Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Rezek Ödön volt pácienseinek itt a helye-élménybeszámolók fórum

Dr.Rezek Ödön volt pácienseinek itt a helye-élménybeszámolók (beszélgetős fórum)


2021. máj. 8. 17:28

Sziasztok!

Lassan egy éve műttettem meg az orromat, de szeretnék egy második műtétet, de az már csak részleges lenne, mert az első nem lett tökéletes. Szegeden csináltattam de a másodikat már egy profival szeretném csináltatni ezért Rezek Ödön és Kárász Tamás között vacillálok. Aki mostanában csináltatta az orrát Rezek Ödönnél tudna írni nekem véleményt, tapasztalatot és, hogy mennyibe került a műtét? Esetleg valaki csinált nála részleges orrplasztikát? A másodlagos orrplasztika nála is többe kerül, mint az első? Esetleg valakinek másodlagos, részleges orrplasztikája volt a Doktor Úrnál?😄😅 Előre is köszönöm a válaszokat

8. zdra
2019. okt. 27. 08:01

sziasztok! engem is nagyon érdekelnének a vélemények, tapasztalatok, előtte-utána képek! :)

illetve tudom, ez kifejezetten Rezekes fórum, de esetleg van köztetek olyan, aki Kárász doktornál is volt konzultáción, vagy van összehasonlítási alapja?

2019. márc. 15. 16:11
Sziasztok! Én következő hónapban megyek konzultációra, de kicsit elbizonytalanodtam... Tudtok ajánlani oldalt, ahol találok a munkáiról képet? Kicsit félek, ugyan még csak konzultáció lesz.
6. 6065c627db (válaszként erre: 3. - 7230827147)
2019. jan. 16. 01:53

Nem gondolom pénzéhesnek, mivel egyik barátnőmnek kereken megmondta, hogy nem vállalja, mert a lány egy 3. műtétet akart, és kb 1-2 mm változást. (Előtte más műtötte.) A doktor úr pedig megmondta neki, hogy 1. nincs szüksége a műtétre a lánynak, 2. van elég pénze, szóval ne vegye el a lány a helyet azoktól, akiknek valóban szüksége van a műtétre.


Nekem is volt nála műtétem, durva orrsövény gondok és nagyon randa orr volt az alap, 900.000ft volt az ár, amit nem sokalltam, mivel ebben benne van minden konzultációs díj, minden kontroll, az ellátás, maga a műtét, az alkalmazottak fizetése, műtő bérlés, stb. És tegyük hozzá, hogy amennyit ő tanult a tudásáért és amit nyújt, az is ebben az árban van.

5. 7230827147 (válaszként erre: 4. - Hajnalka73)
2011. nov. 13. 13:48
Engem is 3x műtött már. És az alapján tapasztaltam ezeket. De van olyan ismerősöm, akinek az sztk-s műtétet nem volt hajlandó csak több száz ezerért elvégezni. Ez meg így nem fer...
4. Hajnalka73 (válaszként erre: 3. - 7230827147)
2011. nov. 13. 11:47
én ezt nem mondhatom el róla.Kislányomon már nagyon sokat segített.és nem húzott le!Jó embernek tartom.
2011. nov. 12. 22:42
Már van egy fórum Rezekről :) De amúgy egy pénzéhes majom. Röviden, tömören. Orvosnak nagyon jó orvos, de visszaél vele...
2011. nov. 12. 21:48

Én a kislányomat hordom az Adjunktus úrhoz.Teljes orr felépítés lesz.(orrhypoplasia-val született)

Egy nagyon nagy tudású,embernek tartom.Kislányom nem fél tőle,és már nagyon várja,hogy végre kész legyen az orrocskája.

2009. dec. 24. 09:23
Szeretném,ha minden-Rezek Ödön által műtött-orrplasztikás helyet kapna ezen a fórumon és átadná tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook