Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cybex I go hordozóról kinek mi a tapasztalata? fórum

Cybex I go hordozóról kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


10. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 8. - Szabobabo)
2011. szept. 12. 11:57
hidd el nem nehéz nekem még csak 10 kilós a lányom de adtam már kölcsön 17 kilós gyerek anyukájának is háton meg sem érezni pedig én onbuban hordom ami jobban terhel vállra és mégis kényelmes nagyon.
2011. szept. 12. 07:45
Köszi mindenkinek a válaszokat! Lebeszéltetek róla :)) Megnézzük a Björn Borgot, meg a Mei tai-t is, h. melyik tetszik jobban.
8. szabobabo (válaszként erre: 7. - 5befd1ebc8)
2011. szept. 11. 21:51

Igen, ezek a kendők tényleg nagyon jók, és számtalan előnyük is van. Dr Büki Andrea-ölelj át című könyvében szépen leírja, h miért jó ez a babáknak.

Én nem alkalmaztam sem a hordozást (de ezt így utólag tudom hamar fel is adtam...volt egy kendőm, de béna voltam magamra tekerni, legalább otthon)

utólag találtam rá a mei tai-ra- de ekkor már az én lányom 8kg-os volt, és nem akartam már ekkora súllyal állandóan cipelni:(

7. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 5. - 2a4f521b34)
2011. szept. 11. 18:46
a babának és a szülőnek sem kényelmes sőt káros többféle szempontból nem mennék most bele,tapasztalatból beszélek....nagyon jó árban lehet venni a fentebb már irt kötős hordozót a mei tait vagy a csatos hordozókat aki nem szeret vesződni a kötéssel ,bár nem nehéz sem egy kendő,hamar bele lehet jönni sem egy mei tai felvétele és nagyon kényelmes nagyobb súlyú babáknál is.
2011. szept. 11. 18:30

Én is ilyet vettem...vagy 2x-3x használtam, a postáig (kb 10 perc) majd leszakadt a vállam, annyira kényelmetlen. Beletenni is nehéz volt (télen) a gyereket, teljesen lefőttem, mire megvolt...én nem ajánlom!!!Nagyon nem!!!


Viszont én is hamar túladtam rajta,és helyette kaptam kölcsönbe egy Björn borg -ot, na az kényelmes! Felvenni is egyszerűbb volt, és azt még a párom is felcsatolta!!!!


A kendő nekem nem volt a stílusom, én elképzelni sem tudtam volna magamon, viszont van a mei tai kendő-kenguru, az nagyon megtetszett. Ha most kellene, tuti azt vennék!!!

5. 2a4f521b34 (válaszként erre: 4. - 5befd1ebc8)
2011. szept. 11. 18:20
miért nem tennéd kenguruba?
2011. szept. 11. 17:52
van még nagyon sok féle csatos hordozó ha kötőset nem akartok köztük több magyar gyártmányú,könnyű beállitani és hátihordozáshoz is tökéletesek,különböző árfekvésben...amit irtatok arról nincs tapasztalatom,de kenguruba nem tenném a gyerekemet...
3. Ancsa 37 (válaszként erre: 2. - Ancsa 37)
2011. szept. 11. 17:46
Mármint a hátamra egyedül nem tudtam a gyereket feltenni (mert állítólag így is működne a Cybex)
2. Ancsa 37 (válaszként erre: 1. - 2a4f521b34)
2011. szept. 11. 17:41

Nekem Cybex 2 volt, de nem jött be, el is adtam. A hátam nem bírta, hogy elöl hurcoljam, viszont a hátamra egyedül nem tudtam feltenni.


Valahogy bénán van megcsinálva a háta, nem illeszkedett kényelmesen, húzta-szorította...


Később egy barátnőmnél a Björn Borg hordozót is kipróbáltam, na az tényleg nagyon profi (igaz húzós az ára) de a Cybexhez képest szuperkényelmes volt.

2011. szept. 11. 17:36

Sziasztok!

szemezgetünk a Cybex I go kenguru hordozóval (nem a kendő!), kíváncsi lennék, hogy aki használja vagy ismerőse használja mik a tapasztalatok? Kényelmes? Tényleg bírja a 15 kilós gyereket (mondjuk azt már én nem bírom :)) )? Minősége jó, bírja a strapát? Van egy hordozókendőm, de nekem túl macerás, meleg, nehéz beállítani h. ne legyen se túl feszes, se túl laza stb..

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook