Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Döntés? fórum

Döntés? (beszélgetős fórum)

1 2
10. 40163fd81d (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2009. nov. 22. 13:06

Miért kell a pasit bántani ?

Miért lenne paraszt?

2,5 évig malmozni szerintem nagyfokú értetlenségre vall,és azt is el tudom képzelni,hogy a pasi akár el is mondhatta neki ,hogy vége ,csak ennyi év távlatában elfelejtődött,mindenesetre ez az egész abnormális.

9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Ce24d12691)
2009. nov. 22. 13:00

Ne haragudj, de mégis mit várhatsz egy olyan pasitól, akit ennyi ideje nem láttál, tudja, hogy szereted, vársz rá, Ő meg le se kakil?? Már bocs, de az egy igazi paraszt. Annyira sem tisztel, hogy a szemedbe mondja, hogy vége. Emberszámba sem vesz, nemhogy mint Nőt tisztelne!

Komolyan mondom, nem is értelek. Miért hagyod, hogy így lealázzanak? Csak Te tudsz változtatni a sorsodon, mint ahogy arról is Te tehetsz, hogy 2 éve szenvedsz. Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de ha az én barátnőm lennél megráznám a vállad, hogy ÉBREDJ FEL!!!

8. maly
2009. nov. 22. 10:15

Szia!

Tudom,hogy nehéz egy olyan dolgot lezárni,ami igazából nem lett kimondva,de hidd el,túl kell lépned rajta! Bánni fogod utólag hogy olyan sok időt pazaroltál rá! Ha ő lenne az igazi,nem itt tartanátok.

Vagy tényleg keresd meg,és kérdezz rá konkrétan,hogy akar-e valamit. Most. Nem 5 év múlva,és nincs nem tudom,hanem csak egy egy szavas választ adjon IGEN vagy NEM!


Csak magadat teszed tönkre!


Remélem tudsz dönteni,és jól alakul majd az életed! :)

7. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Ce24d12691)
2009. nov. 22. 10:08

Ő is egyedül tengeti az életét ?

Ő mire vár?

És te mire?


Nem értem....

6. OlíviaAnna (válaszként erre: 4. - Ce24d12691)
2009. nov. 22. 09:58
Hát ennek tudatában, lépj tovább. Ha némi érdeklődést mutatna is irántad, még akkor sem lennék meggyőződve arról, hogy Ti "egymásnak vagytok teremtve". Ahhoz, hogy biztassalak, azért valamivel több kéne. Egy cosmo-bölcsesség szerint, onnan tudod, hogy a férfi tervez veled, hogy a következő találkozó idejét pontosan lefixálja a búcsúzáskor. Mindnyájan tudjuk mit jelent a "majd hívlak" - sajna el kell fogadnod. Keress mást, aki igazán ragaszkodik hozzád és viszontszeret.
5. csutika100 (válaszként erre: 4. - Ce24d12691)
2009. nov. 22. 09:35

El kell fogadnod, hogy ennek a kapcsolatnak vége.

Az, hogy a fiú nem mondta ki , hogy vége nincs jelentősége. Biztos úgy gondolta, majd csak észreveszed egyszer. Inkább keress olyan fiót aki igazán szeret téged.Ha a régi visszatérne az csak a régi mondá szerint lenne, mert ha ló nincs szamár is jó alapon történne.Ez a fiú nem szeret téged, és ez nem jó.

4. ce24d12691 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2009. nov. 22. 09:23
Igen, tud róla. azt is tudja hogy még mindig szeretem
2009. nov. 22. 08:35
2,5 éve nem találkoztok? Biztos tudja, hogy vársz rá?? Lehet, hogy azt hiszi (teszem hozzá, jogosan), hogy túlvagytok egymáson, mindketten rendben élitek az életeket egymás nélkül.
2009. nov. 22. 08:23

A verzió:

Akármennyire is fájna, de megpróbálnám lezárni magamban az érzéseimet.

B verzió:

Megkeresném én,hogy most mire számítsak??

2009. nov. 22. 08:19
2,5éve nem találkozunk. nem szakitottunk csak abba maradt a kapcsolat.szeretem őt, de ennyit várni. Csak várok-várok hogy valahogy megkeres. de semmi. lassan már eljesen felörlöm magam.ti mit tennétek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook