Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csalódtál-e már kellemesen vagy kellemetlenül?(akiről addig más véleményed volt) A kellemetlen csalódást, hogyan dolgoztad fel lelkileg? fórum

Csalódtál-e már kellemesen vagy kellemetlenül?(akiről addig más véleményed volt) A kellemetlen csalódást, hogyan dolgoztad fel lelkileg? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 4. 14:49

Mindkettőben volt már részem.

Nagyon nehezen dolgozom fel ha csalódom valakiben.

6. f66095b124 (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2009. aug. 19. 07:18

Igazad van..ez talán már az első pillanatban kialakulhat...

Köszönöm, hogy leírtad...

2009. aug. 17. 19:05
Én hasonlóan Mazzzsidrazzsihoz, elsőre döntök az illetőről. Vagy szeretem, vagy nem. Ezért (gondolom) sosem csalódtam emberekben. Általában, akit rögtön nem szerettem, később beigazolódott, hogy miért gondoltam így. Ha meg valakit szeretek, az bármit csinálhat nem tudom már nem szeretni. Ez nagyon rossz. Mert ha kedvelem és megbánt, akkor csak magamban örlődök, hogy én meg ne bátsam...
2009. aug. 13. 22:37

hát nagyon szépen köszönöm!:)

ugyanezt kívánom neked!:)

3. f66095b124 (válaszként erre: 2. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. aug. 13. 22:30

Picit utólag...de BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok...

S teljesüljön minden amit szeretnél...

2009. aug. 13. 21:36

én alapból olyan ember vagyok, aki első látásra ítél.(rossz tulajdonság, tudom.) alaposan megnézem az illetőt, és egyből következtetést vonok le. pl. mikor mostani barátomat megismertem(látásból ismertem régóta, mert tesóm barátja,de soha nem váltottunk egy szót se) egyből levontam azt a következtetést, hogy milyen beképzelt. Egy társaságba voltunk aztán mikor 4-en lettünk(tesóm, barátnője, Ő és én) akkor sem szólt semmit, csak nézett ki a fejéből, olyan nagyképű stílusban...:D(attól még jó pasi volt, na meg az is) aztán legközelebb elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy egyáltalán nem is beképzelt, és még el is kezdtünk alakulni, aztán össze is jöttünk. azóta is együtt vagyunk több min

t egy éve..:)


barátban is csalódtam már, úgy igazán kevés emberben bízok, sok barátnőm van, mégsem bízok meg csak az egyikben, Ő a legjobb. A többiek nem egyszer kibeszéltek a hátam mögött..valahol számítottam rá, hogy ilyenek, de azért kicsit csalódtam.


Ja és még 1. a legutolsócsalódásom két nappal ezelőtt volt, szülinapomon, amikor ezek az állítólagos kibeszélős barátnők, akik jó barátnőmnek tartják magukat, fel sem köszöntöttek. Tudták, hogy szülinapom van, mégse. Egy boldog szülinapot nem tudtak volna pl. sms-ben megírni?...


Olyan úgysem lesz, hogy ne kelljen csalódnunk. Rengeteg emberrel találkozunk még életünk során, akik fájdalmat fognak okozni. De túl kell lépni, mert vannak olyan emberek is, akik erre soha nem lennének képesek.csak meg kell találnunk őket.:)

2009. aug. 13. 21:22

Jelen esetben csalódtam 2 emberben is...

Az egyik emberben kellemetlenül,azt hittem bízhatom benne majd okozott némi kellemetlenséget s most minden formában keress... de nem érdekel...nekem idő kell ...mert Tőle fáj... :(


A másik emberben kellemesen csalódtam...nem ismertem , azt hittem, hogy Ő olyan akit semmi "nem hat meg"..de sikerült beszélgetnünk s nagyon jól éreztem magam vele...sok mindenről beszélgettünk...s nagyon örülök, hogy megismerhettem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook