Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta.. kezdi mostanában valaki? fórum

Diéta.. kezdi mostanában valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
24. Ageeca (válaszként erre: 21. - Minden név foglalt)
2011. nov. 4. 18:54

Hali!


A hobby evésről úgy lehet lemondani, hogy naponta többször eszel keveset! Lehetőleg 2-3 óránként egyél kis adagokat! Délelőtt inkább szénhidrátban gazdagabb ételt, délben főtt kaját, és délután már csak gyümölcs, vagy zöldség, saláta!

Ennyi a nagy titok!

Reggeli a fontos, azzal kell indítani a napod, hogy bőven reggelizz meg. Nem szemetet: chip stb, hanem graham dolgok, vagy rozs, teljes kiőrlésű kenyér (bár az is felejtősnek kellene lennie)...

4-5 napi kalájásod leírod nekem?


Egyébként helyi zsírégetés nem létezik. Az hogy hova rakódik le több felesleg, az genetikailag van meghatározva... Fogyni csak egy területről nem lehet. Fogyni összességében lehet! Van akinek hamarabb lefogy a combja, karja, vagy pocija, feneke, esetleg melle.

Van akinek csak a melle fogy le... Ilyen a genetika! Hidd el, területi zsírégetés nincs! Gyakorlatokat lehet rá végezni, inkább súlyzós, edzőtermi edzés, stb.

2011. nov. 4. 18:52
Köszi, bízok és egyre jobb mert van kedvem hozzá. Neked is sok sikert és mindenkinek aki kezdi
22. Ageeca (válaszként erre: 20. - F799cac10e)
2011. nov. 4. 18:48

WÁO! Ügyes csajszi vagy TE is! :) Én is 103 kg.ról indultam és én is szeretnék 70 kg alá kerülni!

Én 2 éve kezdtem el, lazán, nem rohanva! :)

További sok sikert, és kitartást!! :) Sikerülni fog csak bízz magadban!

2011. nov. 4. 18:39

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, de nekem sajnos hobby-m az evés. Imádok enni. Még akkor is ha nem vagyok éhes nasizgatok egy kicsit.

Erről szerintetek hogy lehetne leszokni? Valami étvágycsökkentő, vagy hasonló segitene?

Nekem a kritikus pont az úszógumim, ami nem az oldalamon, hanem inkább a lapockám alatt van, és mikor a melltartót felfeszem, az még jobban kihangsúlyozza az úszógumicskáimat. Oda arra a részre tud valaki valami jó tornát? Onnét hogy lehet "leszedni" a kilókat??

Tatsunk össze, és dobjuk le a felesleget.

Hajrááá. :-)))))

2011. nov. 4. 18:28

Sziasztok!

Ugy kezdődött ez a fogyókúra nálam, hogy elmentem egy pesti dokihoz aki hormon- nőgyógyász professzor, és nagyon leszidott hogy hogy szeretnék így bármit is. mi is szeretnénk hamarosan gyereket, és mondta hogy így nehéz teherbe esni főleg hogy még alulműködik is meg akkor még rendszertelen volt a havim is , most egy éve járok hozzá és azóta minden jó, és akkor elkezdtem tavaly a 90 napos diétát amiból lett 150 nap nekem mivel több volt a feleslegem, azóta nem híztam vissza sőt mostanában tornászok, futópadozok amit direkt ezért vettünk mivel én ugy nem szeretek az utcán futni, mivel nem is egészséges a szmog miatt. és most is csinálom egyre többet több időt. nagyon jó élvezem. igyekszem keveset enni inkább gyümit, cukorral nem főzök semmit egyedül az élesztőt kelesztem mivel mással nem kell meg. nagyjából ennyi a történet más diétával nem próbálkoztam nekem ez bevált.

és 103 kg voltam most vagyok 80- van, de még szeretnék ugy 70 lemenni.

19. Ageeca (válaszként erre: 15. - 18e55ba98f)
2011. nov. 4. 18:24

igen ez a gond. Nem azt mondom hogy 100% de 85 %ban biztos!

Az hogy ha nem eszel, csak azt éred el, hogy bestoppol a szervezet...


Egyél inkább, este is, de maradjon a fehérje shake. Diétás por alatt mit értesz??? Mozogsz mellette?

18. Ageeca (válaszként erre: 16. - Nyuszibaba)
2011. nov. 4. 18:22

Szia!

Nem én találtam ki ezt a napi többszöri étkezést ergo anyagcsere gyorsítást! Sokan tudják ezt, rengeteg sportoló, testépítő, és civil ember. Sokan nem jutnak el addig, hogy be is tartsák!


Étrendet akkor lehet megfelelőt írni ha leírod miket szeretsz, miket szoktál enni, milyen ütemben, mennyit. stb. Visszamenőleg legalább 4-6 napot! Abból valamilyen ki lehet szűrni hogy miért nem fogsz! Ha szeretnéd, segítek neked, és akárkinek, csak keressen meg! :)

2011. nov. 4. 18:10
Sziasztok most láttam a fórumt.Nem tudom,hogy közületek ki olvassa a Diéta&Fitnesz újságot ott nagyon jó diéta van most.Én erősen gondolkodok rajta,hogy elkezdejem ha vkit érdekel leírom szívesen...
2011. nov. 4. 07:58

Ez lehet hogy tényleg igaz amit Ageeca írt!

sőt.. valószínűleg. Nekem az a bajom igazság szerint, hogy nincs időm és energiám mindig enni. Napi 5 ször nagyon sok. persze kivitelezhető lenne, de nehéz. A kislányom 200%-ban leköti az időmet.

Neten nem találtatok valami jó fogyókúrás étrendet? Nekem igazából az kéne, hogy ne nekem kelljen kitalálni hogy mit egyek, és ne kelljen órákat se pepecselni a kajával.

15. 18e55ba98f (válaszként erre: 14. - Ageeca)
2011. nov. 3. 16:15
Basszus ezt nem is tudtam, ezt a stagnálós izét! Akkor nálam ez is baj, mert az utóbbi két évben szinte egész nap ettem, nasi meg ilyenek! De két hete csak két kiflit eszek naponta, meg Well Max diétás port iszom. Lehet azért nem látványosan fogyok, mert raktároz a szervezetem????
14. Ageeca (válaszként erre: 13. - Nyuszibaba)
2011. nov. 3. 08:42

Hali!


Bocs hogy beleszólok de azért délután még enned kellene valamit, mert a szervezeted be fog stagnálni! Ha nem kap kaját, akkor elkezd raktározni, és amint eszel majd valamit, az mind elraktározódik!

Szerintem okosan csináld! Naponta 5-6 szor egyél, bontsd le kis adagokra, így az anyagcseréd felgyorsul, többet mész wc-re és fogyni fogsz rendesen!

2011. nov. 3. 08:30

Én slim fit-et szedek, picit kevesebb az étvágyam, de más semmi

Most úgy próbálom, mint a régi jó mondásban.. reggelizz úgy mint egy király... vacsorázz úgy mint egy szegény.

én most jól bereggeliztem, 2 körül ebédelek majd egy keveset, és utána már nem eszek.

Nekem is 4-5 kiló a cél, nagyjából egy hónap alatt.

2011. nov. 3. 07:53
Sziasztok! Én is most kezdtem, a Hoodia spray-t is megvettem, mert imádok enni! 5 kilót szeretnék én is fogyni, most 67 vagyok! Nem tornázok, csak odafigyelek a kalóriákra! Egyelőre nem vagyok túl lelkes, mert a Hoodia nem produkál!
11. nyuszibaba (válaszként erre: 10. - Nany1980)
2011. nov. 3. 07:46

hát.. jó kérdés.

szénhidrátcsökkentett diétát szerettem volna, de utánanéztem, és nem találtam sehol olyat, hogy ilyen diéta alkalmával mennyi a max szénhidrátbevitel naponta.

10. Nany1980 (válaszként erre: 9. - Nyuszibaba)
2011. nov. 3. 07:08

Szia!


Igazából megpróbálok odafigyelni, hogy mit és mennyit eszek... Neked van vmi jó terved? Szívesen venném... :) Csodaszép napot! :)

9. nyuszibaba (válaszként erre: 8. - Nany1980)
2011. nov. 2. 12:23

szia Nany1980!

Nekem is támogatóhiányom van :D

milyen diétát csinálnál?

8. Nany1980 (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2011. nov. 2. 11:46
Szia! Én is ma határoztam el, hogy lefogynék...de egyedül nem olyan könnyű...Szóval virtuálisan támogatókat keresek... :)
2011. nov. 2. 10:31

Rá mész itt a névre (pl Ageeca) :), és amikor kijön az oldala, akkor felső menükben van olyan hogy "interaktivitás".

Arra katt, majd behozza az almenüket... Ott "utolsó 10 kg leadása ♥" ...

rá mész, a kis kockát bepipálod, és olvashatsz! :D


Más embereknél is így kell, csak más a napló címük xD

2011. nov. 2. 10:13

hű, 30-33 kg.. nem vagyok semmik!

Én "csak" 5 kg-t szeretnék leadni, 63 kg vagyok.

Benéznék a naplókba, de nem tudom hogy kell :D

2011. nov. 2. 10:01

Én is leadtam 33 kg-t, de én 2 év alatt. Nyugisan, nem sietve... Pár kg kell hogy tényleg boldog legyek.


Piciim de nehogy feladd :D Én benézek hozzád! Ha van kedved, te is nézz be hozzám.

2011. nov. 2. 09:43
Én úgymond "most" kezdem, van egy naplóm nézz be hozzám és ha szimpatikus a hozzáállásom szívesen segítek és veled tartok!Én most vagyok a kritikus pontomon...
2011. nov. 2. 09:38
én már egy éve csinálom, de már nem ugy diétázom, de a diétával fogytam 30 kg. most futópadozok, tornázok , odafigyelek a kajákra. nagyon jó én élvezem.
2011. nov. 2. 09:36
Sok sikert!
2011. nov. 2. 09:31

sziasztok!

Diétázni szeretnék, de egyedül uncsi. Lenne kedve valakinek velem fogyni? Megoszthatnánk a tapasztalatainkat, ötleteinket.

Ki tart velem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook