Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Délután óta nagyon szúr a bal hónaljamba! Mi okozhat ilyet? Többször is volt már ilyen, de ma nagyon sokszor! fórum

Délután óta nagyon szúr a bal hónaljamba! Mi okozhat ilyet? Többször is volt már ilyen, de ma nagyon sokszor! (tudásbázis kérdés)


9. eb3745168d (válaszként erre: 7. - 3a35a2b906)
2008. nov. 14. 11:43
Bocsi, de egyáltalán nem vagyok hipohonder, lehet hogy te az vagy. Ahogy többen is írták, másnak is vannak ilyen panaszai, nem én vagyok az egyedüli,de köszi a sok "jó" tanácsot, ha nem tudsz értelmeset írni inkább ne is írj semmit az a biztos!
2008. nov. 13. 19:20
Emlékszem,anyukámnak volt egyszer ilyen,és kiderült,hogy bordaközi ideggyulladás okozta
2008. nov. 13. 19:18
lehet hipohonder vagy. vagy egyik mirigyed be van gyulladva. görcsöl valami izom amit meghajtottál vagy meg szoktál hajtani, tele vagy méreganyagokkal vagy jön ki a hülyeség:D
2008. nov. 13. 19:16
Fogalmam sincs igazából mitől lehet! :(( És nekem sem múlik! Próbáltam neten rákeresni, de ott sem találtam semmit! :(
2008. nov. 12. 14:41
Az nem lehet, hogy ide sugárzik ki egy máshonnan eredő fájdalom? PL: hát, váll, stb
2008. nov. 12. 13:04
Nekem is már pár napja fájdogált a bal hónaljam, aztán próbáltam nyomogatni, hogy mi lehet ott. Addig nyomogattam, tapogattam, hogy már attól fájt. Nehéz napok előtt szokott, de most már utána vagyok és én sem értem miért van.
2008. nov. 11. 21:01

Nekem is szokott, sajnos nem tudom miért. A bal felkar közepében érzem a hónalj alatt.

Esetleg lehet az izzadásgátló dezodortól is talán.

2008. nov. 11. 20:47
Begyulladt szőrtüsző? (amit kívülről ugye nem mindig látni)
2008. nov. 11. 19:19
Délután óta nagyon szúr a bal hónaljamba! Mi okozhat ilyet? Többször is volt már ilyen, de ma nagyon sokszor!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook