Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dunaharaszti lakosok fórum

Dunaharaszti lakosok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
49. Ancsi2582 (válaszként erre: 46. - Tina87)
2010. márc. 30. 15:27

Üdv köztünk Tina!

Tényleg jó a Gergely! Kóstoltad már a kardinális sütijüket nagyon nagyon finom!

48. Ancsi2582 (válaszként erre: 45. - Mónika "Cica")
2010. márc. 30. 15:26
Nekem teljesen mindegy csak egészséges legyen. Bejelentkeztem holnapra 4d. Kíváncsi leszek megmutatja-e magát.
47. Tina87 (válaszként erre: 44. - Ancsi2582)
2010. márc. 30. 15:18

Gratula a babához :)

Kis szégyenlős ha még a 4D-n sem látszik :D

46. Tina87
2010. márc. 30. 15:16

Sziasztok :)

Ha lehet csatlakoznék hozzátok.Dunaharaszti határában lakom, játszótérre is Harasztira járunk át, oda ami a parton van a Hév megállónál :)

Van egy lánykám aki egyedül nevelek.

Szeretünk Harasztira átjárni, mert olyan nyugis hely :D A Gergely cuki a legjobb :P

45. Mónika "Cica" (válaszként erre: 44. - Ancsi2582)
2010. márc. 30. 13:07

Szia! És te mit szeretnél legjobban? Kisfiút? Kislányt? :) Én nagyon fiút szerettem volna, de amikor megszületett Nórika, nagyon nagyon boldog voltam. :)

szió

44. Ancsi2582 (válaszként erre: 43. - Mónika "Cica")
2010. márc. 29. 20:29
16 hetesen voltunk 4d uh és akkor azt mondták talán fiú, de nem biztos. Azóta nem mutatta magát, majd most kell mennem Húsvét után ultrahangra, remélem akkor kiderül.:-))
43. Mónika "Cica" (válaszként erre: 40. - Ancsi2582)
2010. márc. 29. 13:55
Ancsi2582: És lehet, már tudni, hogy milyen nemű lesz a baba? Nekem 28. hetesen derült ki, hogy kislány lesz, pont úgy volt fordulva, hogy lehetett látni a "Bizonyítékot" :D :D :D puszika :)
2010. márc. 28. 13:53

Ancsi Sok Boldogságot nektek!

Sajna csak este tudok többet írni, mert Zsezsi figyelmet igényel + sok dolgom volt a szakdolgozat halasztásával kapcsolatban....

Megyek is, mert nyüszög....

41. Mónika "Cica" (válaszként erre: 40. - Ancsi2582)
2010. márc. 28. 10:54
:) :) :)
40. Ancsi2582 (válaszként erre: 39. - Mónika "Cica")
2010. márc. 27. 18:21
Hát a miénk sem volt igazi lagzi csak polgári volt és csak a szülők voltak. Menyasszonyi ruhám sem volt, mert Picurka már elég tekintélyes méreteket öltött és nagy pocim van. De mi így is nagyon boldogok vagyunk! :-))
2010. márc. 27. 18:05

Ancsi2582: Köszönöm szépen, és neked Sok Boldogságot! :)

Én is arra várok mikor lehetnék már feleség, csapni egy jó kis lagzit, de erre még nem látok sok esélyt! Talán majd pár év múlva :)

sziasztok

2010. márc. 27. 16:31

Sziasztok!

Immáron férjes asszonyként írok nektek! :-))

Mónika üdv köztünk.

Később teszek fel képeket is

Kellemes hétvégét mindenkinek!

2010. márc. 27. 10:39

Sziasztok! Én is megérkeztem az oldalra! :D Gyakorlatilag 25 éve, születésem óta Dunaharasztin lakom, és egyre jobban tetszik itt! Nem költöznék soha el innen! Minden egy helyen van! És még a munkahelyem is 5 percnyire található. :)

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok

36. Reno77 (válaszként erre: 35. - Dbcsenge)
2010. márc. 25. 21:53

2-3 éve küzdünk ellene, méretünk, pereskedünk, sajtózunk. Semmi eredmény. Ha méretünk, az önkormányzat értesíti a gyárat, akik a mérés idejére leállnak. Sajnos sok a pénz mögöttük és gondolom jutott belőle még sokfelé..

Védve vannak, hiába sértettek törvényt. :(

35. Dbcsenge (válaszként erre: 32. - Reno77)
2010. márc. 25. 21:11

Levegő szennyezettséget mértek már? Vagy netán a szagokkal van a gond?

Csak azért kérdem, mert az emberek panaszkodnak, de semmi konkrétat nem tudok.

34. Dbcsenge (válaszként erre: 33. - Ancsi2582)
2010. márc. 25. 21:09

Nocsak!

Gratulálok!

Képet ne feledd!

2010. márc. 25. 20:56

Sziasztok!

Látom szépen gyarapodik a csapat!

Csak gondoltam beköszönök, megyek lefekszem, mert holnap hosszú napom lesz! Feleség lesz belőlem! :-))

Jó éjt mindenkinek!

32. Reno77 (válaszként erre: 31. - Dbcsenge)
2010. márc. 25. 16:51

Szia!


Igen, akkor közel lakunk. :) Sajnos mi a gyárhoz közelebb, a Határ út másik oldalán, így nap mint nap megszenvedjük. :( Már előre félek, hogy hogy fogom a kicsit levegőztetni...

31. Dbcsenge (válaszként erre: 27. - Reno77)
2010. márc. 25. 16:16

Szia!


Akkor nem is olyan messze lakunk egymástól!

Szerencsére a Colas "bűzéből" mi nem érzünk semmit. Mi a Rónaiban lakunk az ovihoz közel.

Gratulálok a babához.


Jaj nem neked írta valaki a fórumodra, hogy:

ha minden falucska,város,kerület fórumot nyitna nem maradna üres hely.....milyen hülyeség.

(vagy valami ilyesmit)

30. aszija
2010. márc. 25. 12:17
Megkaptam köszönöm szépen
29. Reno77 (válaszként erre: 28. - Aszija)
2010. márc. 25. 09:46

Dr. Zacher Pál az orvosom, imádom. Egy tündér.

:)

Küldök privit!

28. aszija (válaszként erre: 27. - Reno77)
2010. márc. 24. 23:06
Szia! Gratula a picihez.Megkérdezhetem a péterfybe melyik dokinál szülsz? illetve tudnál-e infokkal szolgálni nekem az orvosok árairól? sokat segítenél.Jöhet priviben is.köszike
27. Reno77
2010. márc. 24. 22:58

Sziasztok!


Én 3 éve vagyok Haraszti lakos. :) Én is indítottam egy hasonló topikot, de nem indult be. :(

Babát várok én is, júliusban szülök. A Péterfyben.

Én is imádom Harasztit, kivéve az aszfaltgyárat, ami márciustól novemberig megkeseríti az életünk. :(

HA tudjuk, hogy ez lesz, akkor messzebb vettünk volna tőle házat, de most már nem tudunk mit tenni.

2010. márc. 24. 20:53

Hát igen! A párom a minap úgy fogalmazott, hogy kiraktuk a gyereket hűlni :).

10 körül megetetem és utána már csak 5 fele hozom be. Max cicizni és pelust cserélni jön be a leányzó.

Van egy másik anyuka akivel együtt szoktunk "tologatni".


Ha esetleg késve válaszolnék bocsi, de munka, suli, gyerek......Most már elaludt, így szabad a pálya. Apa is elment futni.....Végre magam vagyok (csöndben).

25. aszija
2010. márc. 24. 19:29
Sziasztok! Ma tényleg gyönyörű idő vol elsétáltunk a fiúkkal a védőnénihez kiváltani a kiskönyvem és rövidujjúban sétáltunk élvezték a fiúk is hazafele kergették egymást.Addig amig rossz idő volt egész nap bent voltunk a lakásban tv-zni addig nem aludtak napközben mostmeg hogy kint lehetünk olyanokat horpasztanak hogy öröm nézni őket.Élvezik ők is hogy kint szaladgálhatnak.Csak már maradjon is meg ez a jóidő
2010. márc. 24. 17:35

Sziasztok!

Üdv köztünk lányok!

Ma olyan szép idő volt, egész nap kint voltam.

Szegény Zselyke, akkor nem csodálom,hogy nyűgös. Hát nekem még van időm, hogy ilyenen aggódjak, habár olyan gyorsan telik az idő, ha belegondolok 3 hónap múlva már én is a karjaimban tarthatom a kis babámat.

Aszija le a kalappal előtted!

Mi is 2 gyerekben egyeztünk ki a párommal.

Szép estét mindenkinek!

2010. márc. 24. 16:32

Sziasztok!


Látom alakul a "csapat".

Aki szeretne nyugodtan csatlakozhat. Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert egy közösségi portálon sokan jelezték hiányát.


A fő oka, hogy Dharasztira rengeteg a betelepülő, akik szívesen ismerkednének az emberekkel és az őket körbevevő környezettel.

Tehát üdv.: aszija, Krikim Elonita és a többiek


Ancsi2582:

Zselyke már 5 hónapos és beindult a fogzás. Jelenleg az alsó 2 db fogacskája keseríti meg napjait. Mindennek ellenére nyugodt és kiegyensúlyozott. Pláne most, hogy ilyen szép az idő állandóan kint van a kertben vagy éppen sétálunk.

Szülésfelkészítő: Én nem vettem részt semmi ilyesmin, mivel a szülést természetes folyamatnak tartom. Sok mindenkinek szüksége van rá, de nekem se időm se energiám nem jutott ilyesmire. (Munka, Főiskola, másodállás, család)


Aszija:

Terikéről hallottam már másoktól, hogy nagyon kedves,aranyos.

Amúgy le a kalappal! 4 csemete....én is szeretnék nagy családot, de párommal megállapodtunk a 2 palántában.

22. aszija
2010. márc. 24. 12:49
Sziasztok! Én is őslakosnak számítok, 32 éve élek itt harasztin 3 gyermeket nevelek és novemberre várom a 4 babát.Nekem Terike a védőnőm ma megyek hozzá a kiskönyvemet megcsináltatni és én ugye a barosshoz tartozom és több mint valószínű ott is fogok szülni.
21. Krikim
2010. márc. 24. 12:35
sziasztok! lassan 3 éve lakom Dunaharaszti.Csatlakozhatók? :)
2010. márc. 24. 11:47
Szép tavaszi napokat mindenkinek!!!! Lassan 2 év én is Harasztin lakom,és nagyon nagyon szeretem!!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook