Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolcon jár valaki Dr. Vrastyák Péterhez? Vagy ti kit ajánlanátok? fórum

Miskolcon jár valaki Dr. Vrastyák Péterhez? Vagy ti kit ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


14. Anita0404 (válaszként erre: 1. - Zsu81)
2011. dec. 7. 13:22

Szia,

Én Pócsi Tamásnál szültem és maximálisan elégedett voltam. Rajta kívül én Fenesit javasolnám, szerintem nagyon közvetlen, emberi, nem úgy, mint a dokik nagy része. Én Hajashoz és Hardonyihoz semmiképp se mennék. Szerintem nagyon ridegek és a stílusuk nekem nagyon nem tetszik.

13. zsu81 (válaszként erre: 12. - Babszibobó)
2011. dec. 3. 13:05
háhá...na ez az :D:D pont ezt kérdezem én is :)))
12. babszibobó (válaszként erre: 11. - Zsu81)
2011. dec. 3. 13:01
egyre jobban szűkül a kör...van még ott más orvos? :-P :-)
11. zsu81 (válaszként erre: 10. - Babszibobó)
2011. dec. 3. 12:58
Én körzetileg Sándor Csaba főorvos úrhoz tarozok,meg Vrastyák doktorhoz,eddig csak a főorvosúrral találkoztam,de nem volt túl közlékeny... Hajas doktor úr műtött már cisztára,de ez spontán történt mert eldurrant egy cisztám,befolyt a douglasba és azonnal műteni kellett,tehát nem választott dokim volt..Hardonyi doktor úrról inkább nem beszélnék,mert nekem bórzasztó tapasztalataim vannak vele szemben,lehet jó a szakmai tudása,de úgy bánik az emberrel mint a kutyával..személyes tapasztalatom! És 10 éve Lőkös dokinál szültem,és elégedett is voltam,viszont mostanában nem sok jót hallottam róla...szóval ezért vagyok bizonytalan.
10. babszibobó (válaszként erre: 8. - Zsu81)
2011. dec. 3. 12:51

Fenesi Doktor Úrhoz körzeti terhestanácsadásra jártam...Alapos és figyelmes volt, pedig nem a Kórházukban szültem és a Kiskönyvemen is látta, hogy a Megyeiben van Orvosom...Szóval Nekem Ő szimpi...(Volt olyan, hogy helyettesítés volt és a Doki rám se nézett...)


Hajas Doktorral nekem személy szerint rossz élmény van, de amúgy nem tudom milyen, velem bunkó volt és érzéketlen...annyit tudok, hogy az egyik legjobb UH-s Doki!


Hardonyi...Nagyon sok dolga van, állandóan rohan, a szakértelméhez kétség nem férhető...az más dolog, ha beszélgetni szeretnél vele, nem biztos hogy sikerül, vagy rohanhatsz utána a folyosón...Sógornőm nála szült, de legközelebb nem szeretne nála....


Egy fiatal Doktornő van aki Nagyon szimpi, sajnos nem tudom a nevét, de még ÚJ:-)

Az idősebbek nekem nagyon ridegek, de ez Én vagyok...


Az itt leírtak, mind az Én véleményem és Másét természetesen tiszteletben tartom, hisz mind mások vagyunk és helyzeteket is másként élünk meg :-)

9. zsu81 (válaszként erre: 6. - Ági05)
2011. dec. 3. 12:45
uhhhh...köszönöm a válaszod,ezért is jó ezeknek a dolgoknak utána kérdezni,mert egyből elment a kedvem a doktor úrtól...
8. zsu81 (válaszként erre: 5. - Babszibobó)
2011. dec. 3. 12:43
igen ragaszkodnék...nem szeretnék a megyeiben szülni
2011. dec. 3. 12:41
Jahhh most nézem,h ide nem is írtam,a cisztát szóval,nem a méhembe van...kicsit félre tájékoztatott az uh nőcike....ez is elég durva volt mert 8 hetesen azt mondta jobb oldalt 10 hetesen meg h bal oldalt....és közbe szóltam,h dehát eddig a jobb oldalon volt...azt mondta,h jól van ne aggódjak már,mert ilyenkor szinte meg sem lehet állapítani h melyik oldalon van mivel a méhem a terhességtől előre a tolódik a petefészkek meg hátre..és ekkor mondta h nem is a méhben van hanem a petefészekben...szóval,ennyit az egészségügyről...
6. Ági05 (válaszként erre: 1. - Zsu81)
2011. dec. 3. 12:40
2 kolléganőm járt hozzá,az egyik az első babát nála szülte,nem volt elégedett,most a másodikat Szemán doktor úrnál fogja,nagyon elégedett vele.Másik kolléganőm már a terhesség alatt váltott,pedig előtte évekig hozzá járt,azt mondta már nem olyan alapos,elszállt kicsit magától.Ő Hardonyi doktor úrnál fog szülni.Ő elégedett vele,de a babszibobó által javasolt fórumon róla több negatívumot olvashatsz.
5. babszibobó (válaszként erre: 4. - Zsu81)
2011. dec. 3. 12:39

A ciszta felszívódhat,m ha nem okoz panaszt és ne nő, akkor nagy gond nincs.

Mihamarabb keress egy orvost, hogy mindent megtudjatok beszélni és a kezelésed megkezdődjön...

A legfontosabb, hogy ne idegeskedj :-)


Ragaszkodsz a Semmelweis-hez?

4. zsu81 (válaszként erre: 3. - Babszibobó)
2011. dec. 3. 12:36
Szia, tudom,h jó a p2 csak a hpv infecio jelei nem túl biztató.... meg hát a condyloma :( És igen,jobb oldali petefészekben van a cisztám... 54x46 mm,köszi az infót akkor megpróbálom ott :)
3. babszibobó (válaszként erre: 1. - Zsu81)
2011. dec. 3. 12:33

SZia!

Szerintem írja a Nőgyógyászok Miskolcon című fórumra...ott többen tudnak segíteni!


A P2 cytológia a legjobb. a P1-es túl steril, de persze az is jó...P3-tól van gond.

A méhben mióma szokott lenni, a Petefészekben ciszta..

A szemölcsöket fogják tudni kezelni, ne aggódj!

2011. dec. 3. 12:21
Szia! Én Fenesi doktornál szültem és a tesóm is meg a barátnőm is! Én is és ők is nagyon meg voltak vele elégedve! Szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre vele kapcsolatban, ha gondolod írj priviben!
2011. dec. 3. 12:10
Sajnos elég problémás a terhességem,12 hetes terhes vagyok, p2 es a cytológiám és hpv infecio jelei,és még condyloma is ki jött :( Sajnos nem sikerült még döntésre jutnom,kit fogadjak meg ebben kérném a segítségeteket! Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook