Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csipkés trikót hol lehet beszerezni? fórum

Csipkés trikót hol lehet beszerezni? (tudásbázis kérdés)


6. tomka1 (válaszként erre: 4. - Filona9)
2013. febr. 13. 17:45
Igen ott kezdtem a nézelődést de az eladók úgy néztek rám mintha ufó lennék :) nem értem hogy ez olyan nagy szám lenne, pedig szerintem sokkal szexibb egy csipkés top a ruha alatt mint egy normál trikó. nem értem miért nem lehet ilyeneket kapni. A csipkés pántos melltartóról már lemondtam mert még extrém fehérnemű boltban se lehet kapni. pedig sokkal szebb a csipkés pánt mint a sima, nem értem miért nem gyártanak olyanokat. Egy kettő van elvétve de azok inkább egyberuhák amit nem tudok betűrni a nadrágba és elég borsos áron is vannak. Érdekes hogy egy ilyen alap dolgot is hónapokig kell keresni!
5. tomka1 (válaszként erre: 2. - E6e23f542d)
2013. febr. 13. 17:42

Szia Kata!


Nagyon köszi, nézem az honlapját is és a keresőbe is beírtam de nekem nem dob ki ilyet :(

4. Filona9 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. febr. 13. 17:00
Fehérnemű boltban is nézz szét!
2013. febr. 13. 16:54
Promod, NewYorker
2013. febr. 13. 16:52

A.v.o.n. katalógusból lehet most direkt erre a célre venni olyat ami nem trikó hanem a melltartóhoz kell csatolni.

keress rá dekoltázstakaró néven

2013. febr. 13. 16:47

Sziasztok!


Van egy szép felsőm ami kicsit jobban ki van vágva mellrésznél és az alá szeretnék egy fekete csipkés trikót vagy kombinét, de eddig még egyik boltban sem találtam. Vagy bodyk vannak de azok is inkább olyanok mint a melltartók szóval ugyanúgy ki lenne vágva a ruha. Feltettem ár képet hogy milyen elképzelésem van, ha esetleg tudtok boltokat hogy hol vehetnék ilyet kérlek írjatok.


Köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook