Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2014. jún. 26. 08:58
Igen, először labor, ott tesztelnek, megmondják az eredményt, utánna megyek a dokihoz. A hasam eléggé szurkál, de ennek nem akarok nagy jelentőséget tulajdonítani. Holnap megmondják!
1371. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1368. - Journalist)
2014. jún. 25. 18:21

Én is drukkolok! :)


Egyelőre marad Pest, aztán majd kiderül. Az egész országból oda járnak a PCOS nők és nagy eredménnyel gyógyulnak, persze ehhez ők maguk is kellenek... Szóval már nem pocsékolom el a 2 hónapi várakozási időmet. :)

Egy endo doki, aki ért is a dolgához, amúgy sem árthat meg...

1370. Bolzee (válaszként erre: 1368. - Journalist)
2014. jún. 25. 13:05
Nagy nagy szurk!!!!!!
1369. cbfe7c8599 (válaszként erre: 1368. - Journalist)
2014. jún. 25. 12:47
el kell menni tesztelni? ez egyben konzultáció is? itt beszéltek meg a továbbiakat? érzel vmit? vagy babonáról ilyent ne kérdezzek? :)
2014. jún. 24. 20:15
Pénteken megyünk tesztre.
2014. jún. 24. 19:55

egyet értek Journalist-tal úgy tudom az enyhe fokúval nem csinálnak semmit, diéta, sport. amúgy se ugyanolyan minőségű a petesejtünk minden hónapba. én is 40 km-ről járok, de itta városomba megmondták, hogy nem foglalkoznak 2 vetélés után velem. Ne szalajd Pestig, ott egy leszel a százból. A Dr.Ruttner Szhelyen erre szakosodott, a kolléganőm 1 vesével és 1 kivett petefészekkel az említett dokinál 2 cisztás műtét után (mindez 1 év alatt, tehát az Ő esete a súlyosabb fajtából volt) egészséges babát szült.

Journalist mikor telik le a 2 hét? :) vánszorog az idő!? :)

2014. jún. 23. 17:12
Szerintem nem fogja bánni. Annyi a betege, hogy nem szomorkodik, ha egytől egy kis időre úgymond megszabadul, meg ahogy én megismertem, a beteg érdeke az első, akkor is, ha nem ő tud segíteni. Leszívásnál volt egy szombathelyi szobatársnőm, aki szintén Kornélnál volt, s neki például kerek perec megmondta, hogy az ő problémájával egy másik orvos sikeresebben kezelné, sőt be is ajánlotta egy kollegájához, akiről úgy gondolta, ő az embere. Lehet, nem is kell Pestig menned, szerintem nyugodtan beszélj vele nyiltan, én is megtettem párszor, és mégis itt vagyok :)
2014. jún. 23. 13:26
Sajnálom Monyóka, de ha enyhe fokúnak ítéli meg, akkor tényleg nem tud mit csinálni vele. Nekem is van egy kolleganőm, akit PCO-os nak tituláltak, de semmi kezelést nem kapott, csak diétát javasoltak neki, mivel eléggé túlsúlyos volt. Vércukor terhelésre mész?
2014. jún. 22. 21:57
Monyóka :( olvass utána sok infó van róla, sőt fórum is. Reggel én is teszteltem (holnapra mondta) de semmi...még halványka sem :( bár gondoltam, semmi tünet, csak amiket beképzeltem. majd szeptemberbe nekiugrunk
1363. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1352. - Journalist)
2014. jún. 20. 11:40

Ez egy nagyon szuper hír! :) És tegnap már vissza is kaptad Őket... :)

Most is megy a drukk ezerrel, ez egy jó kezdet. Puszi! :*


Nálam nem nagyon akaródzik érni egy tüsző sem. Már voltam 3 UH-n, de csak a tegnapin láttunk két picit. Szombaton újra megyek és megint ránézünk, de félő, hogy ez az inszem nem fog kelleni... :/

De majd kiderül.


Mi újság a csöppségeinkkel? Nődölgéltek szépen, Anyukák, milyen-milyen-milyen? :D

2014. jún. 19. 09:24

sziasztok!

kérdésem lenne: a szex után mikor kezdődik a beágyazódás? párom annyira reménykedik, és majd hétfőn telik az utro 14. napja, kíváncsi vagyok, hogy alakul ilyenkor ez az egész.

a dm-be vettem tesztet máskor is olyant vettem, amikor terhes voltam mutatta már a mensi előtt 2 nappal, amikpor nem akkor nem.

2014. jún. 19. 08:18

sziasztok!

én voltam hsg-n. reggel mentem 8-ra az akkori nőgyógyászom úgy felrakta a csövet, hogy megkérdeztem mikor kezdi. pedig szorítottam a széket mert néhányan nekem is mondták, hogy.... aztán a röntgenbe befecskendezte a kontrasztanyagot, akkor is szorítottam, de jól kinevetett, hogy mit csinálok. kacskarindós a petevezetékem, de átjárható. ennyi volt...kihúzta....otthon vártam 1 órát...mert azt is mondták, hogy olyan görcseim lesznek hogy húha...de nem, így elmentem dolgozni. hát nekem ennyi volt.

1360. fehérharangvirág (válaszként erre: 1359. - Fanny88)
2014. jún. 18. 21:00
Szia! Hát szerintem mihamarabb hívd fel, mert kb. egy jó hónappal számolhatsz, nálam is így volt, és más ismerősöm is mondta, mivel nagyon sok betege van a doktor úrnak, ezért már telítettek az időpontok.
1359. fanny88
2014. jún. 18. 16:43

Szia Feherharangvirag!

Megkérdezhetem, hogy mire kaptál időpontot Kornél dokinál? Mert írtad, hogy fogsz telefonálni neki! Csak kiváncsi vagyok, hogy kb. mennyi a várakozási idő! Köszi előre is! :-)

2014. jún. 17. 17:27

:) :) :)


Igen! Remélem minél hamarabb sikerül, mindent meg fogok tenni értene, és szorítok Mindenkinek, aki babát akar, hogy ne kelljen sokáig várnia!


Ami a vizsgálatot illeti, én is így hallottam, ahogy Te is írtad, 10-ből 8-an Hozzád hasonlóan eléggé fájdalmas beavatkozásként írják le. Szerintem jobb tudni az ember mire számítson és inkább pozitívan csalódjak! Szerencsés akinek fájdalommentes volt, remélem ha esetleg meg kell csinálni, én is közéjük fogok tartozni! :)

1357. Bolzee (válaszként erre: 1354. - Fehérharangvirág)
2014. jún. 17. 16:22
Hidd el, minden fájdalmat, kellemetlenséget és minden váróban eltöltött eseménytelen órát el fogsz felejteni amit a kezedben lesz, az akiért mindezt csináltad!:-) Amúgy a szülés úgyis rosszabb mint 3 HSG egybevéve, szóval legalább felkészülhetsz rá, hogy mire számíthatsz:-D
1356. Bolzee (válaszként erre: 1352. - Journalist)
2014. jún. 17. 16:19
Nagyon szuper! Szorítani fogok csütörtökön és azután is természetesen!!!!
1355. Bolzee (válaszként erre: 1351. - Cbfe7c8599)
2014. jún. 17. 16:18
Nem akarom elvenni senki kedvét a HSG-től, de nekem nem volt elzáródva egyik petevezetőm sem, mégis majd megpusztultam a fajdalomtól, igaz engem "megvicceltek az anatómiai viszonyaim" és emiatt nem sikerült a "hagyományos" eljárással elvégezni a vizsgálatot.
1354. fehérharangvirág (válaszként erre: 1351. - Cbfe7c8599)
2014. jún. 17. 13:37

Hidd el, én aztán nem akarok kikönyörögni semmit! Épp el akarom kerülni! És nagyon remélem, hogy sem erre, sem más drasztikus megoldásra nem lesz szükség! PCO-s vagyok, de még fiatal és csak néhány hónapja próbálkozunk. Mindent elkövetek, hogy a számomra legjobb megoldást megtaláljam, ezért felmérem a lehetőséget, több véleményt is meghallgatok, de természetesen, ha ez a beavatkozás lesz orvosilag a megfelelő, alávetem magam, ahogy bármilyen más vizsgálatnak is a cél érdekében.


Te voltál már HSG-n? Mert kizárt dolognak tartom az eljárás menetéből adódóan, hogy kellemes lenne! (Nem egyforma a fájdalomtűrő képességünk, és nyilvánvalóan igazad van abban, hogy az átjárhatóság fokának is van köze a fájdalom nagyságához, ezért valakinek csak kellemetlen, míg másoknak erős fájdalommal jár, de az általam eddig elolvasott beszámolókból arra következtetek, hogy etéren sem lehet általánosítani)

1353. fehérharangvirág (válaszként erre: 1352. - Journalist)
2014. jún. 17. 13:25
Az nagyon szuper!!!!!Hajrá! :D
2014. jún. 17. 12:35
9 petesejtből 7 megtermékenyült :-)
2014. jún. 17. 12:15
annak fáj a hsg akinek nem átjárható. emellett ha úgyis az átfúvás vagy a tükrözés lesz a vége akkor ne könyörögd ki nála a hsg-t mert csak az időt húzod (bár nem tudom mennyi idős vagy)igaz Ő nem az a típus ahol a beteg diktál, és ez jó is így
2014. jún. 17. 09:24

Remélem készen állnak a beültetésre, szorítok, hogy sikerüljön!!! :)


Köszi, sikerült is felhívnom, jó sokára kaptam időpontot, de az a lényeg, hogy kaptam! :)

A jelenlegi dokim HSG-t javasolt, de tekintve hogy tudomásom szerint ez azért nem egy kellemes vizsgálat (persze láttam, hogy aki szerencsés annak nem fájt, de horror történeteket is lehet olvasni), azért szeretnék konzultálni Varga doktor Úrral, akit nagyon sokan javasoltak nekem, hogy nyugodtan forduljak hozzá a vizsgálattal és az egész alapproblémámmal kapcsolatosan, mivel nagy szakértője a területnek. Azért nem bánná, ha lenne alternatív megoldás pl. az ultrahngos petevezeték átjárhatósági vizsgálat, mert ha nem muszáj, még nem tenném ki magam ennek. De majd meglátjuk a doktor úr mit tanácsol.

2014. jún. 17. 08:48

Ma teloózok, hogy sikerült-e megtermékenyíteni őket. Ha igen, kettőt ültetnek vissza csütörtökön.


Egyénenként változik, hogy milyen vizsgálat van, hívd fel, beszélj meg vele egy időpontot, és majd ő személyesen elmond mindent. Megvan a száma?

1348. Bolzee (válaszként erre: 1345. - Journalist)
2014. jún. 16. 22:19
Nagyon szurkolok! Remélem minden kis lurkó jó helyre kerül!!!!! Mikor és mennyit "kapsz vissza"?
2014. jún. 16. 21:04
Jajj, és ha telefonon bejelentkezek, szerintetek lesz még időpont erre a hónapra? :) Először csak egy konzultációt szeretnék ezzel az átjárhatósági vizsgálattal kapcsolatosan! (Az általános teljeskörű éves nőgyógyászati vizsgálaton utoljára januárban voltam, 12. napi uh-on most, vérvétel szintén megvolt, szóval ezekre már nincs szükség)
1346. fehérharangvirág (válaszként erre: 1345. - Journalist)
2014. jún. 16. 20:53

Előre is köszönöm a segítséget!


Most már elolvasgattalak Titeket, legalábbis az utolsó 15 oldalt! Arra a kérdésemre megkaptam a választ, hogy valóban csinál a doktor úr petevezeték átjárhatósági vizsgálatot is, azt viszont még nem olvastam, hogy pontosan melyiket (ultrahang, röntgen), vagy esetleg egyénenként eltérő? Emellett azt kérdezném még, hogy a Clostilbegyt előtt az általános protokoll szerint mindig van petevezeték átjárhatósági vizsgálat? (Ahogy írtam pco gyanúm van)


Neked pedig így ismeretlenül is szurkolok, hogy sikerüljön a megtermékenyítés, olvastam, hogy hosszú utat tettél meg!


Mégegyszer köszi!

2014. jún. 16. 19:59

Szia! Szánj rá egy kis időt, olvasgasd vissza az írásainkat, ott sok minden le van már írva, s ha utánna van kérdésed, segítünk.

Én ma túlestem a leszíváson, nem volt olyan vészes) holnap telefonálok, hogy sikerült-e megtermékenyíteni. 9 petesejtet szívtak le.

2014. jún. 16. 19:01

Sziasztok!


Új vagyok itt Köztetek, de szeretném megkérdezni Tőletek, hogy a doktor úr csinál petevezeték átjárhatósági vizsgálatot? Eddig nem hozzá jártam, de nőgyógyászom javasolta, hogy menjek el HSG-re a szombathelyi kórházba (ahova feltételezem beutaló is kellene), de eléggé tartok tőle, úgy tudom nem valami kellemes vizsgálat. Pco gyanús vagyok, azaz most már a hormoneredményeim is ezt látszanak alátámasztani, és az uh-os tüszőellenőrzésen sajnos nem látszott érett tüsző.

Aki megosztja velem a tapasztalatait azt nagyon megköszönöm!

2014. jún. 14. 17:49
Pusz! Hétfőn leszívás!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook