Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Szőllősi János nőgyógyász - Szeged fórum

Dr. Szőllősi János nőgyógyász - Szeged (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jan. 29. 08:15

De aranyos vagy :)

Köszönöm szépen h ilyen részletesen leírtad :)

Milyenek lettek az eredményeid ?

2017. jan. 28. 14:54

Szia!

Amikor bejelentkezel a pultnál, akkor mondani kell, hogy először inszemináció előtti ultrahangra mész, utána meg a Prof-hoz írjon be. Az ultrahangot nem ő fogja csinálni, hanem aki éppen oda van beosztva. Időben érj oda, mert volt rá példa, hogy csak fél10 felé keveredett doki az ultrahangra, és csak fél11-re lettem kész, mert már nagyon sokan vártunk. De volt hogy 30 perc alatt megvoltam. Ha megfelelőek a tüszőméretek, megkapod a receptet a tüszőrepesztő injekcióra, plusz el kell intézni a betegfelvételt meg az andrológiát, de mindent el fog mondani. Általában ő az első, aki megcsinálja az inszemet, 11 óra felé szokta, hétvégén már sokkal hamarabb, és 2 órát kell utána feküdni. Az andrológián szoktak adni két steril műanyag poharat az "anyagnak", azzal be kell érni 8 órára, hogy elő tudják készíteni. De ha messziről jöttök, akkor ott kell leadni, ugyanis azt hiszem maximum 1 órát állhat.Két egymást követő napon szokta csinálni, papíron 3 nap kórházi tartózkodást jelent emlékeim szerint, de nyilván nem kell bent feküdni. A zárót mindig jó későn, fél4 fele kaptam meg ha inszemináción voltam.

2017. jan. 26. 14:20

Szia.

Jövőhéten lesz az első inszemem.

Dr. Szöllősi fogja csinàlni :)

Tudnàl róla mesélni, hogy hogyan zajlott ez nàlad ?

Kedden megyek első uh-ra a ciklus 11 napjàn. Ezt is a Dr. Úr csinálja ?

2016. dec. 15. 21:18
Az inszemeket is a Prof csinálta. Májusban volt most az átjárhatósági, utána nyáron kezdtük az inszemeket. Régen másik orvosom volt, de akkor is úgy volt, hogy először átjárhatósági, utána inszem. Gondolom ez az általános protokoll. Én is Neked :)
2016. dec. 14. 12:25

Az inszemet is Dr. Szöllősi csinàlta ??

Hogy hogy az inszemek voltak

előbb és nem

az átjárhatósági ?

Ahogy bent voltam a kórházba volt egy nô neki a 4. inszemet csinálták de átjárhatóságit viszont egyszer sem...

Drukkolok neked :)

2016. dec. 12. 18:18
3 inszem volt most zsinórban, és 2 még anno pár éve. Először én is kiakadtam ezen az egy éven, de aztán menetközben rájöttem, hogy tulajdonképpen jobb is így. Kényelmesen meg lehet csináltatni minden szükséges vizsgálatot és ha kiderül valami, azt addig rendbe lehet rakni. Már csak ez a műtét, valamint az AMH, hepatitises-AIDS-es vérvétel van hátra. Annak sem akarom magam kitenni, hogy 2-3 lombik után derüljön ki, hogy Jaaaa, bocs ezt meg emezt a vizsgálatot jó lett volna megcsináltatni és végül ott a bibi....úgyhogy én a kötelezőkön kívül is csináltattam mindenfélét.
2016. dec. 12. 09:58

Szia. Te igènybe vetted a 6 tb-s inszemet ?

Huuu 1 évre rá adtak időpontot ??

Ez nagyon durva :(

Engem nagyon ki tud akasztani a várakozás :/

Viszont annak nagyon örülök h már januárba vissza kell mennem.

Volt egy másik làny neki is hsg-t csináltak de neki azt mondták fèl évet még próbálkozzanak és utána jelentkezzen ha nincs baba.

Úgy nézem a dokik is elég változóak ott :)

Sok sikert neked :)

Majd írd meg a januári eredményeidet :)

2016. dec. 11. 15:49
Szia! Örülök neki! Nem akartalak előre megijeszteni, de nekem akkor is iszonyatosan fájt amikor mindkettő nyitott volt. Most másodjára meg petefészekgyulladást kaptam a vizsgálat miatt, aznap estére belázasodtam.....Január 17. hysteroscopia-laparoscopia. :( Aztán áprilisban Kaáli beültetés. Idén áprilisban kaptuk az időpontot.
2016. dec. 9. 06:55

Szia.

huuu hát nagyon hosszú volt,11re kellett mennem megmutatták az ágyam. 3/4 1-kor lekísértek akkor még pakolásztak :D és 1 körül mondta a doki,hogy lehetvezkőzni.

Kb. 5 perc alatt meg is volt,nekem egyáltálán nem fájt szerencsére nem volt elzáródva egyik sem :) Kb. 4 körül adták a zárót.Aztán a buszra is várnom kellett több mint egy órát az út is 1.5 óra úgy h fél 8 körül sikerült haza érnem...

Januárba kell vissza mennem megbeszélni a továbbiakat.

Veled miújság ??

2016. dec. 8. 20:48
Szia! Hogy bírtad a mai napot?
2016. nov. 15. 17:41
Na, akkor hajrá mindkettőnknek! :)
2016. nov. 14. 09:52

Köszönöm a segítséget :)

Nálunk páromnál volt gond de a Dr.Úr írt fel injekciókat márciusban,azt mondta ha féléven belül nem jön a baba akkor az én kivizsgálásom történik.

Hormon vérvétel,hüvelyi ultrahang eddig jó lett.

Remélem hozzátok is mihamarabb jön a gólya.

Mi 2,5 éve probalkozunk.

2016. nov. 13. 14:52

Lassan 2 éve. Igen, a férjemnél minden rendben, sőt! :) Az egyik petevezetőm el van záródva teljesen, a másikat a vizsgálat nyitotta meg. De nekem azóta kiderült más gond is, és én sok vizsgálatot megcsináltattam már, ill. csináltatni fogok amiknek utánaolvastam.

Nem kell tőle félni, gyorsan túl leszel rajta. Felvezetnek egy nagyon vékony katétert, és azon keresztül befecskendezik a kontrasztanyagot, és megnézik, hogy hogy terül szét, megmutatja, átjárhatóak-e a petevezetők. Bal oldalt a fejednél lesz a monitor, Te is tudod majd nézni.

Arra nem emlékszem, hogy a pultnál be kell-e jelentkezni,ezzel mindig bajban vagyok. Inkább odamegyek, legfeljebb azt mondják, hogy nem kell. :)

2016. nov. 13. 10:55

Megkérdezhetem mióta próbálkoztok ?

Párodnál minden rendben ?

Még annyit kérdeznék,hogy tudod a 6-os ambulanciàval szemben van az a kis pult,ott is be le kell jelentkezni ?

Kicsit tartok a hsg-től :/

Csak annyit mondott a Dr.Úr,hogy tűvel fogja csinálni.

Remélem csak ennyi a baj és jönni fog a baba :)

2016. nov. 11. 20:12

Én meg tegnap voltam nála. :) Szerintem az I-es vagy a II-es ambulanciánál kell jelentkezni. (Asszem a II-es, de azok úgyis egybenyílnak) Ha kijön egy asszisztenső, akkor mondod hogy betegfelvételre és HSG előtti vérvételre jöttél, de ki is szoktak szólni hogy ki jött betegfelvételre. HSG előtt azt hiszem nekem is volt vérvétel, de nekem hétfőn csinálták a vizsgálatot, és előtte való nap,vasárnap kellett bemennem és a 2. emeleten vették le a vért, a női osztályon. Meg ott valami készülékhez is be kellett ülnöm, célszerű emiatt kényelmes ruhában menni mert a hasat szabaddá kell tenni. Azt nézik, hogy van-e valami gyulladás, mert akkor nem lehet megcsinálni a vizsgálatot. Aznap haza lehet menni, mondják, hogy másnap hányra menj. Kellemetlen maga a beavatkozás, de onnantól kezdve hogy felfekszel az asztalra, max. 5 perc előkészülettel együtt, simán kibírható. 2 órát kell utána feküdni, pihenni, aztán adták is a zárójelentést és mehettem haza. Görcsök, esetleg minimális vérzés előfordulhat utána. Én májusban estem túl rajta, most volt októberben az utolsó, sajna sikertelen inszem, úgyhogy én jövő héten megyek műtéti időpontért méhtükrözésre.A Prof-nál jó kezekben leszel, óvatos, és vagy 3-szor elnézést kér. :)

Ha valamit kihagytam, kérdezz nyugodtan.

7. 8ed80e4016 (válaszként erre: 5. - Manciska)
2016. nov. 11. 16:21

Ma voltam nála a női klinikán.

Dec.7-èn kell mennem vérvételre és 8-án hsg-t csinál.

Letudnád írni pontosan,hogy is zajlik ez ?

7-én hol kell jelentkeznem ?

Ma ugye a 6-os ambulancián voltam és csak annyit mondott,hogy jobbra elfordulok és ott kell jelentkeznem.

De ez pontosan hanyas ajtó ?

2016. nov. 8. 18:34

köszi szépen a válaszod :)

pénteken elmegyek hozzá,remélem vizsgàl is és,hogy nem fizetős :)

2016. nov. 8. 18:02
Professzor Úr minden nap 10 órától van a Női Klinikán a 6-os ambulancián. 10-re érdemes is odamenni.
2016. nov. 3. 11:19

Szerintem nem rendel ott. Nem alkalmazottja a klinikának, hanem önkéntes segítői státuszban van. Az ilyen orvosok kizárólag magánpraxisban és borítékért dolgoznak. Magánrendelőjükben rendelnek, terhesgondoznak, de szüléshez, kisebb műtétekhez használhatják a klinikai infrastruktúrát. Cserébe ingyen vállalnak havonta pár ügyeletet. Így mindenki jól jár.

Ha hozzá szeretnél járni, kénytelen leszel a magánrendelésére menni először. Utána már indokolt esetben ügyeleti idejében fog tudni fogadni a klinikán is.

2016. nov. 3. 08:50

Ezt láttam èn is,engem nem a magán rendelés érdekelne.

Hanem,hogy a Női klinikàn mikor rendel ? :)

2016. nov. 2. 13:32
2016. nov. 2. 11:43

Sziasztok.

Valaki járt már Szegeden Dr. Szőllősi János nőgyógyásznál ?

És tudja valaki,hogy rendel ?

Melyik napokon ?

Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook