Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dilemma fórum

Dilemma (beszélgetős fórum)

2008. okt. 7. 17:47

Szia!!


Köszönöm szépen, hogy írtál és hogy ilyen őszintén "elmondtál" mindent. Amint jobban leszek válaszolok is, csak most egy kicsit gyengélkedem, a hétvégén jól megfáztam és erőm az nem túl sok van :S:S


Még egyszer köszi!!! És igyekszem a válasszal!! :)


Szia!

12. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 11. - Jázmin85)
2008. okt. 6. 17:29

Szia!!

Ha van kedved és nem okoz nagy gondot, akkor leírhatod privibe. Érdekesnek igérkezik... és hát soha nem lehet tudni, hogy mikor esik ugyanez meg velem is. Bár eddig nem panaszkodhatok, de nem is tökéletes minden az én munkahelyem sem. :S


Na, akkor várom a történeted. :)


Addig is minden jót!!

11. Jázmin85 (válaszként erre: 10. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 6. 17:19

Szióka! Én is bízom benne a mai napig,hogy van benne emberség. Bár egyre jobban nem hiszek neki. És van még pár dolog amit így nyilvánosan nem akarok leírni, hátha drága kedves ex főnököm is olvassa.Pereskedhetek egyébként:)))


Ha gondolod privát leírom a történteket. Érdekesek:)

2008. okt. 1. 14:23

Remélem azért megkapod azt a pénzt, ami jár neked. Ennyi emberség azért csak van benne... de mondjuk nem csodálkoznék rajta, ha még erre sem venné a fáradtságot. Nem ő lenne sem az első sem az utolsó, SAJNOS.

Az ilyen embernek mindig azt kívánom, hogy egyszer ő is élje át, milyen az élet pénz nélkül. :(:(

De valószínű érti a dolgát, mert nem jelentett be, így még a pereskedés lehetőségét is elvette tőled. :( Tényleg sajnálom!!


Annak meg örülök, hogy mindenhez pozitívan állsz hozzá! :) Asszem van mit tanulnom Tőled! :)

9. Jázmin85 (válaszként erre: 8. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 1. 13:38

Szia!

Hát mától már nem dolgozom ott:) Sajna másik hely még nincs. Addig nem is akartam lépni innen. Mert bíztam benne fizetni fog. Hát a mai napig nem kaptam pénzt tőle:(( Na meg az irodából is kitettek minket, így nem is lenne hol dolgozni.

Beadtam a rendkívüli felmondásom. Elég durvára sikeredett.


Köszönöm a bíztatást! Én is bízom benne hamarosan lesz egy normális munkahelyem.

2008. okt. 1. 10:11

Szia!

Ha van más választásod pl. van egy új munkahely kilátásban gondolgodás nélkül hagyd itt ez az egész "szemétdombot." És ne azon rágd magad, hogy mi lesz a főnököddel meg a többiek mit fognak szólni, ők figyelembe veszik, hogy esetleg te már nem tudsz mit az asztalra tenni??? Te nélkülözöl, napról napra élsz, a kedves főnök meg külföldön nyaral.


De remélem hamarosan rendbe jön minden! És megtalálod a számodra a legmegfelelőbb munkahelyet! Sok kitartást hozzá!! :)

7. Jázmin85 (válaszként erre: 6. - 97c5294a47)
2008. szept. 16. 17:36

Szia! Nincs harag. Még nem kaptam meg ebbe a hónapba a fizut ami ugye 10.-én járt volna.:((


Ez sem normális hely, az biztos. És igen, hiába ígérget, nem hiszem el. De sajnos én ilyen vagyok, várom a csodát hátha jobb lesz.


Lett volna lehetőség máshol doliznom de én ezt választottam. Már bánom.Itt volt a nyár, jó idő mehettem volna hostesskedni is.


Na mindegy, nem rágom magam. Már jelentkeztem pár helyre, remélem mielöbb kapok választ. És mehetek el innen!

2008. szept. 16. 16:22

Ezen tényleg dillemázol?! Miért is? Mi az ami a pozitiv ebben az egészben? Merthogy csak a negatívumokat írtad le.

Lépjél sürgősen.

Mi az hogy félsz nem lesz normális munkahelyed? Merthogy ez az?

És mit kéne tisztázni a fönökkel? ha már kikapcsolták a telót, és semmit nem tett azokból amit megígért, belejelentés, fizu emelés.

Akkor ha azt mondja hogy jövő hónaptól lesz telefon, bejelent, és emeli a fizetésedet akkor ottmardsz mert elhiszed neki?


Ne haragudj nem megbántani akarlak, csak azért kérdeztem ennyit, és ilyen formában, hogy gondold ezeket végig reálisan. Remélem nincs harag :)

2008. szept. 16. 15:54
Keress másik munkahelyet sűrgösen!
2008. szept. 16. 15:50
Sőt, lehet a következő hónapban már fizetés sem lesz, ha ilyen ütemben halad a dolog!!! Úgyhogy minél előbb lépj le, amíg még nem tartozik a fizetéseddel is!
2008. szept. 16. 15:44
Én amilyen gyorsan csak tudok keresnék mást. Ha így halad a fönököd, meg a melóhely, akkor előbb utobb ugyis másik munka után kell nézned.
2008. szept. 16. 15:37
Sürgősen!
2008. szept. 16. 15:35
Van egy munkahelyem, ahol azt ígérték 1 hónap után bejelentenek. 3 hónap után fizetésemelés lesz. Letelt a 3 hónap, se bejelentés, se fizuemelés. Főnök tartozik 3 hónap bérleti díjjal, vezetékes telót is kikapcsolták tartozás miatt. Mit tegyek? Félek nem lesz normális munkahelyem. Tisztázni kéne itt a dolgokat, de úgy érzem főnök erre nem képes. Keressek mást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook