Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Kocsis N. Csaba, Dr. Vrastyák Péter fórum

Dr. Kocsis N. Csaba, Dr. Vrastyák Péter (beszélgetős fórum)


5. Nyinya80 (válaszként erre: 4. - Falikak)
2014. júl. 8. 10:56
Köszönöm! A megyeiben vagy a Semmelweisben voltál? tudnád írni a szülészetről pár sor?
4. falikak (válaszként erre: 1. - Nyinya80)
2014. júl. 8. 10:11

Szia !


Én tavaly augusztusba szültem Miskolcon és Dr. Farkas László volt az orvosom . egy nagyon lelkiismeretes jó szakember . ha gondolod keresd meg őt ha kell adok számot is !

3. Nyinya80 (válaszként erre: 2. - Vancsa1977)
2014. júl. 6. 14:23
Köszönöm! :) Bővebben kicsit tudsz írni róla?
2014. júl. 6. 14:21
Kocsis N. Csabát én akkor "ismertem "meg amikor 2-szer feküdtem a Miskolci szülészeten,és csak jókat tudok írni róla.
2014. júl. 6. 13:12

Sziasztok!

Nagy problémám, hogy bár nem miskolci vagyok, mégis muszáj leszek ott nőgyógyászt találni, aki a terhesség, szülés alatt a segítségemre lesz. Megbízható, jó szakembert keresek, de elég nehéz úgy, hogy senkit nem ismerek ott. Az is fontos szempont, hogy legyen koraszülött ellátás is elérhető közelségben. Ezt a két doktort találtam, akik szimpatikusak. Ismeri őket valaki? Tudtok róluk véleményt írni? Vgay bárki mást aki megfelelő lenne?

(Tudom, hogy van hasonló fórum borsodiakkal, de eléggé kihaltnak tűnik....)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook