Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csomagolói munka Ausztriában nyelvtudás nélkül. Ez becsapás lehet? fórum

Csomagolói munka Ausztriában nyelvtudás nélkül. Ez becsapás lehet? (tudásbázis kérdés)

8. Enough (válaszként erre: 4. - Töprengő)
2016. aug. 16. 11:57
Ugyan nem ide illik, és nem is tudom hány éves vagy, de Ausztriában nem vagy öreg mint munkaerő.... ez csak Magyarországon divat. Ott dolgoznak rendesen nyugdíjig az emberek, és nem csak a fiatalokat keresik ha hirdetnek egy állást.
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Leslie1)
2016. aug. 14. 12:38

Nem feltétlenül, de nagyon kiszolgáltatod magad. A szállás és az étkezés sem ingyen van, ebből az összegből levonják, és valószínűleg egy tömegszállás lesz, ahol nem valószínű, hogy jól érzed magad.


Szerződést kivel, mikor kötsz, ki jelent be, milyen kondíciókkal?

2016. aug. 14. 12:14
Biztosan becsapás. Van Ausztriában elég munkanélküli, aki még a nyelvet is beszéli. A szállás, étkezés biztosítása a lehúzás része. Arra fognak kérni toled "eloleget".
5. syria (válaszként erre: 2. - Leslie1)
2016. aug. 14. 12:07
450.000 Ft-ért hanyatt homlok rohannék. Feltéve, hogy garantálják: nem kupiban kötök ki.
4. töprengő (válaszként erre: 3. - Klarisszima)
2016. aug. 14. 11:00

Ne adjanak el, nem árt annyira tudni az adott ország nyelvét...

Én se indulnék el, mert nem tudok, és " öreg is " vagyok nekik IS, mint munkaerő...

2016. aug. 14. 10:52
nem feltétlen átverés. Legalábbis, amíg tőled nem kérnek egy vasat sem. A dobozokkal meg nem kell beszélgetni. sok olyan meló van, ahol a munkaszervező intéz mindent, neked csak dolgozni kell. ahhoz meg nem kell nyelvtudás. nyilván, nem árt, hogy ne adjanak el. én tuti nem indulnék neki nulla nyelvtudással. az akárhogy is, de felelőtlenség.
2016. aug. 14. 10:43
[link] itt a link
2016. aug. 14. 10:42
Csomagolói munka Ausztriában nyelvtudás nélkül. Ez becsapás lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook