Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki közületek polcszervizesként? Információra lenne szükségem..... fórum

Dolgozik valaki közületek polcszervizesként? Információra lenne szükségem..... (beszélgetős fórum)

12. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Reload)
2017. jan. 30. 13:00
sajna bihari vagyok...Pesten rengeteget találtam én is,de azzal nem sokat érek:(
11. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Forgatos)
2017. jan. 30. 12:34
igen,ezt sajna észrevettem.sokan mondják hogy így kerültek oda...
10. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Reload)
2017. jan. 30. 12:33
nagyon kedves tőled,köszönöm :)
2017. jan. 29. 21:55
Polcszervizesnek leginkább kapcsolatokon keresztül lehet bejutni. Elég zárt rendszer, nem véletlenül.
2017. jan. 29. 21:47

Itt van egy álláshirdetés-ha még nem láttad-, nem tudom aktív e még, de van telefonszáma, hátha legalább felvilágosítást adnak.. Ugyanaz a tercio-s


[link]

7. reload (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2017. jan. 29. 21:39

sajnálom :( nem tudtam, hogy ez ilyen felkapott dolog, hogy még válaszra se méltatnak..



ha esetleg megtudok valamit, jelzem :-)


addig is hátha van itt valaki, aki tájékozottabb

6. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Reload)
2017. jan. 29. 20:04

tudom,hogy viszonylag jól keresnek,pont ezért sztném tudni,hogy megy ez.

Vannak nálunk is,természetesen,de én már többeknél is próbáltam érdeklődni,semmire nem jutottam,mert vagy nem akar segíteni,vagy csinálja már 10 éve vagy több és nem tudja,manapság hogy megy ez ,vagy az a válasz,hogy nekem is ez vagy az az ismerősöm segített.Eddig másra nem jutottam ....egyébként itt neten külön polcszervizes cégekre is kerestem és jelentkeztem is /lásd pl :p.o.p/ aztán annyi "visszajelzés jött:"köszönjük jelentkezését,kollégáink hamarosan megkeresik",ami egy rendszerüzenet és azóta se semmi.

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Reload)
2017. jan. 29. 20:00
szia,ezt a lapot kb 3x küldtem már el kitöltve....
2017. jan. 29. 16:28

[link]


itt jelentkezni is tudsz

3. reload (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2017. jan. 29. 16:26

szia itt is :-)


nem tudom milyen multinál dolgozol és milyen pozícióban, de az jutott eszembe elsőre, hogy ha jár oda polcszervizes és van lehetőséged vele beszélni, akkor első kézből kaphatnál infot, esetleg munkát is :)


volt egy ismerősöm, aki ezzel foglalkozott, de sosem kérdeztem tőle, hogy ez hogy működik :(

állítása szerint jól keresett, co.. cola-nal volt, többet nem tudok

2017. jan. 29. 13:09
sziasztok,az lenne a kérdésem,dolgozik-e valaki ebben,váltani szeretnék/elsősorban bérezés miatt/és mivel egy nagyobb multinál dolgozom,az árufeltöltés feladata sem ismeretlen számomra.Ha van valakinek tapasztalata,kérem,írjon,elsősorban az érdekelne,hogyan lehet ezt elkezdeni,hogy/hol jelentkezni stb stb ...köszi előre is
2017. jan. 29. 13:06
Dolgozik valaki közületek polcszervizesként?Információra lenne szükségem.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook