Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dél-Spanyolország, Angalúzia, munkavállalás stb! Segítséget szeretnék! fórum

Dél-Spanyolország, Angalúzia, munkavállalás stb! Segítséget szeretnék! (beszélgetős fórum)

1 2
8. b486c9cf7d (válaszként erre: 3. - Ami.)
2012. márc. 12. 16:25
A csod szelen tancol az orszag, ez egy aktualisan szukseges es jo lepes.
7. b486c9cf7d (válaszként erre: 6. - Enéh1)
2012. márc. 12. 16:19

Ez jo otlet.

En 3 evet eltem Madridban es ugy latom, meg mindig rossz ott a gazdasagi helyzet es nem mutat javulo tendenciat, az emberek se jo iranyba valtoznak ezaltal, de lehet szerencsetek.

Az a furcsa, hogy egyre tobb spanyol jon Angliaba, mert ott nincs lehetoseguk megelni.

6. Enéh1 (válaszként erre: 5. - Ami.)
2012. márc. 12. 16:14
értem! most próbálom felvenni az ismeretséget magyarokkal akik kint élnek, hátha tudnak valamit mondani! De amúgy most azt olvastam, hogy EU tagok simán elhelyezkedhetnek munkailag!
5. Ami.
2012. márc. 12. 16:06
Nem tudom...érdeklődj még,nekem jelenleg ezek az infóim,ezért nem tudnak ismerőseim kimenni idénymunkára.
4. Enéh1 (válaszként erre: 3. - Ami.)
2012. márc. 12. 15:55

Szia!


Az remek...már lassan mindenhol ez lesz? de azért egy próbát megér szted?

3. Ami.
2012. márc. 12. 15:51

Szia!

Most volt kormányváltás,és kötelezik a munkaadókat h helyieket alkalmazzanak külföldiekkel szemben,hiába őket olcsóbban tudnának.Ugyh most elég gázos a helyzet..ahogy egész Európa kezd az lenni.

2012. márc. 12. 15:46
Milyen nehéz szobát találni, mint albérlet...ilyenek érdekelnének, köszönöm a segítséget!
2012. márc. 12. 15:36

Sziasztok!


Azután érdeklődnék, hogy szerintetek mennyi pénzzel érdemes elindulni, ha ott szeretnénk munkát vállalni? Van esetleg a fórumon olyan illető aki kint él vagy kint élt?

Vendéglátósok vagyunk amúgy!

Köszönöm előre is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook