Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ebay rendelés? fórum

Ebay rendelés? (tudásbázis kérdés)


10. emagdi (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. jún. 6. 08:18

hong kongból egy hét alatt itt vannak a cuccok, kínából változó, de onnan kicsit tovább tart (2-3 hét).

minden megérkezik általában, ha mégsem, akkor írj első körben az eladónak, el fogja küldeni még egyszer, vagy visszaadja a pénzt. ha nem együttműködő az eladó, akkor indíthatsz egy "case"-t az ebayen, hogy nem érkezett meg az áru, és a végén visszakapod a pénzed.

de nem hiszem hogy gond lesz.

9. Annette (válaszként erre: 7. - E31fd78bfe)
2015. jún. 5. 21:58

Szerintem elég egyértelmű, a termék adatlapján, az ára alatt ott van hogy shipping:..., vagy a leírása melletti fül is a shipping and payment, itt még részletesebb információk vannak.

:)

8. arrival (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 31. 14:36

Ha kifizetted akkor kuldik, ha nem akkor irni kell az ebaynek, es visszautalja a Paypal a penzt.

Min. 1 honap mig megerkezik Azsiabol.

7. e31fd78bfe (válaszként erre: 6. - Annette)
2015. máj. 31. 13:06
Köszi! És hol tudom megnézni, hogy air maillal szállítják-e vagy sem? :)
2015. máj. 31. 12:47

Nekem 2-3 hét szokott lenni ha air mail, de van egy másik szállítási mód, valamilyen economy intl ship, na az szörnyű lassú, nem ritkán 1,5 hónap.

Ha nem kapod meg akkor először az eladónak írj direktben, szinte mindig küldenek másikat vagy visszautalják a pénzed, mert nem hiányzik nekik a negatív értékelés. Ha nem tudod velük privátban rendezni, akkor nyitni kell egy caset és 45 nap múlva az eBay utalja vissza a pénzed.

2015. máj. 31. 12:46
Köszönöm ^.^
2015. máj. 31. 12:34
3-4hét általában mire megérkezik.
2015. máj. 31. 12:33

3-4-5 hét kb., de minden terméknél fel van tüntetve mindig a kiszállítás időszaka.

pl.:

"Delivery:

Estimated between Wed. Jun. 17 and Wed. Jul. 8"


én eddig még mindig, mindent megkaptam, amit rendeltem.

ha valami csoda folytán mégsem küldenék, akkor az eladó profilján van lehetőséged üzenetet küldeni az illetőnek.

2. Rozália (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. máj. 31. 12:13
Mindegyiknél oda kellett lenni írva, hogy mikor adják fel és mikor várhatod.
2015. máj. 31. 12:01
Ebayről rendteltem tegnap két ruhát (az egyik Hong Kongból, másik Kínából), egy ecsetet (Malajziából) és egy tolltartót szintén Hong Kongból. Mennyi idő alatt érkeznek meg ezek? Valamint ha kifizettem és nem küldik ki, mit lehet csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook