 14:21

Én igazán szomorú leszek, ha kiteszik Petikét, persze osztom én is a véleményeteket, nem szép dolog, amit mondott a Peti... Eddig sem kedveltem Noémit (nem azért mert szlovák), főleg mióta Nikizik és Krisztiánozik... ezután sem fogom!! De igazából nem értem, minek "bújt" Niki után??


Este kiderül mi lesz, gondolkodom itt, hogy kaphat -e valamilyen nagy büntit, vagy a legnagyobb ha kizárják? Esetleg rábízzák a többiekre, hogy döntsenek, maradjon - menjen. Vagy Noémire... :S

98. 111e183830 (válaszként erre: 97. - Jeva)
2012. márc. 20. 07:27

maximálisan egyet értek veled!

többször jártam náluk,nagyon kedves ismerőseim vannak ott

és van sajna arrogáns ember ott is


kifejezetten indulatos,akaratos népség

DE!ülj le és meséltesd az elmúlt 20 évről őket,mindjárt megérted az érzelmeiket


nagyon csúnyán viselkedett Peti ,ez tény

az is hogy tv adásban ilyent nem illik

részegen fetrengeni,nyíltan szexelni illik?


engem az zavar az egészben,hogy a 3 elhangzott szóból a nemzetiségire verik a tam-tamot,pedig nem szólt a hazájára egy rossz szót sem


a szopós k***a belefér?


végképp kiábrándultam Noémiből


Petikét tuti kirakják

sok éve minden valóságshowban kell lenni határon túli Magyarnak(ez egy külön téma,de hadd jegyezzem meg:mielőtt kitört a háború és naggggyon jó világ volt,akkor nem akartak ennyire magyarok lenni)

ki fogják védeni a szopós k---t(ha már nem kérte ki magának,akkor nem sértem,ugye?)

97. jeva
2012. márc. 19. 23:57

Hát elég durva dolgot mondott a Peti, most meg fáj a feje..

Érdekes dolgok ezek a egymás hazájának a becsmérlése... de van benne valami. Ne kövezzetek meg, de dolgoztam évekig olyan helyen, ahol magyar szlovák össze van zárva... és bizony bizony kijöttek ezek a kérdések.. Általában a szlovákokat kurvára zavarja, hogy nem értik miről beszélünk.. sőt olyan is volt, hogy volt köztük olyan, aki nem árulta el hogy beszél magyarul és hallgatózott...nem mintha lett volna bármi titok is.. egyszerűen az a kényszerképzetük volt, hogy róluk beszélünk.. szánalmas volt.. Nem egyszer előfordult, hogy olyan hangosak egy közös helységben, hogy nem lehet megmaradni mellettük.. ordibáltak.. És igen, volt olyan is, hogy egy vita hevében valakinek az hagyta el a száját, hogy: Lesz még a te főrvárosod magyar falu.. hmm.... valjuk be, a fővárosuk magyar város volt.. a szép épületeket a duna mentén magyarok építették.. és még sorolhatnám...

Ezzel nincs is semmi baj, nem ők személy szerint és nem mi kispolgárok tehetünk róla, hogy így alakult.. Csak azért mégis fáj egy magyar embernek, hogy ezt történt... meg sajnos hallottam elég sok sztorit, sőt nekem is mondták..hogy azért elég durva, hogy szlovákiában magyarul beszélnek... no comment.. egy darabig próbáltam magyarázni, hogy te agyatlan, tehet róla a szerencsétlen, hogy magyarként hirtelen azt mondták neki, hogy mostantól szlovák vagy... Mindegy, nem akarok szítani semmit.. voltak olyan szlovák kollégáim, akikkel nagyon jóban voltam, azóta is tartjuk a kapcsolatot..semmi probléma nem volt. És tényleg, amit a Peti mondott elég durva volt.. mert lehet magánvéleménye... de nem szabad elfelejtenie, hogy hol van, hogy mennyien látják, hallják..

96. jeva (válaszként erre: 94. - Álommanó)
2012. márc. 19. 23:44
Na??? Ugye hogy szuszog?? hehe
2012. márc. 19. 22:27
Remélem nem fog Peti kiesni, mert ő a legjobb pasi:D Hmm.. elfogadnám, hacsak 19 éves is... no problem:D
2012. márc. 19. 19:54
Nemsokára kezdődik :D nézzétek Krisztián levegővételét :))
2012. márc. 19. 08:26

Gábort már jellemeztem

Krisztiánt is


Máté először kifejezetten ellenszenves volt

ez kicsit enyhült,de nem lett a kedvencem


Pít nekem túl nyálas,azt hittem az elején,hogy csak megjátssza,de úgy néz ki,tényleg ilyen


Tamással nem volt bajom,amíg el nem szállt az agya

ugyanakkor ha jobban bele gondolok csak taktikázik és védi magát,

mindenki ezt teszi


Petike egy édes taknyos

2012. márc. 18. 18:06

Nekem Gábor az elején sem volt szimpatikus, sztem már túl "idős" egy ilyen műsorhoz... inkább a gyerekével kellene időt töltenie. (Bocsi Jeva)

Tamás szintén nem szimpi, mert ahogy megkapta ezt a védettséget kicsit kiskirálynak képzelte magát...

Petike tényleg jól néz ki, na meg sztem tök vicces is, ahogy próbálja Kírát becserkészni :)

Pítet nem tudom hova tenni, nem igazán izgat, hogy vele történik -e valami vagy sem, mintha ott sem lenne.

Krisztiánról ugyanaz a véleményem, mint itt mindenkinek :S


Máté, ő marad az örök kedvenc nekem :), jól néz ki, aranyos, és nem mellesleg nagyon hasonlít egy ismerősömre :D

91. jeva (válaszként erre: 90. - Cucicsillag)
2012. márc. 18. 09:29

Gábor szimpatikus volt az elején, lehet azért, mert korban közelebb áll hozzám... de nagyon leszerepelt, amikor a Pit-et vezette körbe és a Tamást úgy jellemezte, hogy az a "nem annyira jó pasi"... hát kérem... hogy el van szállva magától.. közben meg kilógott a szájából a kapanyél.. nem nagyon volt szókincse.. A Tamás nekem sem jön be, de akkor is bakker... ilyet kijelenteni..

Máté egy laza kis hülye:-) Ha ismerném, tuti körülötte lennék mert bolond, lehet vele hülyülni..

Peitke aranyos, jól van összerakva a teste:-).. nekem túl szép:-)

A Pít egy puha pöcs.. nem szimpi

A Krisztián meg szót sem érdemel.. IQ harcos.. neveletlen pöcs.. enne senki nem tanította, hogy mi az alap viselkedés..? Ő kritizálja Pít-et, hogy napszemüveg bemutatkozáskor, meg boxer alsó reggelinél.. Ő meg kiveszi az összes kaját és leszarja, hogy marad e másnak.. JAAAAAAAJ... remélem az anyukája rádöbbent, hogy mekkora hibát követett el a kisfiánál, amikor nem nevelte meg kisfiát... Húúúúúúúúú ha a közelemben élne, tuti utálnánk egymást..:-)

2012. márc. 18. 00:33

A Máté pl.bejön kolléganőmnek, nekem ari, de nem aza ffias vki.

Petike, meg cukorfalat, de azt a maradék agyát is elissza, sajtos.

A Gáborkát azé'sajnálom.h.ilyen hamar kiesett.

Nektek?

2012. márc. 17. 22:02
Mondjatok már vmi véleményt Mátéról is, vagy Petikéről :))
88. álommanó (válaszként erre: 85. - Cucicsillag)
2012. márc. 17. 22:02
úgy nézd a tv-t, hogy 11-kor küldöm "magam" :))
87. Cucicsillag (válaszként erre: 84. - Jeva)
2012. márc. 17. 22:00
veled értek nagyjából egyet 94% :)
86. Cucicsillag (válaszként erre: 80. - 111e183830)
2012. márc. 17. 21:58

és a tv kövérít...

hány kg lehet a csajszikám? nem egy ducijuci:)

amúgy még képlékeny nálam (vagy szeretni fogom vagy rühellni)

85. Cucicsillag (válaszként erre: 80. - 111e183830)
2012. márc. 17. 21:57

izzé, csijjag születikeztem

most meg jön a 7.brad pitty:)

lógatom magam a tv előtt.

befordulva:(

84. jeva
2012. márc. 17. 20:33

Kira keveri a szart, de fifikás, bírom:-)

Edina..hát azzal fog elbukni, hogy engedi az érzelmeit.. szerelmes, vak.. de édesek együtt:-)

Anikó: hát most a nagy hátszél kikerült a háta mögül.. összetört egy csöppet.. nagy volt már az arca

Noémi: Szerintem az a baj szegénnyel, hogy nem a magyar az első nyelve.. érezhetően nem úgy fejezi ki magát, ahogy szeretné.. és ez zavarja..

Az hogy Niki mellett van.. mindenkinek kell valaki, akinek elmondhatja a gondolatait..egyedül volt.. bár sajnso hat rá Niki kavarása

Niki meg pattogjon ki a luficicijein onnan.. szarkeverő, buta liba

83. álommanó (válaszként erre: 82. - 111e183830)
2012. márc. 17. 20:15
:)) azért nem olyan buta ő sztem...
82. 111e183830 (válaszként erre: 81. - Álommanó)
2012. márc. 17. 19:52
pontosan annyi ész van a fejében,minta 100-as szögében
81. álommanó (válaszként erre: 80. - 111e183830)
2012. márc. 17. 19:45
Edina= 100-as szög?? :D
80. 111e183830 (válaszként erre: 76. - Cucicsillag)
2012. márc. 17. 19:43

megvan!nem is nő a nő!

pasek, csak töltögetik mindenhol,hogy kerekedjen


hová mész,angyalom?


a többi?

na lássuk:a kis törpilla Kira természete bejön,korrekt egyenes,fifikás okos csajszi

12 évesen voltam ilyen fejlett,mondjuk


Anikó,a szőke ciklon,elsőre bejön,de most valami halvány sunyiságot érzek benne

mondjuk nem értettem a nagy zokogást 1 hét plátóizás után

tán csak nem a bőrét félti?


Edina,a kis fekete,fát ő egy 100-as szög


Noémi:tetszik a szókimondása,de mióta lepaktált a Nikivel már nem nyerő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook