Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Nyéky Boldizsár szülész fórum

Dr Nyéky Boldizsár szülész (beszélgetős fórum)


2011. okt. 27. 14:09
rád ijesztett?miért?
6. Manoló (válaszként erre: 5. - D550c57e19)
2011. okt. 27. 06:32
Szia! Igen, a váci utcában rendel, illetve a Róbert Károly Klinikán szülész. Nekem is ez a tapsztalatom vele kapcsolatban,nagyon kedvelem, tényleg jó a humora és figyelmes. Csak ezze a szüléssel úgy rám ijesztett! :) Egyébkén 12 000 FT alkalmanként.
2011. okt. 26. 20:20
szia. Én nem hozzá jártam terhesgondozásra de a dokim elutazott és őt választottam mivel a barátnőm is nála szült.ismerni ismered milyen én a szülés és a kórházaban töltött pár nap alapján ismerem. A szülés alatt nagyon figyelmes volt nagyon jó a humora ami nekem fontos volt ott és akkor. A szülés után minden nap bejött még a szabadnapján is. Tuti a második gyerekt is nála szülöm ha úgy állunk anyagilag. Egyébként most ő hol van melyik kórházban? Mennyi nála a terhesgondozás, szülés? A Váci utcában van még a magánrendelője?
2011. okt. 26. 18:05

Sima mindkettő. Nem beszél? Én ugyan már elköltöztem Pestről de amíg ott laktam 6 évig Ő volt az orvosom.Közvetlen embernek ismertem meg,én ha kérdésem volt válaszolt mindig készségesen. Mindkét szülésem problémamentes volt így sok dolga nem volt velem.

3 éve nem lakom már ott ,így nem hozzá járok,nem tudom változott e a hozzáállása azóta.

2011. okt. 26. 16:43
Sima szülés, vagy császár? Én ikreket várok, de nem tudom hogy lesz. Ő meg nem nagyon beszél a témáról!
2011. okt. 26. 16:36
Én 2 lányomat nála.Mire vagy kíváncsi?
2011. okt. 26. 16:31
Sziasztok! Olyanoktól várnék tapasztalatokat, akik dr Nyéky Boldizsárnál szültek. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook