Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szórakozási lehetőségek vannak Abádszalókon? fórum

Milyen szórakozási lehetőségek vannak Abádszalókon? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 6. 15:54
Köszönöm szépen a segítséget! Aranyosak vagytok :)
9. mafalda (válaszként erre: 7. - Sonysony)
2013. máj. 27. 16:20
Hát nem is volt egy sem:))))
2013. máj. 27. 15:31
Mi régebben többször voltunk Abádszalókon. Szerintem igazán a tiszai ciánszennyezés után maradoztak el az üdülni vágyók innen. Van néhány étterme és üzlete de a múlt nyáron fájó szívvel láttam, hogy eléggé pusztulóban van minden. Ha szereted a természetet akkor semmiképpen ne hagyd ki az öregurat a kikötőnél. Elvisz egy csónakkal a tó eldugott részeire ahol jégmadarat, harkályokat, kárókatonákat és mindenféle vízi csodát látni.
7. sonysony (válaszként erre: 4. - Mafalda)
2013. máj. 27. 15:19
Télen legalább nincs sok szúnyog! :)
2013. máj. 27. 13:35

Szia!

Szerintem társasággal (és valagnyi pénzzel) jó, lehet fürödni, pecázni, vízi sportolni, programok is vannak, bár évről évre ugyanazok.

Ezen a linken megtalálod az idei nyár programjait, bogarássz! És szerintem azért is jó Abádszalók, mert egy köpésre van tőle a tiszafüredi Robin kalandpark és a poroszlói Ökocentrum, amik szintén jó bulik.

[link]

5. dömdödöm (válaszként erre: 2. - Zöldnyuszi)
2013. máj. 27. 13:34
Sok lehetoseg van Szalokon, de csak egy ugras Fured. A kunhegyesi ettermet tenyleg vetek kihagyni.
2013. máj. 27. 13:21

Mi télen jártunk arra,olyankor fű se nő:)))Egyetlen gyroszos volt.Ő küldött (azt hiszem)Kunhegyesre.Ott remek étterem,kemencével(abban is sütnek)jó kajákkal,és kedves tulajjal-volt.(nyáron viszont A.szalókon is kinyitnak az éttermek)

A helyiek azt mondták,h mióta a Balaton újra divatba jött,ez már nem az a jó hely,ami régen volt.Ettől függetlenül nagyon szimpatikus a hely.legfeljebb nincs tömegnyomor,..talán nem is ezt keresitek.

2013. máj. 27. 13:13
Mi már voltunk és nagyon jó hely de iszonyatos sok az a rohadalom vérszívó szúnyog...mi ezmiatt oda többet nem megyünk..
2013. máj. 27. 13:12

Sziasztok! Abádszalókra szeretnénk menni nyaralni,de még sosem jártunk arra...

6-8-an mennénk 20-25 év közöttiek.. Ha esteleg nem lenne olyan jó az idő,be tudnánk ülni esténként valahova? Szórakozási lehetőségek milyenek vannak?

előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. máj. 27. 13:09
Abádszalók..Nyaralás..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook