Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Démász és Dégáz számlákat hogy érdemes fizetni, hogy ne legyen késedelmi díj felszámolva? fórum

Démász és Dégáz számlákat hogy érdemes fizetni, hogy ne legyen késedelmi díj felszámolva? (tudásbázis kérdés)

1 2
5. hamyka (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. márc. 15. 01:03

de nem kaptam villanycsekket még, és furálom mert hó végén megszoktam kapni a következőt, vagy pedig azután kapom meg ahogy beadtam az akkori havit, gondolom mindenki másképp csinálja


és még valami :


hogy adjam be ha összevissza kapom a pénzeket ??


azt nem tudom hogy ha mondjuk lenne folyószámlám hogy ebben az esetben mikor kapnám a lovékat, illetve azzal tisztában vagyok hogy kezelési költséget számolnak fel, azt viszont nem tudom hogy utalásonként mennyit vonnak le, ezt megtudod-e nekem mondani ??

2013. márc. 15. 01:00

másik kérdésem :


pontosan hogy van a démásznál ez a RELAX Számlavédelem ?? tudja valaki ?

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. márc. 15. 00:49

Csupán azért??

Ha később fizetsz, miért csodálkozol, hogy késedelmi díjat számláznak?

2. hamyka (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. márc. 15. 00:48
ez az első alkalom hogy nem kaptam még villanycsekket
2013. márc. 15. 00:47

Sziasztok!!


engem az érdekelne hogy kaptatok-e villany csekket? én még nem kaptam érdekes módon....


Ja és még az a bajom a villany-gáz szolgáltatóval hogy késedelmi díjat kérnek csupán azért mert késöbb fizetek.... szerintem ez röhely, villanyosok úgy intézik hogy ráirják a csekkre, gázosok pedig úgy hogy be kell menni érte érdekesek

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook