Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? fórum

Életmódváltás update-tel. Van még valaki, aki mostanában kezdi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jan. 11. 21:40

Sziasztok!

Sehol senki? :)

2014. máj. 6. 07:21

Biztos....a kitartasnak mindig van eredmenye:-)))

Hajraaaaa!

2014. máj. 5. 17:36

Szia!

Köszönöm szépen a választ! Ennek nagyon örülök :)71 kilóról indulok, a BMI szerint a magasságomhoz kb 55 kilónak kellene lennem, meg szerintem is :) Úgyhogy az a cél. Az a baj, hogy nem rendszeresen mozgok. Van hogy több nap is kimarad. De a napi 1 óra séta megvan. Gyalog járok dolgozni. Rubint Réka tornákat csinálok, meg zumbázok, és a futást szeretném elkezdeni. Remélem kitartó leszek, és hamarosan eredménye is lesz :)

2014. máj. 5. 05:55

Szia !

A xilit is!:-)

Honnan indulsz?mi a cel?mozogsz is?

2014. máj. 4. 18:51

Sziasztok!

Én sajnos még nagyon kezdő vagyok a norbi kódokban. A xilit kódjára lennék kíváncsi. Csak az édesítőszerek az 1-es kódúak, vagy esetleg a xilit is ideartozik?

308. szmoncsi (válaszként erre: 307. - Tercsibe)
2014. ápr. 8. 08:40

Szia!


Nagyon ügyes vagy, igazán büszke lehetsz magadra. Nagyon nehéz lemondani a csokiról, de nagyon jó, hogy neked sikerült. Csak így tovább!

2014. ápr. 7. 17:41

Sziasztok!

Olvasgatlak titeket egy ideje, én nemrég kezdtem el az Update szerinti evést, és 20 nap alatt lement 2 kg. :) Nasifüggő voltam (napi egy tábla csoki minimum...) szóval nagyon nehéz, de egyáltalán nem eszem azóta nasit, semmilyen formában, plusz kenyérféléket sem. A derékbőségem 3cm-rel lett kisebb, és még van mit lefaragni, szóval mindenkinek kitartást, sok erőt, menni fog, ha kitartóak vagyunk!!! :)

2014. ápr. 6. 07:49

Szaisztok! Húú de el vagyunk tűnve! Kivel mi a helyzet? Hogy haladtok csajok?

Én egész a múlthétig amit eddig leadtam vissza is szedtem sajnos, úgyhogy jól felszívtam magam ezen, és újult erővel belevetettem magam az update-ba. Most nagyon komolyan veszem, kőkeményen szigorúan betartom, és járok tornázni mellé. Hogy még hatékonyabb legyen a torna, egy kis L-carnitint is szedek.

Meg is van az eredménye: 1 hét után -2 kg 10 deka

305. csorenehomororsi (válaszként erre: 303. - Maarcsy)
2014. márc. 24. 05:46
Hatalmas gratulaaaaaa!
2014. márc. 23. 19:33

Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Én is elég régóta updatezek, plusz mellette szinte minden nap Rékára tornázom.

Igazán már nem is a fogyás a cél, hanem a nehezebbik része a megtartása, persze nem sértődöm meg ha még 2-3 kiló lejön rólam.

303. maarcsy
2014. márc. 21. 07:58
11 hét = -10 kg :) szuper , először update ételeket rendeltem , majd ráéreztem a dologora és elkezdtem úgy főzni és közben számolom a kalóriákat :) Nekem januárban 5.-én este telt be a pohár miután a mérleg 85 kilót mutatott . Nah akkor lemásztam róla és úgy döntöttem, most és itt befejeztük és a kilóknak mennie kell . A terhességem alatt híztam 20 kilót és a rákövetkezendő 8 évben pedig még 15 kilót. Tehát azt hiszem a kapcsolatunk elég sokáig tartott , de szakítottunk mert ez a kapocs már felemésztett teljesen.
2014. márc. 8. 07:12
Hello mindenki!na,a heten feltankoltam a norbi boltban,ismet csak up1-es kajakat eszek,3 nap alatt le is pattant 70 deka....nem ehezem;-):-)))))
2014. márc. 4. 21:54
Gratuuuuuuuuulaaaaaaaa!:-))))))))
300. szmoncsi (válaszként erre: 299. - 5c0313b0fc)
2014. márc. 3. 09:22

Nagyon jó! Igazán büszke lehetsz magadra!

Gratulálok! :)

2014. márc. 3. 08:48

Szevasztok!

Hát nem igazán tudom, hogy a norbi-kódok, vagy a korábbihoz viszonyított intenzívebb mozgás, vagy a KalóriaBázishoz való szigorú igazodás, ... vagy a 3 együttes hatása, de ... tegnaphoz viszonyítva ismét csak 10 dkg mínusz. Egy hét alatt az 1 kg, ez most már biztos!

És betyárul fel vagyok dobva, mert most már belül vagyok a 90-en, és 8-assal kezdődik a súlyom!!!

298. 5c0313b0fc (válaszként erre: 297. - Szmoncsi)
2014. márc. 2. 15:47

Hát igen!

Közel 2 év óta keresgélek, de megérte nem feladni!

És itt az élő példa, hogy egy-egy fogyis módszer az egyik embernél hat, a másiknak a szervezete nem reagál ugyanarra. Mindenkinek meg van, meg lesz a maga módszere, csak kitartóan kell keresgélni!

297. szmoncsi (válaszként erre: 296. - 5c0313b0fc)
2014. márc. 2. 11:41
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Nagyon jó, hogy megtaláltad a neked legjobb kombinációt, így biztosan sikerül majd elérned az áhított -30 kg-t. Kitartást!
2014. márc. 2. 09:00

Szevasztok!

Van itt valaki rajtam kívül???

Tegnap reggelre előző naphoz képest 40 dkg-mal mutatott kevesebbet a mérleg, azzal volt meg az egy hét alatti fél kg csökkenés.


Ma reggelre további 30 dkg, igaz, hogy már egy hete átállítottam a KalóriaBázisban, hogy nem heti fél kg-ot, hanem heti 1 kg-ot akarok fogyni!

Hát ezek szerint mostmár az is meglesz, meglehet!


Szóval ennek, hogy végre már naponta-kétnaponta-hetente mozdul a mérlegem lefelé, nagyon örülök!

Két év óta kerestem-kutattam, hogyan tudok a közel 30 kg többlettől megszabadulni, és ezek szerint ez az én utam:

- norbi-kódok alkalmazása

- napi kalória-bevitel-számolás

- napi mozgás!

2014. márc. 1. 08:05

Szevasztok, szép napot mindenkinek!

Szóval ismét egy hét, mínusz fél kg! Mostmár én is kezdek úgy lenni, hogy gyerünk-gyerünk-hajrá-tovább...

Úgy néz ki, kezdem már kitapasztalni, hogy mennyi kcal-ra van szükségem naponta ahhoz, hogy a szervezetem ne tartalékoljon, hanem engedje el az eddig raktározott cuccokat. És persze eddig a lakásban lépegettem a magam km-ét, mostmár hogy javul az idő is, ha nem is naponta, de kétnaponta lemegyek, és az utcán is megteszem a magam távolságát.

Persze, a norbi-kódok szerinti étkezési rendet is igyekszem különösebb kilengések nélkül tartani!

Köszi, hogy vagytok nekem, köszi, hogy olvashatlak titeket, sokszor abból merítettem eddig erőt a további folytatáshoz.

Örülök, hogy ti is haladtok előre, kocogok utánatok én is!!! :)))

294. szmoncsi (válaszként erre: 293. - Csorenehomororsi)
2014. márc. 1. 06:58
Hogy állsz a "kísérlettel" a flabelos hasonmással? Eredmények? Nagyon kíváncsi vagyok, mit lesz a tapasztalat! :)
2014. febr. 21. 20:58

Ugyi vagy!!!szupi!gratulalok szivbol!megy ez latod,csak csinald tovabb!!!!!

Majd megjon a kedved a mozgashou is...nem hottem volna en sem tunya korszakomba,h ra lehet kattannnnnniiiiii,de mar nem birok ki egy napot sem mozgas nelkul....vmi atkattant a kis agyacskamba:-DDDDDD

Hol tartasz pontosan???,

2014. febr. 21. 08:31

Csak gratulálni tudok, valóban örömteli hírek! Ha a kajánál csak a kenyér- és tésztaféléket fogod vissza drasztikusan, vagy legalábbis úgy csinálod mint én, hogy csak déli 12-ig eszek ilyesmit, szóval már az is hoz plusz eredményt!


Most neked is jó hírem van!

Ma reggelre ismét 40 dkg-val vagyok kevesebb mint amit tegnap-tegnapelőtt mértem, pedig előtte való napon 30 dkg-val mutatott kevesebbet, mint még a múlt hét végén. Ha ez igaz, akkor egy hét alatt mégiscsak lement a 70 dkg. A KalóriaBázisban heti 80 dkg-t lőttem be!

Szóval nálam is megyeget, bár nem ilyen látványos mint a tied, az is igaz, hogy tizedannyi tornát sem fektetek bele, mint te!

2014. febr. 21. 05:59

Hello-bello!

Kaja megyeget,de csabulgatok;-(((

Viszont..... A gepem allati jo.uuuugy laposodik a hasam,h dobbenet,ma reggel konstataltam,h a kis pocikam az alsohas resznel,ami eddig ralogott icipicit a bugyeszra,kezd egy sikba jonni.eskuszom,mar rajzolodnak ki az elso kockak felul,ugy,h egyeltalan nem tornaszom most semmit,plussz bazira feszesedik a borom mindenhol.....

Hihetetlen.!!!!!!!!!

Epp este dicsert meg megint az Uram.....mondtsm is neki,h lehet ez a gep eletem egyik legjobb befektetese:-)))))

Ami a legdurvabb,szalkasodik le a karom is tole,pedig semmit nem csibalok vele.plussz napi 3* tudok nagyvecezni,(bocs,de tenyleg),szoval valoban sejtszinten porgeti az anyagcseret is!Brutaaaaaal

Marciistol ujra osszeszedem magam kajaugyileg....:-))))

A ketto kombinacioja utos lesz!:-)))

2014. febr. 20. 08:24

Szia-szia!

Hát csináljuk! 3 nappal ezelőtt mutatott a mérlegem 30 dkg csökkenést, ma további 10 dkg-val mutat kevesebbet. Ha akarom hiszem, ha nem akarom nem... Nem tudom már mit hihetek, mit nem. Holnap reggel még ismét megmérem magam, utána én is átállok arra, hogy nem fogok mérlegelni csak hetente, mert ez így nagyon-nagyon nem tetszik nekem!


Te hogyan állsz????

2014. febr. 17. 12:16

Szia!csinaljuk is.mert mukodik...van stagnalas,az normalis...megy ez lejjebb is!:-)))

En is ujratoltottem magam;-)

Hajraaaaaaa!

2014. febr. 17. 08:46

Szia, valóban hiányoltalak már, nem tudtam mi történt veled? Örülök hogy ismét itt vagy közöttünk.

Most pár napja ismét áll a mérlegem, pedig nem bűnözök, szóval nem értem én ezt az egészet!

Majd lesz valami, mindegy csinálom, csinálgatom!

2014. febr. 17. 06:05

Jo reggelt csajok!

Picit eltuntem....de mar itt vagyok!:-)

A gep teszteles alatt...masfel hete hasznalom....es nem kellett csalodnom benne....nagyom durvan hozzaelo az izomtonust,a plottyedseget meg viszi el...a hasamon durvan jon elo a kozepvonal az izmok kozott,a popi feszesebb.es a ferjem is megjegyezte,h a combomon mar most sokkal feszesebb a bor,selymesebb....igyhogy bagyon boldog vagyok,jo vasar volt.

A derekam is zsugorodott.

Este mar 20 percet alltam rajta,most reggel ugy erzem,mint aki szetedzette magat elozo este....nagggyon durva,jo erzes.:-)))

Most marciusig torna nelkul csak ezt csinalom,kivancsi leszek...a ferjem lefotozott elso nap,meg majd lefotoz egy honap mulva,h lassam az eredmenyr.

Majd felrakom!

De azt mar latom,h a popeszt ennyi ido alatt is megemelte...hihetetlen szamomra is!:-))))

Szoval.en mint hasznalo,azt mondom ezek a vibracios gepek nem kamuk!

A ferjem is raall estenkent,pedig o a kokemeny efzesben hisz,de erzi o is,h megmozgatja az izmait.

Nekunk eddig bejott!

Kajaban voltak elcsusuasok,es most nagyon finomsn es diplomatikusan fogalmaztam...:-)))

De matol nincs bunozes!!!!;-)

2014. febr. 12. 15:13

Ezt még két éve nyertem egy egészség napon, de rákerestem, és ezen a linken megtudod nézni, hogy nekem milyen van.

[link]

285. 5c0313b0fc (válaszként erre: 284. - Szmoncsi)
2014. febr. 12. 14:38
Ezt a "kütyüd"-et hol vetted és mennyiért?
284. szmoncsi (válaszként erre: 283. - 5c0313b0fc)
2014. febr. 12. 12:44
Nekem van ilyen kis sárga kütyüm. Be kell állítani rajta, hogy kb mekkorát lépek, mekkora a magasságom, a testsúlyom, és akkor számolja hány lépést tettem meg,illetve hány kcal égetem el. Nagyon szeretem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook