Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Depressziós a párom? fórum

Depressziós a párom? (beszélgetős fórum)

2015. szept. 10. 00:43

Kedves fórum indító, őszintén leírom, amit a leírtak alapján gondolok.

Ha nem haragszol, ez biztos nem depresszió.

Biztos, hogy újdonság voltál az életében, mint nő, mikor megismerkedtetek és azért volt sexuálisan feldobódva. Ez a legtermészetesebb dolog.

Mivel nem régen vagytok együtt, hagyd, hogy kialakuljon a mindennapi ritmusotok minden tekintetben.

2015. szept. 4. 18:57

És hány éves a párod?

Lehet elég már neki kéthetente egyszer és abba fáradt ki, hogy hónapokig napi program volt?

22. anya4005 (válaszként erre: 15. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 10:38

Attól még más...

Lehet,hogy van gyereke,de most kapott mellé még kettőt. A napi gondok megsokszorozódnak,és nem lehet könnyű 2 "lízingelt" gyerekkel összecsiszolódni!

Azért ezt a vonalat is megvizsgálnám kicsit! Lehet,hogy csak nem mondja,hogy ilyen gondok nyomasztják,mert szeret és sem megbántani,sem elveszíteni nem akar...

A fáradtság szerintem egy kapcsolatban (főleg az elején) nem így nyilvánul meg! Kevés ember dolgozik annyit,mint az én párom,de még így 6 év után is,hulla fáradtan is,minden nap megszeretgetne!

21. Gliese (válaszként erre: 19. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 10:37
Nem hiszem hogy az a baj, hogy nem kíván téged. Szerintem munkahelyi gondok nyomasszák.
20. liliomszál33 (válaszként erre: 18. - Gliese)
2015. szept. 4. 10:35
Már említette hogy szeretné de egyenlőre nincs alkalmunk rá.
2015. szept. 4. 10:34
Esténként gyakran feszült persze nem velem szemben inkább forgolódik,fetreng.azt mondja beteg,de nem fáj semmije.
18. Gliese (válaszként erre: 17. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 10:33
Szerintem valahogy akkor is ki kéne próbálni, hogy ha nem fáradt akkor hogy áll hozzá. Ha elmennétek nyaralni egy hétre - hétvégére?
2015. szept. 4. 10:30
Félreértés nem essék megértő vagyok nagyon is.Kizárólag attól félek hogy már nem vonzódik hozzám bár tudom hogy szeret...de a vágy nem azonos a szeretettel főleg egy férfinál nem.Mellette állok támogatom mindenben,de a nőiességem picit sérül emiatt úgy érzem.
2015. szept. 4. 10:30
akkor meg lehet egyszerűen nem olyan nagy a szexuális étvágya, az elején sokkal intenzívebbek az impulzusok amúgy is.jó ez még mindig az eleje, de ha már együtt is éltek, felgyorsulnak a dolgok, kicsit a megszokás rabja lesz az ember így vagy úgy.Ha meg Te többre vágysz , meg kell beszélni , hogy hogyan lenne mindkettőtöknek jó. Ha depressziós lenne az kihatással lenne sok minden másra is. A fáradtság nem ezt jelenti.
15. liliomszál33 (válaszként erre: 14. - Anya4005)
2015. szept. 4. 10:25
A gyermekeim nagyok és neki is van gyermeke ilyen probléma nincs.
14. anya4005 (válaszként erre: 11. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 10:23
A gyerekeid veled vannak? Csak,mert arra gondoltam,hogy ha az első időkben,míg "randiztatok",minden rendben volt,és mostanában költöztetek össze,akkor neki egy nagyon új helyzet lenne,hogy 2 gyerek is van mellette. Ebben ugyanis el lehet fáradni,főleg,ha valaki nincs hozzá szokva.
2015. szept. 4. 10:22
én ugyanannyit dolgozom...sőt esténként otthon is van teendőm
12. Gliese (válaszként erre: 11. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 10:20
Akkor nem csoda ha fáradt.
2015. szept. 4. 10:17
Sajnos mindketten dolgozunk este érünk haza.és általában szombaton is.
10. 2f7e180b49 (válaszként erre: 8. - Gliese)
2015. szept. 4. 10:03
támogatom ! Mi is a hétvégéket használjuk ki! És még annyi, hogy mondjuk ha hazajön munka után akkor próbálj kezdeményezni ne hagyd estére mikor már elnyomja az álom.
9. anya4005 (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 10:01
Mióta éltek együtt?
8. Gliese (válaszként erre: 7. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 09:58
És ha kipróbálnád, hogy nem este kezdeményezel szexet, hanem mondjuk szombat délelőtt? Hogy megtudd, a szexel van-e baja, vagy tényleg fáradt.
7. liliomszál33 (válaszként erre: 4. - Vacsa)
2015. szept. 4. 09:51
alig várja hogy mellettem legyen,rajtam kívül nem érdekli semmi és senki,mindig engem helyez előtérbe,aggódik értem ha nem tudja éppen hol vagyok...kéz a kézben járunk,nyilvános helyeken is állandóan ölel puszilgat .Vett nekem egy autót hogy könnyebb legyen nekem,pedig ennyi pénze volt csupán nincs eleresztve anyagilag...ha fáradt átölel és némán ölelget érzem hogy bántja a dolog
6. 2f7e180b49 (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 09:34
hmm az Én párom is hasonló :) Ő amúgy is nagyon lelkis pali, sokat beszéltünk is a gondjairól, lényegében "semmi extra" csak a szokásos élet szagú dolgok. csak a munka , a rohanás, nem jut egyről a kettőre, besokkalt..volt kb 2 szer dilidokinál is, mert emésztette magát és a stressznek testi tünetei is lettek szív fájdalom ,pánik, ember undor, tömeg iszony. A doki két alkalom után elküldte, hogy nincs neki semmi baja magát kell helyretennie, ezek olyan problémák amivel minden ember küzd, csak valaki így valaki úgy kezeli. Ő is elalszik már 8-kor fél 8 kor 9-kor mikor hogy.A szexel is ugyanaz a helyzet mint ahogy te leírtad, magamban kerestem a hibát Én is, hogy már biztos nem kíván stbstb...de ne aggódj ha mindent megtesz érted és bizonyít ahogy az én párom is igyekszik akkor semmi baj nincs. csak kimerült és tényleg fáradt, meg kell tudni Őket érteni.
2015. szept. 4. 09:27

Nasonló cipőben járok amúgy én is. Egyszerűen nem tudom kimozdítani. Mert semmihez nincs kedve, meg energiája. Pedig szerintem jót tenne, ha valami kis programokat ki tudnánk találni közösen. Engem legalábbis kikapcsolna.

Én ha fáradt is vagyok, akár meló, akár valami más, mindig jobb kedvem lesz ha végre találkozunk. Rajta is látom, hogy örül, meg bújik, meg minden, csak csinálni ne kelljen semmit. Fekszünk, tv-t nézünk, videokat, netezgetünk, stb.

Úgyhogy átérzem a problémád..

4. vacsa (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2015. szept. 4. 09:07

Te tudod mennyire leterhelt. De szerintem fél éves kapcsolatban ez több mint fura.

Az élet sajnos olyan, hogy mindig van vmi gond, baj, probléma... Éppen ezért az ember a társával lazít, vele oldja a stressz, vele együtt lesz túl a nehezebb időszakokon. Összebújással, humorral...

Ha ez nem működik már most sem, akkor lehet hogy nem is fog.


Erről mesélnél bővebben? " bizonyítja hogy nagyon szeret nagyon ragaszkodik hozzám és látom rajta nagyon bántja hogy ez van."

2015. szept. 4. 08:33
Lassan hóhapok telnek el így....de én lennék a legboldogabb ha valóban csak fáradt.
2015. szept. 4. 08:22
Talán tényleg fáradt.
2015. szept. 4. 08:17
Fél éve vagyunk csupán együtt eleinte minden rendben volt a párom imádott a szex rengeteg és jó volt.Majd rövid idő után egyre ritkultak az alkalmak azt vettem észre egyre fáradtabb már este 8 kor nem tud ébren maradni ha kezdeményezek visszautasít mert nagyon fáradt.Viszont a mindennapi életben bizonyítja hogy nagyon szeret nagyon ragaszkodik hozzám és látom rajta nagyon bántja hogy ez van.Azt mondta helyre hozom az életünket.esténként néha szenved vergődik nem találja a helyét attól is félek nem e szervi baja van.Teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek már magamban keresem a hibát hogy talán én nem vagyok elég jó neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook