Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csudaszép Valentin est? fórum

Csudaszép Valentin est? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csudaszép Valentin est?

1 2 3 4 5
18. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - 34cbb06680)
2011. febr. 19. 17:36

Szia!


Tedd fel magadnak a kérdést: szereted még? A másik lényeges kérdés: mindezek ellenére, érzed, hogy ő szeret?

Ha meg tudod neki bocsátani ezt a pillanatnyi figyelmetlenségét, vagy a mindennapok figyelmetlenségeit, akkor még semmi sincs veszve! Le kell ülni megbeszélni, akár egy veszekedés árán is :)

Van az úgy, hogy a mindennapok mókuskereke, a fáradtság, a férfiak időnkénti figyelmetlensége bunkóvá teszi őket (az én férjem is volt ilyen, pont most vagyunk a "kiritikus" 7. évben), de amíg nem csal meg és érzed, hogy szereted, valamint azt, hogy ő is szeret, addig minden okés!


A mi valentin napunk is úgy zajlott, hogy reggel, mikor felkeltünk, vártam, hogy mond valami kedveset, mert tudom, hogy szeret, de pont egy éjszakai műszak után volt, kómásan, alig látott ki a fejéből (persze ennek ellenére én vártam, még akkor is, ha már ismerem annyira, hogy tudjam, délután fog köszönteni ezen a jeles napon...) Így is lett, délután ünnepeltük meg Bálint napját.

Egyébként annyiban igaz az, hogy nem kell ahhoz Valentin Nap, hogy egy pár kimondja egymásnak, szeretlek. Mi sokszor mondjuk egymásnak. S mivel a 6 éves gyerkőcünk is ezt hallja tőlünk, ő is mondja nekünk, s ez nagyon jó...

Félreértés ne essék, mi is tudunk ám veszekedni! Én is tudok utána haragudni... s a férjem is tud érzéketlen lenni, de nem hagyom, hogy akaratlanul is olyan legyen, mint amilyen az apja. Lényeg a lényeg, ha egy pár szereti egymást, akkor felülkerekednek a nehézségeken és meg tudják beszélni a gondjaikat, nehogy a végén végleg elhidegüljenek egymástól!

17. 3aad3b800d (válaszként erre: 16. - Nadine81)
2011. febr. 19. 17:34
Egyetértek. Olyan ez, mint a karácsony, szülinap, stb... Kellenek a különleges napok, alkalmak, amikor elgondolkodunk, ünnepelünk. Ezt nem lehet 365 napon át csinálni, pont azért van szükség ezekre az emlékeztetőkre.
2011. febr. 19. 17:30
Szerintem ha nem lennének jeles napok,akkor laposodna el igazán a sok kapcsolat.Valószínű,hogy a valentin napot is ezért is érdemes valamennyire tartani.Igen,az túlzás ami a médiában megy róla,nemis erre gondolok,de ha egy idő után kiismered a párodat,s tudod hogy ő szereti az ilyen napokat és tudod hogy készülni fog MIATTAD,NEKED,akkor azért illik egy tábla csokit venni szerintem.Persze ha a haverja meghívja egy sörre,azt mindjárt vissza bírja hívni!!:S
2011. febr. 19. 17:30

Hihetetlen, hogy egyesek még a férjet védik...:(

Együttérzek teljesen, hasonló a helyzet nálunk, bár ennyire nem durva...

És ugye a gyerek, hát így nagyon nehéz lépni.

2011. febr. 19. 17:27
Akkor is!!!Alap dolog,ha én tudom 6év után,de legalábbis sejtem,hogy NEKEM készülnek,MIATTAM,az a minimum,hogy viszonzom bármi módon.Jó,ez lehet az ágybeli közeledés volt az....Miért,ez olyan,hogy megdícsérik valamidet,azt mondod köszi,ugye?Nem pedig modortalanul hátat fordítassz s tudomást sem veszel a dícséretről.
2011. febr. 19. 17:25

Én pont az ilyenek miatt beszéltem meg a párommal, hogy a valentin napot nem tartjuk! Nem ezen a napon kell kifejezni, hogy mennyire szeretjük a másikat, az egész már túl van reagálva!

Ettől függetlenül csináltam itthon egy gyertyafényes vacsorát, szépen felöltöztem és megleptem vele! Tudtam, hogy ő nem készült semmivel, de nem bánom, nekem elég volt az, hogy láttam rajta, hogy mennyire örült a művemnek! :-))

12. kisj (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. febr. 19. 17:24

Én egyetértek Veled.

A magam részéről felnőtt nő létemre se szeretem a cukormázas dolgokat.

11. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Kisj)
2011. febr. 19. 17:16
Mindent megtettem azért, hogy ne gondoljak erre a 14-ei "ünnepre"... Olyan nyálas... Ne várjuk el egy felnőtt férfitól, hogy bedőljön ennek a giccses, túlcsurgó napnak.
10. bomee
2011. febr. 19. 17:14

Akkor lenne ez a történet tényleg szomorú, ha a férjed nem ment volna oda hozzád és nem simogatott volna. De TE nem reagáltál. Meg kellett volna hogy erőszakoljon?

Szóval így egy kissé gyerekesnek tartom a viselkedésedet. a férfiak férfiak, nem pedig gondolatolvasók.

A másik dolog: nekem is van kedvenc férfiénekesem, hibbant dolog is lenne a féltékenység ilyesmire. Erről eszembe jutott az is, h édesapámnak is volt kedvenc énekesnője, néha még ugrattuk is vele anyával egyetemben. ez viccelődésre szuper jó okot adhat, de családi drámákra még brazil szappanoperákban is túl sok volna.

9. kisj
2011. febr. 19. 17:11

Nem kellene ennyire túlspirázni ezt a Valentin napot.

Pl én is mindig képtelen vagyok vezényszóra ünnepelni:)

2011. febr. 19. 17:06
Ez igaz,lehet én sem fordultam volna el,max.előbb kisírtam volna magam neki..de annak meg lehet valentin napi vita lett volna a vége,az sem jó.Oka volt rá,hogy nem készült ő arra a napra,az pedig a következőek:'.nem volt pénze,s bántotta is ez,ezért érzelmekkel se tudta mutatni 2.súlyos gondjaiba temetkezett,s kissebb gondja is nagyobb volt a valentin napnál 3.úgy is érezte,hogy semmit nem kell tennie/vennie,mert nem érez semmit.Az nem igaz,hogy sokat várt attól a naptól!!!Valamilyen szinten mindenki várt aznap valamit!!Még a kiskutyák is szerintem:)
7. sonysony (válaszként erre: 1. - 34cbb06680)
2011. febr. 19. 16:58

Szerintem Te túlságosan sokat vártál ettől a naptól! Nem ismerem a körülményeket ezért nehéz ítélni. Azt szokták mondani: hallgassuk meg a másik felet is.

Engem Valentin napon a feleségem várt a vonatnál -mert vidéken voltam - és vásárolni mentünk. Akartam venni virágot de lebeszélt róla. (Igaz kb. 1 hete kapott 3 szál rózsát csak úgy ... szeretetből) Egyszer mondtam neki, hogy a népi hagyomány szerint Bálint napon választanak a verebek párt maguknak. Azóta mi erről emlékezünk Bálint (Valentin) napon.

No visszatérve a Te rosszul sikerült napodra ...

Ha van köztetek még valami, akkor szerintem ezt az írásodat mutasd meg neki. Ezt gondolom elsőre abszolut elveted .... De gondold át! Magyarázd el, ha ő magától nem érezte, akkor is, neked ez fontos. Így az egész számomra úgy jön le, hogy neked a Valentin nap fontosabb mint a kapcsolatotok.

Ha másképp nem, hát nyomtasd ki. Modd hogy leírtad mert fel akartad tenni egy női beszélgetős portálra. Lehet, hogy 1-2 nap feszült lesz. Miért nem beszélgettek?

Este amikor elkezdett símogatni akkor nem lett volna szabad elfordulni ... Akár sírva, de meg kellett volna beszélni vele!!!! Hiszen Neked egy nagyon fontos dolog elmaradt. Tudja meg!!!! NE NEKÜNK MESÉLD EL! NEKI!

Azért köszönjük, hogy megosztottad.

2011. febr. 19. 16:42
Ismerős nagyon is.....
2011. febr. 19. 16:23
Sajnos ismerős. :(
4. nadine81 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. febr. 19. 16:22
Szerintem egy párkapcsolatban igenis fontosak a jeles napok,ez teszi színesebbé,fontosabbá a kapcsolatot,házasságot hosszú idők után is.Tudom,ne febr.14én jusson eszébe h szeret,ez nem arról szól!!Hanem ha egyszer karácsony,legyen karácsony,ha húsvét,húsvét....Tipikusan olyan pasik ezek,akik a gyereküket is semmibe fogják venni majd,akiket nem érdekel hogy ajándék legyen nekik a fa alatt vagy szülinapjukra vmit stb.!!
2011. febr. 19. 16:19
Szia.Elolvastam a cikket,hát részvétem.Nekem volt eddig egy 5 és egy 3 éves kapcsolatom,melyben az évek alatt a semmin kívül semmit nem kaptam.Még egy jó szót sem,tehát annyi sem,hogy"szeretlek,boldog valentint",SEMMI!!!Én persze mindig készültem,plüsst szivecskés bögrébe,mms szivecskés keretbe tett közös képünkkel,sms...de én???Oké,már megszoktam gyerekkoromban is,hogy az oviban+suliban ünnepekkor mikor névhúzás alapján volt az ajándékozás,hogy az én nevem mindig a szegény családból származó kisfiú vagy az enyhén fogyatékos húzta,s ott néztem,ahogy a többiek örülnek egymásnak,én meg???Szó szó,eddig én még semmit nem kaptam,pedig nincsenek elvárásaim,pénz se érdekel stb.Az idei valentinra viszont meg kellett érnem,hogy már én se tudtam ajándékozni,készülni,mert nem volt kinek.Ugyanis a 3éves kapcsolatomból ősszel ki lettem dobva egy másik nőért:S Paff.Ja,hozzáteszem,az előző,5éves is így ért véget.A környezetemben persze azt látom,hogy mindenkinek van párja,vacsora szimpla 7végén is,nemhogy valentinkor....Szóval,nem vagy egyedül,hidd el!Én az 5,meg a 3év után mikor már vártam volna az eljegyzési gyűrűt(persze nemis céloztam rá sose),a kidobást kaptam.Mai napra ott tartok,hogy már nemis akarok senkit.Inkább egyedül,mint csalódva és elhagyva!!!Ja,a tavalyi valentin ajándékot amit vettem az exemnek még mindig itt van nálam,ugyanis arra sem méltatta hogy kicsomagolja és hazavigye!!!Az előző évi szivecskés milkát pedig az unokaöccse befalta,neki 1 szem jutott mire hazaért!!!
2011. febr. 19. 16:16
Ezért nem szabad egy napra annyira koncentrálni...
2011. febr. 19. 16:08
6 év házasság után milyen is a Valentin nap?
Tanulságos és szánalmas, de mindenképp olvasmányos cikk. Bárhol úgy dönthetsz, hogy abbahagyod, de ha már erre a cikkre kattintottál, biztosan nem véletlen.

Ugrás a teljes írásra: Csudaszép Valentin est?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook