Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csincsillák otthon fórum

Csincsillák otthon (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csincsillák otthon

2009. dec. 20. 14:35
A fiú vagy a lány a szelídebb?
2009. jún. 26. 21:40
akkor élénkítsük fel ez a fórumot :) a Csinikről mindig jó beszélgetni! :)
2009. jún. 23. 17:07

Sziasztok..2hete van 2fiu csinim:)

nagyon cukik.gondoltam beugrok beszélgetni :))

2009. jún. 22. 19:38

sziasztok!

nekem is van két csinim, két standard fiú. Imádják egymást, meg mi is őket :)

Egyébként két teljesen más egyéniség! Azon kívül, hogy szeretnek együtt aludni, összebújva, semmiben nem hasonlítanak!

A Tieitek?

11. zsanett.t (válaszként erre: 10. - Macilány)
2009. ápr. 28. 11:24
Szia!Már jól van,nagyobb volt az ilyetség,mint maga a baj...már 2 éve nálam vannak a csincsik,de ez volt a legrosszabb élmény,és nem tudtam kezelni...
10. Macilány (válaszként erre: 9. - Zsanett.t)
2009. ápr. 28. 00:13

Szia Zsanett!


Látom már nem túl friss a bejegyzésed... mi van veletek azóta? Minden rendben a kis vadóccal? Gondolom megrémült a kicsi és ezért "dobta le" a bundáját helyenként, mert ők (de gondolom ezt te is tudod) így védekeznek.

2009. ápr. 9. 22:16
SEGÍTSETEK!Az előbb leesett a csincsim a vállamról,nagyon nagyot koppant-nagyon beütötte magát,még a szőréből is hullottak ki csomók!MIT CSINÁLJAK?ÍRON,AKI TUD SEGÍTENI!!!!!!!!!
2009. jan. 7. 10:25
Először egy fiú csincsillát kaptam a férjemtől, majd pár hónappal később egy lányt is, mert öcsike szomorú volt sokszor. Így bővült a család egy Húgi nevű lánnyal. Már azt hittük egy idő után hogy azonos neműek, amikor megszületett Lui, a közös gyermek. Csodaszép volt. Annyira megszerettük hogy maradt. Alig telt el négy hónap, újabb csinibébi született, aki a Tobi nevet kapta. A testvérem már alig várja, hogy elvihesse az ő lánykájának párnak. Imádjuk őket, csak felügyelet nélkül nem lehet hagyni őket, mert mindent megrágnak -emiatt nem volt egyhétig telefonvonalunk.
2008. máj. 2. 14:58

én is szeretnék már csincsit, de a leendő szülők utálják egymást :)

2 hónapja vannak egymás mellett, külön ketrecben, mert ha a nő meglátja a fiút, elkezdi széttépni őt!!!!

2008. márc. 16. 14:43
Nekem is van 1 csini lányom :),dehát szerintem mi kifogtuk a világ legrosszabb természetü csinijét :( Amugy nagyon érdekes, okos lények:)
2008. márc. 11. 14:00
Sógornőmnek is van egy. A lányom imád hozzájuk menni. Játszhat a csincsillájával:-))
2007. dec. 9. 18:54

Sziasztok!

Nekem is van 2 lány csincsillám,nagyon édesek.

A legtisztább kis állat,szagtalanok!

Nagyon szeretem őket!

2007. dec. 3. 08:21
Nekem is van kettő. :)
2007. nov. 20. 15:54
Szerintem nagyon jó ötlet volt erről a cuki kis állatkáról írni.Régebben én is szerettem volna, de nem tudtam vállalni.Sajnos.Sok sikert a cukorfalatokhoz!
2007. okt. 24. 23:09
A csincsilla egy kis szürke mókushoz hasonlító állatka. Az Andok hegységbõl indult világkörüli útjára és ért el hozzánk is. Nagyon sok alfaja ismert, de számomra legkedvesebb az egyszerű, úgynevezett standard csincsilla.

Ugrás a teljes írásra: Csincsillák otthon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook