Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diane-35 a hajhullás oka. fórum

Diane-35 a hajhullás oka. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. máj. 7. 19:00
Használ valaki Fructis készítményt?
2008. máj. 7. 18:57
Óvatosan a Diane-35-tel... Nekem azóta kell vízhajtót szednem, mióta abbahgytam, 30 éves korom óta, mert krónikus vízvisszatartást okozott... Úgy tűnik, akkor nem az az egyetlen "áldásos" mellékhatása...
18. zselé (válaszként erre: 17. - Orchidea25)
2008. máj. 7. 18:54
Addig amíg szedi valaki a dianet tényleg csökkenti a hajhullást. De ahogy abbahagyoooood!!!!....Én aug.ban hagytam abba és októberben totál be voltam pánikolva, hogy megkopaszodok. Én is kentem rá mindent, csak sz.rt nem. Nagyon kevés hajam van pedig RENGETEG volt. Most alább hagyott, de még mindig hullik. De az is lehet, hogy csak azért, mert már nem nagyon van miből hullania.
2008. ápr. 29. 19:21
Ma voltam dokinál, rákérdetem a diane hatására hogy hullhat-e tőle a haj...megcáfolta Ő is...azt mondta sok embernek pont arra írják fel ha kopaszodik....akkor most hol az igazság????
2008. ápr. 29. 13:17
milligestet szed sok barátnőm,az nem okoz se hajhullást,se elhízást elvileg :)
2008. ápr. 27. 10:20

Sziasztok! Én is szedtem a dianét 7évig kb. Nemrég voltam a nőgyógyásznál, (egy új) hát szépen rámpirított, hogy nem szabad ennyi ideig szedni. Bár én utánna jártam mindenhol ennek a gyógyszernek és a lényege, hogy ez egy olyan hormonkészítmény, ami ugye női hormonokat tartalmaz, álltalában annak írják fel akiben több a ffi hormon a tesztoszteron, tehát elvileg ettől a gyógyszertől a haj nem hullhat, mert ösztrogén van benne, a ffiakra azért jellemző a kopaszodás mert a tesztoszteron szintjük magasabb, tehát elvileg ettől nem hullhat. Bár az igazat megvallva én most állok le erről a bogyóról, de kb. fél éve nagyon hullik a hajam, már csak a negyede van mint korábban volt. Bepánikoltam. Csináltattam teljes vérvizsgálatot, stb. minden rendben volt. Aztán elmentem egy mikrokamerás hajvizsgálatra és ott állapították meg, hogy bár szemmel nem igazán látható de a fejbőröm telepesen korpás! így valószínű nem kap elég oxigént a hajhagymám, tehát ezért hullhat. Remélem tényleg ezért hullik, most belevágok a korpa eltüntetésébe azokkal a szerekkel amiket felírtak (állítólag nagyon jók és hatásosak, bár az áruk sem kevés) és utánna kezelik majd a hajhullásomat....remélem sikerül!

Ja ha valakit érdekell milyen szerek ezek, becsatolok egy oldalt, ott utánna olvashattok!

[link]

2008. ápr. 25. 18:51

Én is szedtem a dianet sajnos évekig, egész pontosan 7 évig...amikor megtudta a mostani dokim, majdnem elájult. Azt mondta, max. 2 évig szabad szedni. A hajam nagyon elhullott, én is végigjártam minden orvost, kivették a mandulámat is. Már évek óta nem szedem és semmiféle más fogamzásgátlót sem. A hajam sajnos nem jött vissza, pedig jártam hajgyógyászhoz is, kentem magamra mindenfélét. :(

Én nem ajánlom senkinek ezt a gyógyszert.

2008. ápr. 25. 17:58

Sziasztok!

Valaki szedi a Milligest fogamzásgátlót közületek? Mi a véleményetek róla? Szerintetek hullhat miatta a haj?

Köszi a válaszokat!

2008. ápr. 5. 16:08
Még annyit ,hogy varga cseppel próbálkozok meg vitaminokkal és Bánfi sampont használok.vannak elöl új hajszálaim de a fejtetőmön nem igazán akar visszajönni.én is végig jártam minden féle orvost és negatív lett minden eredmény.
2008. ápr. 5. 15:53
Sziasztok.Én 4 évig szedtem Dianét és nekem is kihullott a hajam:( Most Yadine-t kaptam.Az a baj ,hogy fogamzásgátló függő vagyok képtelen vagyok abbahagyni mert nagyon csúnya a bőröm gyógyszer nélkül és nagyon elkeseredtem amikor olvastam ,hogy csak akkor múlhat el ha abbahagynám:(( LOLLITA ezt nálad olvastam.Tényleg nem jön rendbe a Yadine-től soha???
2008. márc. 26. 10:07
Jó fél éve elég tisztességesen hullik a hajam. Kb. két hete elég sok édességet kezdtem el enni, pedíg nem nagyon vagyok édesszájú (és terhes sem :-)) Tegnap a fésülködéskor azt tapasztaltam, hogy mindössze 3-4 szál maradt a fésűben, ami betudható már annak is, hogy a hajam a lapockámig ér. Lehetséges, hogy krómhiányom volt?
2008. márc. 26. 08:50

Sziasztok!

Nekem is nagyon hullik a hajam, nem tudom mitől. Mindig hullott valamennyire, de mióta terhes lettem, még jobban. A fodrászom mondta, hogy hormonális oka van a hajhullásomnak, mert azt látja rajta. Évekkel előtte én is a Diana 35-öt szedtem. Lehet, hogy nekem is köze van hozzá, csak később jelentkezett? És én is elég pattanásos vagyok, nemcsak az arcom, hanem a hátamon is. Köze lehet a gyógyszerhez?

8. csedits (válaszként erre: 1. - Lollita)
2008. márc. 26. 08:34

Szia Lollita!

Én is hasonló cipőben jártam mint te. Én már 38 éves vagyok, de 10 évvel ezelőtt kezdődtek a problémák a hajammal. Fokozatosan egyre kopaszabb lettem. Mindent végigjártam, ahogyan te is. A mandulámat is kivetettem 31 éves koromban. Minden leletem rendben volt. Nőgyógyászatilag nem találtak semmit. A fogaimra 200 ezret költöttem. A hajhullásom viszont nem akart elmúlni. Én is szedtem a Diana 35-öt, de az az érdekes a dologban, hogy nekem a nőgyógyászom pont a hajhullásomra írta fel, és azt mondta, hogy ettől majd elmúlik.

Nagyon el voltam keseredve, amikor nem múlt, csak egyre jobban hullott. Abbahagytam a Dianét egy fél év múlva. Kentem mindent a fejemre, amiről azt hallottam, hogy jó.

Mikor már semmi nem használt, akkor lemondtam a hajamról... Eltelt egy-két év, és már alig volt hajam. Be lehetett látni a fejbőrömhöz. Akkor azt mondtam, hogy adok egy utolsó esélyt magamnak. Elmentem egy hajgyógyászhoz, aki megvizsgált egy 300 szoros nagyítású kamerával. Adott egy pakolást és egy csomag tonik ampullát. Azt mondta, hogy rendbehozzuk először a fejbőrömet, mert addig amíg nincs olyan állapotban, hogy be tudjanak szívódni a hajtápláló szerek, addig nincs értelme semmit rákenni. Emellett elkezdtem szedni vasat és multivitamint is. Egy hónappal később szinte nullára csökkent a hajhullásom. 3 hónappal később minden ismerősöm megrökönyödött, hogy mennyivel dúsabb a hajam. Az 5. hónapban már nem lehetett belátni a fejbőrömhöz sem. Ezek valami olasz szerek. Tehát vannak olyan kencék, amik segítenek...

Ne add fel!

csedits

2008. márc. 14. 15:48

Sziasztok!


Ha lenne valakinek feleslegessé vált diane 35 receptje, vagy gyógyszere:

v-durci@hotmail.com

előre is köszi

6. zselé (válaszként erre: 3. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 16. 16:50

Szia AKIDNA!

Miután én már kb.3éve szedtem és semmi problémám nem volt tőle a barátnőm is elkezdte szedni. Ő kb.másfél évig szedte, aztán leállt. Azóta kb.másfél év telt el és most szeretne kisbabát. A nőgyógyászati leletei rendben vannak, belevághat. Szóval egy szó, mint száz, ha mértélketesek vagyunk, azaz nem szedjük túl sokáig, mint pl.én akkor szerintem nem lesz gond! Sőt! A családban 2 rokonom is szedte egy-egy évig és egészséges gyerekeik vannak. Szóval szedjétek, de egy évnél ne tovább, mert úgy jártok mint én!!

2008. febr. 15. 23:21

Szió


Van erről a gyógyszerről egy fórum, olvass bele ha gondolod---:


"Fórum - Diane35 hatása"

4. Lollita (válaszként erre: 3. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 15. 23:09

Szia!

Igen tudom,hogy 1 évig lehet szedni. De nekem az orvosom azt mondta, hogy szedjem nyugodtan, sőt ő ajánlotta. Te tudod, hogy mit csinálsz. Mindenkinél másként jelentkezik a mellékhatása. Az egyik barátnőm 2 évig nem tudott teherbe esni a diane után. Ja és az amerikai plasztikai sebész azt mondta, lehet, hogy évek multán jön elő a mellékhatása. Mindegy mennyi ideig szeded.

2008. febr. 15. 22:31
Szia Lolita!Tudtal rola hogy a Dianet max 1 evig lehet csak szedni folyamatosan,es azutan valtani kell?En is azt szedem,bar en nem fogamzasgatlasra de eddig szuper!A hajam hullott mielott kezdtem szedni,most egy szal sem hullik ki.Nekem meg kb2-3 honapig kell szedni a hatasa miatt,hat remelem nem fog galibat okozni a szervezetemben.
2. zselé (válaszként erre: 1. - Lollita)
2008. febr. 15. 22:12
Jó hogy leírtad ezt, habár én is írtam már hasomlót. Én 7 évig szedtem a dianét és amíg szedtem csak jó tapasztalataim voltak vele kapcsolatban. Aztán augusztusban abba hagytam. Mielőtt elkezdtem szedni is hullott a hajam rendesen. Szedése közben mérsékelten, de amióta abbahagytam....Hát..tényleg annyi hajam volt mint Tina Turnernek és tényleg annyi van most , mint Kojak-nek. Én még "reménykedem", hogy egy rossz fog okozza a hajhullásom, habár sok minden utal arra, hogy hormonális! Amióta abbahagytam az arcom újra tiszta pattanás és ami még idegesítőbb a totál ritka hajamnál is az az, hogy a mellkasom is tök kiütéses. Most még garbóval el tudom takarni, de később... Szóval nem nyugtatott meg amit írtál, mert tényleg annyi hajam van mint egy 80éves mamókának, pedig nagyon dús, göndör hajam volt:(:(
2008. febr. 15. 20:57

Sziasztok!


Azért nyitom ezt a fórumot, hogy, talán meg tudok menteni a történetemmel pár embert a hajhullástól, és a szenvedéstől.

Én egy 28 éves nő vagyok, 2 éve csomókba elkezdett hullani a hajam egyiknapról a másikra.

Előtte a diane-35 nevű fogamzásgátlót szedtem három évig , azt hittem attól hullik a hajam, és abba hagytam. De ez nem segített, teljes kivizsgáláson estem át. Nőgyógyász, bőrgyógyász, belgyógyász, endokrinológus, gasztroenterológus, fogorvos, hajgyógyász. Két évig csak az orvosokat jártam a mandulámat is kivették, vért 15 alkalommal vettek,de minden leletem negatív volt. Több százezer forintott költöttem hajkencékre és vitaminokra, de semmi eredménye. A hajam meg már teljesen leritkult, de úgy hogy a fejbőröm kilátszik

A lényeg az minden orvos azt mondta, hogy a diane-35-től nem lehet a hajhullásom. Pedig a barátnőm is szedte ezt és neki is hullott a haja igaz nem annyira, mint az enyém.

Fórumokon utána néztem nagyon sok hasonló lánnyal, találkoztam, aki Dianát szedet és leritkult a haja. 4 hónapja elkezdtem az yadine fogamzásgátlót szedni egy bőrgyógyász, ajánlotta, és ettől egy kicsit mérséklődött a hullás.

De még mindig hullt, elmentem egy amerikai plasztikai sebészhez, aki hajátültetéseket végez és a haj a szakterülete. Kiderült jól gondoltam a diane-35 okozta, egyből megmondta a doki. Azt mondta ez a hajhullás, ami nálam lezajlott 70-80 éves koromba jött volna elő nálam csak a gyógyszer, előre hozta. Nem lehet tenni semmit. Már sok ilyen emberrel találkozott, mint én, telogen effluvium a neve a hajhullásomnak. Csak az idő tudja meg gyógyítani a szervezetemet, azt mondta, ne szedjek semmije fogamzásgátlót, és akkor még esetleg van remény, hogy visszanő a hajam, de nem biztos. Ja és semmilyen hajkencét ne vegyek nem ér semmit az egész csak üzlet. Azt mondta már több hajam nem fog kihullni. Képzeljétek igaza lett, abba hagytam az yadine fogamzásgátlót, és az óta nem hullik a hajam. Szóval ő azt mondta a diane-35-öt senki, ne szedje, ameik orvos ilyet ír fel azt ott kell hagyni.

Én azt tudom leírni, hogy ez a gyógyszer megkeserítette az életemet 28 évesen depressziós lettem. 2 éve még nagyon dús hajam volt a háromnegyede kihullott a dianétol, az orvosom mikor felírta ezt a mérget nem mondta, hogy ez lesz, ha tudom a mellékhatásait biztos, nem szedem be és még ma is dús sörényem, lenne, és boldog lennék.

Ne szedjétek a diane-35-öt, bármilyen problémára is írják fel!

Aki még nem szedte ezt a gyógyszert, meggondolhatja mit választ, remélem segítettem.

Ha valakinek visszanőtt a haja ezután a gyógyszer után kérem, írja meg.

Hasonló sorstársak írásait várom, ha tudok, segítek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook