Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dezodor házilag vegyszermentesen fórum

Dezodor házilag vegyszermentesen (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dezodor házilag vegyszermentesen

13. Kék Hortenzia (válaszként erre: 10. - 300c83c7b2)
2020. jún. 16. 16:54
Shea vaj és szódabikarbóna keverékéből házilag is készíthetsz krémet! Én ezt használom. Fürdés után vékonyan bedörzsölöm....
12. 0c4eeadbce (válaszként erre: 11. - 0c4eeadbce)
2018. okt. 21. 23:28
Jav. Teafaolajat
2018. okt. 21. 23:27
Olivia krèmdezodorok termèszetesek. Otthoni kutyulmányból a kókuszolaj+pár cseepp teafaolaj keverèk jött be legjobban. Szobahőn olvadt egy evőkanálnyi kókuszolajba tettem nèhány csepp tafsolajat, majd kis poharat kibèleltem nejlonnal ès beleöntöttem. Hűtőben stift állagúra dermed, ott is tsrtottam a zacskóban, hadználatkor kivettem , kentem , majd visszatettem.
2018. okt. 2. 05:42

A "Fabula szappan" gyárt olyan dezodort, amiben csak organikus shea vaj és szódabikarbóna van. Én nagyon szagosodom hónaljban, folt sosincs, de a szagom erős tud lenni. Ez a dezodor nagyon jó. Pici fém tégelyben van, elég egy kicsit felkenni. Van illatmentes (Én azt használom), és azt hiszem levendulás is. Szegeden készítik, nekem hozza a lányom, de lehet rendelni.

[link]

9. Amaunet (válaszként erre: 8. - Tavirózsa)
2018. okt. 2. 01:39

[link]


Első találat a keresőben.

8. Tavirózsa (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2018. okt. 2. 00:54
A keresőbe beírtam az ajánlott oldalt de nem találtam meg... :(
2018. okt. 2. 00:51
Aki szeret, az pacsmagolhat otthon, nyugodtan.. :) És azért a másét is szemügyre lehet venni, és ha tetszik balami felhasználni :) mint ahogy teszed is...
2018. szept. 27. 11:43
Véleményem: marhaság pacsmagolni. Szappan, víz + adott esetben igényes, a személyhez, alkalomhoz illő parfüm.
2018. szept. 27. 11:28
Köszi, megnézem az ajánlott oldalt is.
2018. szept. 25. 22:14
Én is próbáltam már sokféle mentes dolgot.... Az az igazság, hogy ha stressz van napközben akkor kell a bolti, főleg hogy emberek között vagyok, és meg kell jelenni.
2018. szept. 23. 21:48

5 ml rózsaolaj kiskereskedelmi ára 40-45.000 ft beszerzési helytől függően. 1 ml. 15 csepp. Biztosan rózsaolajat használtál? ;)


Egyébként ha ránzel a Lukrécia kencéi oldalra, ott rengeteg ötletet találsz. Én is méregmentes kozmetiumokat hasznáok, de dezodorban még nem találtam meg a megfelelőt, egyelőre marad a Rexona :S

2018. szept. 23. 16:59
A bentonitban van van alumínium is. Akkor miért is jó otthon pacsmagolni?
2018. szept. 23. 09:35
10 hónapja kezdtem el a vegyi anyagokat szisztematikusan kiiktatni az életemből, keresni a lehetőségeket, hogy őket valamilyen természetes anyaggal, alternatív megoldással helyettesítsem. Tudtam, hogy ez nem lesz könnyű és tudtam, hogy lesznek olyan dolgok, amik különösen nagy kihívást jelentenek majd. Az egyik ilyen a dezodor.

Ugrás a teljes írásra: Dezodor házilag vegyszermentesen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook