Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Digitális ovulációs teszt fórum

Digitális ovulációs teszt (beszélgetős fórum)


6. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Tilvia)
2019. júl. 4. 14:26
Akkor tehát van pco. Menj el 3 pontos cukor inzulin terhelesre ( maganban egyszerubb gyorsabb) ha még nem voltál. 99%-nak ha javul az inzulinrezisztencia, szépen beindul minden és spontán jön a baba ( ha más gond nincs).
5. Tilvia (válaszként erre: 2. - Tyityu)
2019. júl. 4. 09:10

Valószínű az lesz, hogy rendelek olcsót plusz mellé még a digitálisat és így össze tudom hasonlítani, hogy mi merre hány méte.

Köszönöm a tanácsot :)

4. Tilvia (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2019. júl. 4. 08:57

Nincsen PCO-m tudtommal. A nőgyógyi csak annyit latott az UH-n hogy PCO-ra jellemző szerkezet.

Majd meglátom. Ha szeptemberig sincs semmi akkor vissza a dokihoz.

Köszönöm szépen :)

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Tilvia)
2019. júl. 3. 13:55
igy nincs értelme, a hödet elkezdheted mérni, de valószinüleg sok mindent most az sem fog mutatni. Vagy még vársz hogy megjöjjön vagy ha nagyon zavar kérhetsz gyogyszert rá hogy megjöjjön és utána mérheted a hödet. Ovu teszt sokaknak mindig pozitiv ilyen esetben ha pl pco van mivel gyakran eleve magas az lh szint a pco miatt, én is igy voltam.
2. tyityu (válaszként erre: 1. - Tilvia)
2019. júl. 3. 12:42
Szia! En 3 ciklusban hasznaltam digitalis ovutesztet. Nekem pontosak voltak a ciklusaim, igy csak par darabot hasznaltam egy honapban, egy doboz 3 ciklusban betartott. Eleg draga, ha nem rendszeres a ciklusod, akkor akar tobb dobozzal is elhasznalhatsz. Mikor vettem a patikaban a patikus megkerdezte, hogy rendszeres e a ciklusom, mert csak akkor ajanlja. Aztan vettem a neten olcso « gagyi » tesztet, azok is kimutattak a peteerest, talan neked is tanacsosabb lenne ilyet venni.
2019. júl. 3. 11:46

Sziasztok,

Valaki használt már digitális ovu tesztet?

És még egy: nekem a fog.gátló abbahagyása után 2x Volt meg a mensim és most már 30 napja késik. Ilyenkor érdemes ovu tesztet venni vagy Sem? Lehet egyáltalán ilyenkor használni?

Köszönöm a válaszokat /bocsi az értetlenségért :( /

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook