Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy döntés! Segíts! fórum

Nagy döntés! Segíts! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
306. Tücke
2010. okt. 12. 19:21
pff a kavington olcsóbb :PPPPPPPPPPPPPPP
305. b73e24f31f (válaszként erre: 304. - Tücke)
2010. okt. 12. 18:43
Vegyél!!!!! :) Minusz feles kell! :)
304. Tücke (válaszként erre: 302. - B73e24f31f)
2010. okt. 12. 11:05
Vegyek neked szemüveget????? esetleg kavingtont??? :PPPPPPPPPPPP
303. b73e24f31f (válaszként erre: 301. - *niki*)
2010. okt. 12. 06:05
Ja az nem te voltál, bocsiiiiiii! Gyanús volt, hogy vmit elcsesztem :)
302. b73e24f31f (válaszként erre: 301. - *niki*)
2010. okt. 12. 06:00
Nem te mondtad az általad nyitott fórumon, hogy "kit érdekel mit gondolnak mások?" Most már érdekel vagy mi? Szerintem te magad sem tudod mit akarsz!
301. *niki*
2010. okt. 11. 20:23

Na sziasztok!


Eddig jól alakulnak a dolgok,de igazából ez csak egy pár nap.


Látom nem vagyok egyedül. Vannak itt másnak is gondjai.


Szerintem ülj le a barátoddal, és beszéljetek át mindent és utána meglátod,h. mit tegyél. Ezt csak azért mondom,mert nem tudom,h. hol laksz, de én pl egy kis városban és itt ha valaki már lát egy olyat,h. egy lány rá néz egy másik pasira az már ribanc. :( sajnos ez van, érdekesek az emberek. De lehet neked is jobb lenne, vagyis a lelkednek.


Most sokan mondhatják,h. pont nekem jár a szám, és igazuk is van,mert így másoknak olyan könnyen osztogatom a tanácsokat, de én pont ezért fordult hozzátok is,mert sajnos a rózsaszín ködtől az emberek csak vakok és buták lesznek:S.

300. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 298. - Betti18)
2010. okt. 10. 23:08

Szia!


Sztem írd azt, hogy Betti vagyok ebből és ebből a boltból, gondoltam megihatnánk egy kávét az egyik nap ha van kedved :)



na milyen? kiváncsi vagyok a fejleményekre, vágj bele, ne maradjon a megszokás, válts :)

2010. okt. 10. 22:14

írhatsz Neki smst,meg ismerheted ,az nem bűn,főleg nem amellett,amit a férjed művel...

szerintem egy szimpla találkozóval kezdjél,és szép lassan ismerd meg!

"barátkozni" szabad:P

ezek után ilyen férjjel...főleg!

sok szerencsét!:)

298. betti18
2010. okt. 10. 15:45

Őszintén szólva az én kapcsolatom elég bonyolult a párommal.

3 éve vagyok együtt D-vel de már egyre rosszabb...1 éve össze is költöztünk, és a házunk 27nm, ilyen kis fészek szerű :-) Nekem nagyon tetszik, de ő nem szeret ott lenni. Nem szeret ő senkit és semmit, és pont ezért érzem azt hogy már engem sem. Mindenféle nőcskékkel beszélget MSN-en, Valamelyik nap egy szőke cicababa képe alá irt egy kommentet A képen csa a szőke haj és 2 nagy csöcs létszott tépett felsőben.(Ezt irta:" Én nem szoktam ilyen képek alá irogatni, mint a mai 15 évesek hogy jaj de megdugnálak,de ez a kép tényleg kurva jó:-)" ) Na szóval ezekután besokaltam és ugydöntöttem kérek időt...na ő szó nélkül hazament a szüleihez és 6 napon keresztül nem is keresett. ugyéreztem most lesz vége de mégis engedtem neki és kibékültünk. De azota hiába közeledik hozzám, mindig arra gondolok hogy nem is tetszem neki, hisz ő a szőke cicababákhoz vonzodik.Sokszor volt hogy rajtakaptam hogy ilyen vékony gebe lányokat nézeget...de mindig aztmondja én vagyok a hisztis, és féltékeny és ő utája az ilyen nőket. Meg hogy neki nem a külső a fontos...Na ebben már nem hiszek. És közben Én egyre többet gondolok egy másik férfira. Fél éve az üzletbe ahol dolgozom, megismertem ezt a bizonyos Férfit. Ő tényleg férfi hisz 40 éves. Míg D. csak 23. Én meg 22. Ugy zajlott a megismerkedés, hogy miközben nagyerővel próbáltam neki eladni, ő kérdezgetett Rólam, az életemről, és meg is kérdezte hogy megtaláltam e már az igazit. Én meg őszinte voltam és elmondtam hogy igen, már 2 és fél éve van párom. És most ugyérzem ez hiba volt. 1-2 hetente mindig látom, mert sokat jár elrrefelé és mindig köszön, mosolyog rám. Multhét vasárnap ismét bejött velem pár szót váltani, akkor is nagyon kedves volt. És most itt jön az a rész hogy a Ti segitségetek kellene!!! :-)

Nemtudom hogy lépjek e felé. Megvan a telefonszáma, és gondoltam irnék neki egy sms-t, de nem tudom mit irjak, és hogyan. Hogy deritsem ki hogy van e már valakije? Mert szeretném őt megismerni, mert már jobban vonz mint a párom.

Segítsetek, mit tegyek? Maradjon a megszokás, vagy vágjak bele?Mit irjak neki az SMS-ben ha mégis bevállalom a dolgot?

Köszi a segitségeteket.

Tündérlány :-)

297. b73e24f31f (válaszként erre: 293. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 10. 15:42
Hát így kell ezt csinálni e!!!! :)
296. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 295. - *niki*)
2010. okt. 10. 08:31
Jó reggelt! Látod az érzések nem csalnak! Az a baj, hogy a férfiak ilyenek, amelyik egyszer megteszi az többször is megfogja! Sajnos bele van kódolva a génjeikbe :(
295. *niki*
2010. okt. 10. 08:08

Hát úgy látom történtek veletek is érdekes dolgok.


Tényleg nem vagyok biztos benne,hogy jó döntés volt, de az biztos,h. ez az utolsó esélye. Bár nem tudom,h. miért én is azt érzem,hogy nem lesz semmi sem más...

294. Tücke (válaszként erre: 293. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 10. 05:59
ne félj megtanulta a leckét azóta 100szor átgondolja a dolgot mielőtt cselekszik:D 1hétig csak a gyerekkel foglalkoztam őt meg le se ejtettem:D se csók se semmilyen érintés..
293. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 291. - Tücke)
2010. okt. 9. 22:42

jó fej volt a férjed, grat :(

hihetetlenek ezek a férfiak, tényleg azt hiszik, hogy nekik mindent szabad!


Nekem a szalagavatómon csinálta ezt, eljött a szalagavatómra, utána mentunk az oszt.tarsakkal bulizni, jött velünk, majd közölte, hogy akkor álljak fel, köszönjek el tőle és menjünk haza. (kb 11 ora volt este)mondtam neki, hogy te normális vagy, egyszer van az embernek szalagavatója nem megyek sehova... majd elkezdett velem a szorakozóhelyen üvölteni, hogy milyen egy hülye p..a vagyok, azonnal oltozzek és megyünk....

Na, nekem többse kellett, arcon öntöttem a kezemben lévő sörrel és úgy elküldtem a halálf...ára, hogy most takarodjon mint a szél...reggel már kopogtatott az ajtómon, hogy ne haragudjak, neki rossz napja volt, és nem látta, hogy nekem ez milyen fontos dolog, boci szem, rajtam a világ fájdalma arc és blablabla...végig hallgattam majd rávágtam az ajtót és sms-ben megírtam, hogy azt a pár cuccomat majd dobja be a bátyámnak a sulijába, mivel osztálytársak voltak :)

persze szenvedtem hetekig mert szerettem, de engem ne alázzon meg a barátaim elott, meg ne uvoltson velem!!!!

292. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 285. - *niki*)
2010. okt. 9. 22:35

ma kenóztam és lottóztam, remélem ott is nyerek, mert ezt megnyertem! :(

most viszont kéresd magad, ne ugorj minden egyes szavára amit kér vagy mond, kicsit csinálj úgy mintha nem érdekelne!

úgy tudtam, hogy egy virág meg két szép bociszem és már meg is van oldva minden :(

el fogja játszani ezt az esélyt mert tudja, hogy mindig fog kapni egy másikat!

vállaljon fel a haverok meg mindenki előtt, ezt kéne még a tudtára adni

sajnálom

291. Tücke
2010. okt. 9. 17:58
csak remélni tudom hogy erős lesz és nem fog többet megalázkodni előtte és végre nem ő fut a pasi után hanem ahogy a nagykönyvben meg van írva a pasi fog utána...... de remélem fog tákékoztatni minket a napi /heti helyzetről hátha akkor már tényleg tud lépni .... az a baj hogy csak az elhatározás van meg a mersz nincs:( én tuti nem bocsájtanék meg ... én a saját férjemhez se szóltam hozzá 1 hétig amikor a névnapomon amikor anyumék ebédre voltak hivatalosak fogta magát és elment focizni mert nem volt meg a csapat....
290. b73e24f31f (válaszként erre: 289. - Tücke)
2010. okt. 9. 16:27
Tisssszta gáz, hogy megbocsátott neki! :S
289. Tücke (válaszként erre: 287. - B73e24f31f)
2010. okt. 9. 12:45
1 hónap múlva ne lottózz én is akarok nyerni :PPPP
2010. okt. 9. 12:43
Azért ne tűnj el innen mert már most kíváncsi vagyok mi lesz a következő húzása!
287. b73e24f31f (válaszként erre: 285. - *niki*)
2010. okt. 9. 12:42
A lottón lennék ilyen előrelátó, TUDTAM, hogy ez lesz, mert már ismerem a fajtáját! Tudtam, hogy vissza fogja magát könyörögni!!!!! Csak kár, hogy nem hitted el nekünk, amit írtunk! Az én exem is ezt csinálta 6 évig, köcsög volt, aztán könyörgött és így tovább minden alkalommal...majd meglátod! Csak idő kérdése és újra meg fogja csinálni ugyanezt! ...én meg megyek, veszek lottót :P
286. Tücke (válaszként erre: 285. - *niki*)
2010. okt. 9. 10:20
hát sajnáom hogy adtál neki még 1 lehetőséget... el fogja játszani .... az ő fajtája ilyen... remélem legközelebb okosabb leszel... most viszont neked kell őt hagyni hogy teperjen éreztesd vele hogy gebaszos a szitu és hogy pengeélen táncol...
285. *niki*
2010. okt. 9. 09:48

Na hát sziasztok!


Tegnap délután eljött. Igaz a cuccaimat nem hozta. Hozott virágot,amit el sem fogadtam. Mondtam neki,h. pakolja a cuccait,mert engem már nem érdekel.

Aztán bejött és sokáig beszélgettünk. Mondtam neki,hogy nekem erre nincsen szükségem, inkább vagyok magamban,minthogy az ilyen húzásait elviseljem.

Aztán könyörgött,hogy ne hagyjam el. Mert megpróbál mindenben változni és elszámolni 3ig amíg bármit is mond. Aztán mondanom sem kell bedöltem neki:S Vagyis nem tudom,hogy jól tettem e vagy sem, de adtam neki még egy esélyt, de azt megbeszéltük,hogy ha még egy ilyen vagy ehez hasonló történik,vagy bármit tesz, avgy nem látom,h. változtatna jöhet , pakolhat és mehet.


Szóval röviden ennyi.

284. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 280. - *niki*)
2010. okt. 8. 23:42

Tuti csaj vagy :) így tovább, írd meg, hogy mi történt!

Hidd el, jobb lesz ez így NEKED! és ne hátrálj meg,ha előtted áll! legyél határozott és hajrá!!!! Annyi pasi van még a Földön, találsz nála sokallta többet és különbet! :) ne aggodj! jól csinálod :)))

Veled vagyunk, hidd el


pusz

2010. okt. 8. 21:03

Látod,már régen ezt kellett volna.

És lehet,hogy térden állva jön hozzád.Ha nem,akkor ennyi:(

282. b73e24f31f (válaszként erre: 280. - *niki*)
2010. okt. 8. 15:00
Nagyon jó vagy! Büszke vagyok rád! Azt ugye tudod, ha visszakozol akkor a büdös életben nem fog téged komolyan venni. Nem mintha eddig megerőltette volna magát, de ha most határozott vagy legalább visszanézve úgy gondol rád: ez a csaj tudja, hogy mit akar! :)
281. Tücke (válaszként erre: 280. - *niki*)
2010. okt. 8. 14:28
az első lépést megtetted...grat...kitartás:) veled vagyunk
280. *niki*
2010. okt. 8. 14:25

Ma reggel bekapcsolta a telefonját,mert megkaptam a a jelzést,hogy megkapta a szerdán elküldött smst.

Aztán írtam neki egy smst:


"Nem akarlak zaklatni csak azért hívtalak, h. légyszi hozd már el ha van cuccom nálad és gyere el a tiedért ma. Szerintem mindkettőnknek jobb, ha minél hamarabb túlesünk rajta, legalábbis nekem. Niki"


Hát ma 4ig dolgozik aztán majd meglátjuk,hogy mit tesz....

279. b73e24f31f (válaszként erre: 229. - *niki*)
2010. okt. 8. 06:16
Látod megint ezt játsza veled, komolyan mondom elképzelem, ahogy kiröhög,ahogy kihúzza a telefont. Tényleg nem ér ez a pasi egy kalap szart se! Nem hogy ennyi fáradtságot!
278. Tücke
2010. okt. 7. 21:52
:)
277. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 276. - Tücke)
2010. okt. 7. 21:47
így igaz :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook