Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diszpláziás kutya fórum

Diszpláziás kutya (beszélgetős fórum)


2010. máj. 15. 19:01

Egyik barátunk kutyusának volt diszpláziája, mind a két lábán. Neki meg kellett műteni. Csak az egyiket műtötték végül, mert azzal is nagyon megszenvedett szegény. Majd egy hónapig nyüszögött, fájlalta a lábát és még 3 hónap után is alig használta. Amikor már jobban volt, úszni vitte minden nap, hogy mozgassa, attól jobb lett.


Nagyon sokat szenvedtek vele, mert sokat szenvedett, de már jól van.


Nálunk 20.000,-ért műtötték, ha jól tudom, de ez szerintem orvos és város függő.

3. vekvik (válaszként erre: 2. - Tücsi24)
2010. ápr. 29. 16:02
Nekem is van valami baj a kutyámmal. Felvetették ezt a diszpláziát. Nagyon sántít a kutyum:( Remélem nem az... Én mivel Gazdagréten lakok a Felicavet meg pont ott van az alattunk lévő utcába, oda vittem. Nagyon rendesek voltak. 1 hét múlva viszem vissza. remélem nem lesz baja.:(
2. Tücsi24 (válaszként erre: 1. - Szonjus)
2009. dec. 13. 11:32

Nekem is diszpláziás volt a kutyám. Szerencsére porcvédőkkel nagyon jól karban tudtuk tartani. Legutóbb egy fájdalomcsillapító gyógynövényeket is tartalmazó szert kapott, a Perloquant.

Ezen kívül jártunk vele hidroterápiára, hidroterapia.hu, ezzel az elsorvadt izomzatot lehet újraépíteni.

A műtétről olyan állatorvosokat kérdezz meg szerintem, akik sok ilyet csinálnak. Pl. Primavet Állatkórház, Juhász Tamás Állatkórház, Felicavet. Ha budapesti vagy.

2009. okt. 15. 14:09

Sziasztok!

Kiskutyámnál diszpláziát állapítottak meg, és szóba került a HMO műtét is.

Van valakinek tapasztalata ezzel a műtéttel kapcsolatban? ( mennyire hatásos, mennyibe kerül)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook