Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csillagjegye: IKREK !! fórum

Csillagjegye: IKREK !! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
7. 5dc3a3d8a4 (válaszként erre: 6. - Trinitas)
2011. aug. 20. 14:47
Köszi a választ! Csak valahogy mindig úgy érzem, hogy tartogat valami nagy meglepetést, csalódást, mert eddig az ikrekről mindenhol azt olvastam, hogy kettős személyiségűek, őt viszont másnak ismertem meg.
2011. aug. 20. 14:44

Aki azt mondja neked, hogy minden Ikrek jegyűre igazak ezek a dolgok az nem ért az asztrológiához... olyannak meg minek hinnél? :)


Természetesen van a világban egy csomó ikrek jegyű akire nem jellemzőek az ikrek tulajdonságok. Elvégre egy horoszkóp áll 7 fő bolygóból, egy aszcendensből és még ezeken kívül is vannak bolygók, kisbolygók.. amik alakítják az embert. Valamint az életterületek (mint pl párkapcsolat) is külön megjelennek a horoszkópban.

2011. aug. 20. 14:37
akkor milyen is?
2011. aug. 20. 14:35
a férjem is ikrek. Igazi minta családapa, de ha szórakozni megyünk... :)
2011. aug. 20. 14:34
köszi még valami?
2011. aug. 20. 14:33
Ügyesen bánik a szavakkal...:)
2011. aug. 20. 14:30

Ikrek csillagjegy!

Milyennek látjátok?

Főbb jellemzői?

Tulajdonságok?

Találkoztam már olyan ikrek csillagjegyű emberrel, aki nagyon kettős személyiségű volt. Magyarul tudom, hogy hazudott. Akit most ismerek megbízható, őszinte, kedves és igazmondó. Félek, hogy tartogat még valami meglepetést. Minden ikrek csillagjegyűre igaz a kettősség? Erre keresek választ! Kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook