Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csepeli Szivárvány illetve Kádár Kati oviról bármilyen friss infót tudtok adni? fórum

Csepeli Szivárvány illetve Kádár Kati oviról bármilyen friss infót tudtok adni? (tudásbázis kérdés)


2018. ápr. 27. 14:53
Szivárvány oviról semmi infóm nincs. Mind a 2 helyen voltunk nyíltnapon. És totál tanácstalan vagyok. Kisfiamnak tetszett mind a kettő. Egy bibi van, nem vagyunk körzetisek 2 házszám híjján csúsztunk le. A körzetis oviba meg nem szeretném vinni, mert ott viselkedés zavaros gyerkőcöket integrálnak és kislányom ovis társa is ilyen gyerkőc volt. Minden nap ment a verekedés,büntetés..hol ezt,hol azt bántotta a kisfiú...szóval szívás volt. A Kádárba nagyothalló gyerekek vannak,de ahogy láttam aranyosak,cukik viselkedédük tök átlagos 😊 A Szivárvány is integrál szeptembertől...csak nem tudják milyen gyerekeket!!?? Szóval lutri ilyen téren. Ezért is jönne jól bármi infó az ovikról. Ez a 2 van hozzánk közel.
2018. ápr. 27. 14:46
Csepeli Szivárvány illetve Kádár Kati oviról bármilyen friss infót tudtok adni? Kádár oviról olvastam már, de régebbi véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook