Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dianatal gél tapasztalatok fórum

Dianatal gél tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
11. d51bb6095b (válaszként erre: 12. - Moribana)
2011. okt. 6. 10:13
Megvettük, remélem minden rendben lesz.
10. d51bb6095b (válaszként erre: 9. - Moribana)
2011. okt. 5. 12:29
Érzéstelenítés alatt az EDA-ra gondolsz?
2011. okt. 5. 11:47
Sziasztok! Mivel betöltöttem a 41.-ik hetet ezért az orvosommal úgy döntöttünk, hogy nem várunk tovább és beindítja a szülést. Sajnos nagyon lassan reagált a szervezetem az oxitocinra úgyhogy kb 3 órába és egy burokrepesztésbe került mire igazi fájásaim lettek. A doktornő minden vizsgálat során adagolta a gélt és amikor igazán beindultak a a fájások akkor már elég gyorsan tágult a méhszájam is. A tolófájások kezdetétől sajnos a baba szívhangja visszaesett, a doktornő még felkente az utolsó gélt, de szólt ha a baba szívhangja lejjebb esik akkor nem lesz gátvédelem( attól féltek, hogy a nyakán van a köldökzsinór). Kb 5 nyomásra kint volt a babám úgy csusszant ki mintegy halacska, fantasztikus volt. Sikerült a gátvédelem mindenféle belső és külső sérülés nélkül. Azt bánom, hogy nem kértem érzéstelenítést, de utólag visszagondolva az is csak kockázat lett volna és azért anélkül is végig lehetett csinálni. Összességében én azt mondom, hogy ha az ember megengedheti magának akkor érdemes rászánni ezt az összeget, hisz annyi vacakra kidobjuk a pénzt, és az ember lánya ugyebár nem szül minden nap. 5 nappal vagyok a szülés után és a derekamat leszámítva semmim se fáj. Ha van kérdés szívesen válaszolok.
2011. okt. 4. 12:50
Sziasztok! Van egy bontatlan, fel nem használt Dianatal gélem. (Boltban 30 ezer, én 25 ezerért odaadom). Elérhetőség itt a Hoxa-n, vagy marczisdori@gmail. com
2011. szept. 23. 12:01

Sziasztok!


Dianatal gélt keresek, akár egy tubust is, ha épp valakinek maradt! Címem: kondorb@msn.com


Köszi :)

6. d51bb6095b (válaszként erre: 5. - Moribana)
2011. szept. 16. 09:12
Rendben, várom a tapasztalatod! Könnyű szülést kívánok neked.
5. Moribana (válaszként erre: 1. - D51bb6095b)
2011. szept. 15. 14:04

Szia!

Én megvettem a gélt 23.-ára vagyok kiírva. mindenképp meg fogom osztani a tapasztalataimat. Egyébként a második babámat várom , az első szülésem nagyon jól ment, gátvédelemben egyetlen varrat nélkül. Akkor csak a málnalevélteát ittam és homeos bogyókat szedtem vajúdás alatt. Most valószínű most nagyobb lesz a babám, úgyhogy ezek mellé most a géltis be szeretném vetni.Nekem nagyon dicsérte az orvosom , ugyan eddig még csak egyszer használta. Én leszek a második géles kismamája.

2011. szept. 13. 15:46

Én nagyon bánom, hogy hagyott a szülésznőm lebeszélni róla - pénzkidobás.


Én nagyon könnyen tágultam, csak a szülőcsatorna, a gátam volt szűk, kötött, és nem voltak fájásaim, így a kitolás nagyon elhúzódott - szerintem a gél könnyített volna rajta. Ha szülök még egyszer, akkor biztos be fogom szereni.

2011. szept. 13. 15:26

Sziasztok!

3 hónapja szültem, rettegtem nagyon... A gélről sokat olvastam, mondván mindent bevetek, csak könnyű leygen. Arra jutottam, hogy hiába a síkosítás, ha a méhszájad kemény és nem tudsz tágulni. Szóval szerintem pénzrablás, mert ugyebár elég húzós az ára.

2011. szept. 13. 15:15
Ez engem is érdekelne! :)
2011. szept. 13. 15:12
Várom mindenki tapasztalatát a Dianatal gélről pro/kontra!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook