Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Easy shaperhez gyakorlatok fórum

Easy shaperhez gyakorlatok (beszélgetős fórum)


11. bagis
2009. aug. 20. 16:18

Sziasztok!

Létezik DVD ehhez a csodagéphez csak nem tom beszerezni.Ha valaki tud segíteni szívesen fogadom.Már vagy három éve vettem de nem igazán használom.Ha lenne hozzá DVD talán rászánnám magam.Húsz perces a DVD lenne valami ami motivál és nem hagynám abba rövid (2perc)időn belül.

2009. ápr. 20. 11:06

Sziasztok!!!!

Eladnám vagy cserélném Easy Shaperemet Leg Magic vagy Trénerre!!

Tud valaki segiteni!??

Köszi:INoémi

2008. dec. 18. 15:34

Sziasztok!

Eladó egy összeszerelt, kb. 3 alkalommal használt Easy Shaper, budai átvételi lehetőséggel!

Infók priviben!

2008. máj. 28. 18:50
Sziasztok!Eladnám az easy shaperem.Keveset használt,jó állapotban van,minden megvan hozzá.Miskolcon személyesen is átvehető.15ért adnám,de meg lehet beszélni.
2008. máj. 20. 19:21

Sziasztok!

Nekem is van topshop-os 27 200 Ft-ot adtam érte egy + erősebb ellenálló pánttal, ami nehezebbé teszi a gyakorlatokat.

Sajnos a helyhiány miatt nem tudom használni, kb. 10x tornáztam rajta, mostanában csak törölgetem a portól sajnos.

Van 2 gyereke, akik ha szétrakom a gépen egyből ott vannak, és már be is felyeztem.

SAjnos a 2 éves kisfiamnak sikerült lepattintani az egyik forgónál a burkolatot, ami szerencsére csak szépséghiba.

Ha esetleg valakit érdekli a gép, én eladnám.

Privátba megírom az email címem, és küldök képeket is, ha kell.

Ára: 15000Ft

Üdv.: Klau11

2008. máj. 6. 14:31
szerintem a füzetben lévő gyakorlatok indításnak jók. de mindenkinek saját magának kell kitalálni mi a legjobb.
2008. máj. 6. 14:30
itt itt drtága
2008. máj. 6. 14:29
Malyom?????? merre vagy?
3. KIKY
2008. máj. 6. 14:29
nekem is van ilyen gépem, nagyon szeretem. igazán jól karbantartja a testet, ha rendszeresen használod. nekem sem füzet, sem dvd nem volt hozzá (aukcióztam), így a neten lévő kisfilmekből (főleg topshopos, különbözőek) sajátítottam el a gyakorlatokat.
2008. ápr. 14. 19:09
nekem csak füzetet adtak hozzá, amiben le volt rajzolva pár gyakorlat
2008. febr. 19. 14:56

Sziasztok!

Most szereztem be egy "easy body shapert" akciósan:-) Érdekelne, hogy van-e valakinek hozzá DVD-je, kazija, ami tartalmaz gyakorlatsorokat?

Egyébként milyenek a tapasztalatok?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook