Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dunakanyar vagy Abádszalók? fórum

Dunakanyar vagy Abádszalók? (beszélgetős fórum)


12. sariya (válaszként erre: 11. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 19. 11:45
Már mindegy,mégse oda megyünk:)
11. fd8e423e9e (válaszként erre: 10. - Sariya)
2009. aug. 18. 22:31
Hogy milyen Abádszalók? Egész napos pörgésre lehet számítani (koncertek, dizsi, pasizás-csajozás megy ezerrel), amúgy város lenne, vagy mi, de egy baromi nagy falura hasonlít... Nekem annyira nem jött be, mondjuk mi kerékpároztunk, 160 km-es Tisza-tó körtúra egyik állomása volt Abádszalók, így ott fél napot plusz egy éjszakát töltöttünk.
10. sariya
2009. aug. 14. 16:06
Milyen Abádszalók?mi most megyünk majd!!
2009. aug. 4. 14:57
Mivel tiszai lány vagyok, én inkább a Dunakanyart részesítem előnyben, bár az is igaz, hogy épp két hete tekertük körbe a Tisza tavat, és nagyon szuper volt!!! De Abádszalók helyett inkább Tiszafüredet ajánlanám, ott van egy elég jó termálvizes strand is, nah meg a Tisza-tó a szabad strandjával.
2009. febr. 7. 19:07

A Dunakanyar nyugisabb, Abádszalók bulisabb.

Én mind a kettőt szeretem és minden évben megfordulok mindkét helyen.

A Dunakanyar előnye, hogy a hegyekben jókat lehet kirándulni és úgy ahogy van gyönyörű.

Abádszalókon a nyüzsgést szeretem, de ha nyugira vágyom, kibérelek egy kenut és csavargok a Tisza-tavon.

2008. aug. 13. 17:15

Dunakanyar.Hallottam,hogy ott van Lepencén egy teraszos strand ahonnan gyönyörű a panoráma.

Én biztos,hogy azt választanám,annál is inkább,mert Abádszalók már eléggé "cuccos".

2008. ápr. 11. 14:32

Lehet, meg az is, hogy keverem Fureddel.



En a Lanchidtol mentem Zebegenyig egy baratommal, motorcsonakon. Gyonyoru volt a taj, az ido, megalltunk kajalni is.

Most halt meg, nem is fogom fel. Tegnap meg arra gondolotam, amikor irtam ide, hogy milyen szep is volt a Dunakanyar.

5. b46d5f17a9 (válaszként erre: 4. - 0260f21e84)
2008. ápr. 10. 19:30
Szalókon homokos a part, dolgoztam ott egyszer, mondjuk a szórakozásból nem sok maradt, de láttam a web-oldalát egész csini lett a hely
2008. ápr. 10. 19:29
Szerintem a Dunakanyar szebb, csomo kirandulohely van, latnivalo es nyugisabb is. Abadszalok, ha jol emlekszem, "meno" furdohely, tele emberrel, a viz hideg volt, kavicsos a part, a dinnye is rossz volt :)) En inkabb a Dunakanyarra szavazok, bar kavics ott is van :D
2008. ápr. 10. 15:02

Én Abádszalókon jártam már,szuper jó fürdőhely!

De ha nincs jó idő fürdésre,tényleg csak a horgászás marad...

A Duna-kanyar kiváló kirándulóhely,fürdőhelyeket nem is ismerek (de attól még lehet).


Kinek melyik időtöltés nyugisabb....

2008. ápr. 10. 13:47
Nem tudom melyik helyen jártál már de én Abádszalókra szavazok, mi minden nyáron ott vagyunk. Tudod mit próbáld ki mind a két helyet ha van rá mód. Nálunk a fürdés és a peca a lényeg és, hogy a kutyáinkat is tudjuk vinni. Egy-egy hetet adj mindkét helynek az idei nyáron. Szép napot!
2008. ápr. 6. 09:42
Dunakanyar vagy Abádszalók?Melyik a jobb?Hol lehet nyugisabban eltölteni a nyaralást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook