Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diólevél tea adható-e gyermekeknek (14 éves kor alatt)? fórum

Diólevél tea adható-e gyermekeknek (14 éves kor alatt)? (tudásbázis kérdés)


11. oanita (válaszként erre: 10. - Hannababa13)
2016. okt. 13. 17:16
Nagyon szépen köszönjük! Egyébként meg kimondottan jó izű is, ellentétben egyes más gyógyteákkal!
2016. okt. 13. 17:13

a diólevél bélbetegség,gyomorhurut,vagy nagy dózisban rák,és májbetegségre,májgyulladásra használják. van tea ,kapszula,vagy csepp formában.


mielőbbi gyógyulást kivánok.

9. oanita (válaszként erre: 8. - Hannababa13)
2016. okt. 13. 17:11
Köszi a jó ötleteket!
2016. okt. 13. 17:09

hagymatea,mézzel,vagy anélkül.

a mézet nem lehet forró teába tenni,mert elveszti a gyógyító hatását,

ezek általában a citromra is vonatkoznak.


mi a gyömbért is szeretjük ,és naponta isszuk,egy kis ribizliszörppel.


egész évben nem beteg az unokám.

2016. okt. 13. 17:02
Antibiotikumot kap. Folyadékként, és a gyógyulás kiegészítőjeként gondoltam a diólevél teát, mert úgy tudom, nagyon sok mindenre jó. Köszi az ötleteket, tanacsokat mindenkinek! 😊
2016. okt. 13. 15:30

Szerintem a diólevél tea gyomorhurutra van.

Én inkább valami gyógyszerrel próbálkoznék, illetve már írták a hársfateát, stb.

A gyógyteák nem hatnak egyik napról a másikra, sokkal több idő kell, mint a gyógyszernek.

2016. okt. 13. 14:17
Hársfavirág tea, izlandi zuzmó cukorka, hagymalevélből tea. Diólevelet nem adnék.
2016. okt. 13. 14:04

Bükki füvesembertől, Gyuri bácsitól kérhetsz tanácsot emailben, válaszolnak. Megnéztem oldalukon a diólevelet, köhögés nem szerepelt indikációja között.

gyorgytea.hu oldalon megtalálod az elérhetőségét. Egy próbát megér.

3. oanita (válaszként erre: 2. - Panda68)
2016. okt. 13. 12:18
Köszi a válaszod!😊Légcsőhurutja van. (10 éves) Olvastam több helyen, hogy gyógytea 14 éves kor alatt nem ajanlott. Gondoltam megkérdezem itt, hátha van valakinek a diólevélre vonatkozóan konkrétan, hiteles információja e kérdésben.
2016. okt. 13. 12:04
Azt nem tudom, hogy tea adható e, de én fekete diólevél cseppet a 2 éves kisfiamnak adtam. Igaz nem hosszú ideig - míg egy ilyen üvegcsével el nem fogyott. Mire akarok neki adni?
2016. okt. 13. 11:28
Diólevél tea adható-e gyermekeknek ( 14 éves kor alatt )?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook