Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Binó Brúnó fórum

Dr. Binó Brúnó (beszélgetős fórum)


2014. jan. 31. 23:52

Közönyös, közömbös, szinte egyáltalán nem néz a szemedbe a konzultáció alatt, szóval olyan, mintha átnézne rajtad.

Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny, de elég rossz (majdnem hogy goromba stílusban beszél és viselkedik, nem egy úriember (pl. simán ott hagy a sötét ultrahang vizsgálóban, előre rohanva a számítógépéhez, és bunkó mód közli, hogy hol van a vetkőző sarok). Mindez egy magánrendelőben sok ezer forintért, és úgy, hogy egyébként én mindig próbáltam udvarias és kedves lenni hozzá, és bízni benne.

Persze nem várom, hogy kézen fogva kísérgessen ide-oda, de azért legalább a nagyon nem szimpatikus fejvágásokat hanyagolhatná a konzultáció és a vizsgálat során.

Én is úgy látom, hogy amint bármi problémád van, nem tud mit kezdeni a helyzettel.

Valószínűleg jobban szereti a fiatal, csinos hölgyeket vizsgálgatni, talán hozzájuk sokkal kedvesebb. Kívánok neki innen is nagyon sok ilyen pácienst, mi többiek meg válasszunk valaki más nőgyógyászt.

2012. szept. 8. 21:35
Milyen a véleményed Dr.Binó Brúnó -ról ?
23. NDKS (válaszként erre: 20. - Mon13)
2011. szept. 15. 10:02
Az ő esetében sajnos nem valósult meg a Jó szakemberré válás!
22. NDKS
2011. szept. 15. 09:59

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van róla és senkinek nem ajánlom!


Ha olyan terhességgel van dolga, ami teljesen probléma mentes, semmi komplikáció nem fordul elő, akkor minden ok. A bonyolultabb helyzetekkel már képtelen megbirkózni.


Nekem duplaszarvú méhem volt (2 operáció kellett ahhoz, hogy ki tudjak hordani egy babát). Ő erre azt mondta, h ilyen méhhel simán lehet szülni, semmi gond (elment a baba, és ezt követően még egy), nyugodtan próbálkozzunk újra. Míg bent voltam a kórházban nála, naponta más és más variációkat mondott. A méhemben lévő sövény miatt nem találta a terhességet, a béta_HCG-m emelkedett napról napra, ugyan úgy, ahogy az ő szakértelme...méhen kívülivel kezdtünk, másnap méhen belüli elhaló terhességnek tippelte, harmadik napon méhen kívüli ikerterhességnek. Ráadásul mikor megkértem, h üljünk le és mondja el, h kb mire számíthatok, a folyosón nekidőlt a falnak és mondta, h na mondjam mi a baj....


Mikor elkezdtem vérezni, felhívtam, h menstruálok. Erre pedig az volt a válasz, h gratulálok.


AZ sem lehet véletlen, h 3 ismerősöm szült nála és mindhárom baba vákummal jött a világra.


Egy barátnőm 2 gyerek szült nála, de szegény 5-ször volt terhes...a maradék három sikertelen alkalommal elfelejtette a doktor úr, h talán progeszteront kéne adni neki, mert mindkettő baba akkor jött össze, mikor szedte. Az utolsó most a hetekben történt. Ő is ott hagyta a dokit. Minden doki azt kérdezte tőle azóta, h miért nem szedette vele az orvos a progeszteront?

Ez történt 3-4 éve velem. Soha többet nem mentem vissza hozzá. Azóta 2 méhműtétem volt, ami során plasztikázták a méhemet. Most 33 hetes komplikáció mentes terhes vagyok. Találtam 2 profi orvost, akik biztosították a lehetőséget,h én is anya lehessek. Ennyit arról, h ezzel a méh elváltozással lehet babát vállalni....


Én nem ajánlom semmiképp.

21. kri76 (válaszként erre: 20. - Mon13)
2011. jún. 21. 13:15

Nem mondtam, hogy nem szimpatikus, empatikus...stb.

Én csak azt nehezményeztem, hogy 6 hónapig úgy volt, hogy kórházi háttérrel fogok nála szülni a Szent Imrében, de ez nem így lett:(

Azt nem gondoltam volna, hogy nem tudta az elejétől fogva, hogy csak az adott magánklinikán lesz majd pár hónap múlva:(

20. mon13
2011. máj. 26. 07:56
Mostanában voltam nála,nekem szimpatikus volt. Nagyon alapos,empatikus,jó orvos.Emberileg kedves,udvarias. Bennem bizalmat ébresztett. Olvastam az előző fórumozóknál,hogy nehezményezik,drága nála a szülés.Úgy gondolom,hogy azért tanult,képezte magát,hogy jó szakember váljon belőle,ennek viszont ára van.
2011. ápr. 2. 22:50
?
18. kri76
2009. okt. 31. 19:42

6 hónapos terhesen lepaszolt, hogy a Telkibe ment.

Kb. 800EFt-ért szülhetek nála v. lapát. (Persze, előtte biztos nem tudta, hogy így fog alakulni.)

Előtte 8 évet jártam hozzá. Hát ennyi a véleményem.

17. 78 (válaszként erre: 16. - Zkelah)
2009. márc. 10. 21:50
a próféta beszéljen belőled! ;)Köszönöm!
16. Zkelah
2009. márc. 10. 21:44
Ne haragudj, kissé elbambultam, remélem minden úgy sikerül, ahogy szeretnéd! :)
15. 78
2009. márc. 10. 21:26
szóval kissé most pipa vok rá...:(
14. 78
2009. márc. 10. 21:25
már be is tettem a fórumot kedvencnek... meg a dúlákat is megkérdem....nem adom fel, egy esélyem a van a vbac-re!!! ;)
13. 78
2009. márc. 10. 21:24
úgyszolván kijelentette, ő a főnök szülésnél...és nagyon, de nagyon lenézően beszélt a szülésznőkről...máskor mneg tök rendes volt és megnyugtatott, bármi volt...:(
12. Zkelah
2009. márc. 10. 21:23
Sajnálom. :( Ha gondolod nézd meg azt a fórumot, javasolnak ott orvosokat. Vagy ki tudja, hátha zöld ágra tudtok vergődni. Nekem még jó, a sima kis nőgyógyászati dolgaimmal (rákszűrés, fog.gátló recept, meg a csip-csup dolgok amik eddig voltak) simán keresek másikat, ha valami nem tetszik...
11. 78 (válaszként erre: 10. - Zkelah)
2009. márc. 10. 21:21
köszönöm!...hát, erre számítottam...szerintem pofára megy nála, mert vki meg csak áradozott róla...(ja, meg lóvéra...)
10. Zkelah
2009. márc. 10. 21:17

meg is van, csak ennyi: 56os hozzászólás szinszijevtől:


"mellesleg ha valaki egy kellemetlenségtől szeretné megkímélni magát, a Szent Istvánban ne menjen dr Binó Brúnóhoz. nem lesz nehéz megjegyezni a nevét:))) amúgy szimplán csak egy f*szfej:)"

9. 78
2009. márc. 10. 21:11
tudod, nagyon vágyom rá, sőt, mindent megtszek a vbac-ért, de ő egyre furább e téren, míg először nem volt ilyen...:(
8. 78
2009. márc. 10. 21:10
pont az a bajom, hogy jó is meg nem is...:(
7. Zkelah (válaszként erre: 6. - 78)
2009. márc. 10. 21:08
Most próbálom keresni, ha jól emlékszem semmi konkrét nem volt, de ha neked jó akkor végül is tök mindegy, nekem is volt olyan dokim, akit én nagyon szerettem, más szerint meg utálatos volt...
6. 78 (válaszként erre: 5. - Zkelah)
2009. márc. 10. 21:07
aha,értem...hát én pont hozzá járok:(...nem mlékszel, ki volt, esteleg?(én pont filózok, hogy kerüljem ...)
2009. márc. 10. 21:04
Szia, én úgy emlékszem, hogy a ki a nőgyógyászod fórumban valaki csak simán annyit írt róla, hogy kerüljük. Azért emlékszem erre, mert ő is megjegyezte, hogy ezt a nevet úgyse felejtjük el. ;)
4. 78
2009. márc. 10. 21:03
Látom, nem nagyon ismeri senki... :(
3. 78
2009. márc. 10. 21:03
Az ám! :))))
2009. márc. 10. 21:01
Ez komolyan egy felnőtt nőgyógyász neve?:)
1. 78
2009. márc. 10. 20:58
Olyanokkal beszélgetnék, akik ismerik, szültek nála vagy épp hozzá járnak. Az is édrekelne, nektek mit mondott esteleg a vbac-ről? ...;)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook