Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Kocsis Éva nőgyógyászról mik a vélemények? fórum

Dr. Kocsis Éva nőgyógyászról mik a vélemények? (tudásbázis kérdés)


6. SipiAngi (válaszként erre: 5. - Rlillus)
2022. jún. 15. 18:47
Örülök, hogy szerencséd volt a doktornővel. Hasonló hozzáállású orvosra volna szükségem nekem is. Gondolkoztam már a váltáson, mert az én férfi nőgyógyászom úgy bánik velem mint egy darab hússal. Semmi tapintat, óvatosság vagy kedvesség. Persze nem goromba vagy durva, csak zavaróan közönyös. Úgy érzem csak az számít neki, hogy fizessen a 15 ezret és húzzak már a fenébe. Viszont azt vettem észre, hogy a női nőgyógyászok elég ritkák.
2022. ápr. 4. 19:12
Megválaszolom a saját kérdésem, hátha valaki ide téved. Nagyon izgultam, mert ki ne izgulna egy nőgyógyászati vizsgálat előtt?! Egy mosolygós, kedves hölgy fogadott. Nagyon óvatos volt, végig mondta,hogy éppen mit csinál, mintha először lennék nőgyógyásznál és ez nagyon tetszett, kedvesen magyarázott! A végén megjegyeztem, hogy életemben nem voltam ilyen nyugodt egy nőgyógyászati vizsgálaton és megköszöntem neki. Nálam jelesre vizsgázott!
2022. márc. 29. 15:42
Halló
3. rlillus (válaszként erre: 2. - SipiAngi)
2022. jan. 13. 13:03
Köszi :) remélem akad azért valaki :)
2. SipiAngi (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2022. jan. 12. 16:13
Bár csak segíthetnék!
2022. jan. 10. 19:50

Kedves Fórumozók!

Dr. Kocsis Éva nőgyógyásszal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Akihez eddig jártam, nem tud fogadni sajnos :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook