Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duphaston után fórum

Duphaston után (beszélgetős fórum)


6. rn333 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
nov. 4. 09:47
Nekem semmi problémám nem volt a szedése alatt. Szerdán (gyógyszer utáni 15. napon) kell mennem kontrollra, még mindig semmi jele a mensinek így a 10. napon :(
5. rn333 (válaszként erre: 3. - Kaffma)
nov. 4. 09:44
Reménykedni hónapok óta reménykedek, viszont ebben a hónapban annyi volt a probléma (nem volt peteérés, de cserébe kaptam egy jó nagy vérzést), hogy meg sem fordul a fejemben, főleg a teljesen negatív teszt miatt :) Szeretném vissza kapni az egészséges ciklust elsőnek, utána jöhet minden más. A kérdésem arra irányul, hogy kinek mikor jött meg a gyógyszer után.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Rn333)
nov. 3. 20:40

Nekem is volt hogy szedni kellett.

Olyan rosszul voltam hogy teszteltem is, de csak a gyógyszer okozta. Majdnem hánytam is. Barátnőm is volt így tőle. Amúgy terhesen kósza hányingerem sem volt, ezzel meg álltam a mosdó fölött hogy hányok-e vagy sem. Mellem is fájt. 5-7 nap elteltével jött meg. Később mint amit az orvos mondott.

3. kaffma (válaszként erre: 1. - Rn333)
nov. 3. 13:57
Én mondjuk nem egészen értem a kérdést, simán lehet a gyógyszer, de te most terhességben reménykedsz?
nov. 3. 07:56
Bocsánat, 9 napja hagytam abba.
nov. 3. 07:55

Sziasztok! 😊


Kicsit hosszú lesz, ne haragudjatok.


10 napig szedtem napi 2 szem Duphastont, mert ciklus közepén volt egy elég masszív vérzésem. Nagyon hamar segített, el is mulasztotta, viszont már 8 napja abba hagytam és a menstruációnak semmi jele. A mellem nőtt egy kosárméretet és iszonyatosan feszül, fáj. Soha nem volt ez jele nekem a menstruációnak, pedig 15 éve aktívan menstruálok. A ciklusaim szabályos 28-29 naposak. Augusztusban volt egy kémiai terhességem, akkor volt ez az érzés a mellemben.


Ne értsetek félre, nem vagyok az a bebeszélős fajta szerencsére! 😊 Októberben nem volt pozitív ovulációs tesztem sem, kb. 2 hétig volt erős a tesztcsík, de sosem érte el a megfelelő erősséget - igaz, hogy a vérzés után abba hagytam az LH teszteket, mivel a vérzésem alatt az UH-on nem láttak tüszőt sem. A tegnap reggeli első vizeletes érzékeny tesztem (Predictor Early) egyértelműen negatív lett.


Nagyon ritkán görcsölget az alhasam, néha szúrkálgat. Folyásom ritka, inkább fehéres-krémes és szagtalan. Talán mióta késik (4-5 napja), háromszor volt halvány barnás a folyás.


Tehát a sok körítés mellé a lényeg: Kinek mikor jött meg Duphaston után? Orvosom az UH alapján 28-ra várta a menstruációmat. Lehetséges, hogy ennyire szélsőségesen kitolja a ciklust a gyógyszer?


Utolsó menstruációm szeptember 28-án kezdődött.


Hálásan köszönöm válaszaitokat! ❤️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook