Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debrecen a vasútállomástól hogyan, mivel jutok el legegyszerűbben az élmémyfürdőig? fórum

Debrecen a vasútállomástól hogyan, mivel jutok el legegyszerűbben az élmémyfürdőig? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 4. 17:32
A legjobb, legmenőbb, és mondjuk nem olcsó: Calico Jack Pub, a Bem téren. Én többször voltam már ott.
2013. ápr. 4. 17:15
a belga éttermet én is jó szívvel ajánlom, nem egyszer ettünk már ott nagyon finomat!
2013. ápr. 4. 17:12
Szia! Az élményfürdő mellett van a Régi Vigadó, vele szemben pedig a Krúdy étterem . Kb egy árban vannak, de minden normális étterem ilyen árakon van a városban. Belvárosban a színházzal szemben a Csokonai éttermet és a Piac utcán a Belgát ajánlanám, az utóbbi kettőben szerintem jobb a kaja, bár ez ízlés dolga. Mindegyiknek van honlapja!
2013. ápr. 4. 16:50
Én szeretem a Calico-t( a villamosból láthatod a Bem tér megálló után, egy hajó formájú ház), jó a Hotel Obester Jonh Bull Pubja, ezt is láthatod a villamosból, az élményfürdőnél pedig az Óvigadó.
2013. ápr. 4. 16:49

Szia!

Az állomástól legegyszerűbben a villamossal jutsz el az élményfürdőig. Az ára ugyanannyi a busznak, a villamosnak meg a trolinak is. Elővételben 300 Ft, a vezetőnél 400 Ft. A villamos indulási pontnál van jegypénztár is éppen.

2013. ápr. 4. 16:48

Villamossal, az ott tesz le előtte. Egyelőre csak egy villamos jár Debrecenben, úgyhogy fel kell szállnod rögtön az állomásnál arra az egyre, és leszállni ott.

Étterem sok van, igazából egyforma áron működnek.

2013. ápr. 4. 16:19

Sziasztok! Két kérdésem lenne. Debrecen vasútállomástól hogyan,mivel jutok el legegyszerűbben az élmémyfürdőig? Most mennék először :) Villamos vagy busz megy arra? Melyik az olcsóbb a városban?

A másik kérdésem,hogy az élményfürdő környékén esetleg a vasútállomás környékén tudnátok ajánlani valamilyen jó éttermet,esetleg pizzériát,ami nem túl drága,de mégis finom az étel? Köszönöm a segítséget!

2013. ápr. 4. 16:19
Segítenétek? Debrecen étterem és tömegközlekedés!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook