Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eddig minden évben kaptunk fűtés támogatást, idén még az igénylő papírt se küldték. Miért nem? Megszüntették? fórum

Eddig minden évben kaptunk fűtés támogatást, idén még az igénylő papírt se küldték. Miért nem? Megszüntették? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. nov. 17. 11:17
Sajnos sehol nem olvastam még a támogatásról,se itt fent sem ujságba,egy évvel ezelőtt,már az ujságok szajkóztak róla,és novembertől már ,mentek vissza a kitöltött nyomtatványok a MAK-hoz,mert ugye akinek volt támogatása,annak kiküldték a nyomtatvány automatikusan,akinek nem volt és igényelni akart nyomtatványt kellett kérni vagy letöltenie innen.
2008. nov. 17. 11:08
Nekem azért kellett tavaly és idén is az államkincstár oldaláról letölteni mert gyeden- gyesen voltam vagyok. És nekem ők "ítélték" meg, de minden szolgáltató ad felvilágosítást erről nézzétek meg az oldalukon.
2008. nov. 17. 10:48
Tavaly még küldték,az eon honlapján utána lehet nézni szerintetek,hogy hogy működik ez idén?
2008. nov. 17. 10:47

Idén is lesz támogatás,ha megnézitek a számlát,már most is levontak x összeget.

Nálam legalább is 7.200 ft támogatás lett elszámolva,illetve levonva a végösszegből.

A későbbiekben a "Robin" adóból fedezik ezt az összeget.

2008. nov. 17. 10:47
Ja,igen,bocs,Melinda is ezt irta :-)
2008. nov. 17. 10:47

Szia!

Úgy tudom egyenlőre megszűnt a fűtéstámogatás.Mi sem kaptunk igénylőlapot.Eléggé felemelték a számlát,már másodjára.Bízzunk benne,hogy hamarosan visszaállítják,mert így sok család kerül nehéz helyzetbe havonta(nem mintha nem lennénk abban így is).Ugye ez nem a fűtéskorszerűsítésnek köszönhető?..mert a családi házakban ilyen nem történt,és rájuk is gondolhatnának.

2008. nov. 17. 10:46

Sziasztok!


Nem vagyok biztos benne,de lehet,h nem is fogják küldeni,hanem a szolgáltató honlapjáról kell letölteni.Ha jól emlékszem,nekem legutóbb így kellett már.

Butaságot nem akartam irni,nézzetek ebben a formában utána.

2008. nov. 17. 10:46

Sziasztok.

Mi már tavaly sem kaptunk. Le kell tölteni a honlapról. Azt hiszem az államkincstár honlapjáról.

2008. nov. 17. 10:44
Még én sem kaptam,már várom,remélem küldeni fogják.
2008. nov. 17. 10:41
Eddig minden évben kaptunk fűtés támogatást, idén még az igénylő papírt se küldték. Miét nem? Megszüntették?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook